• 2024-06-13
  • 48
  • 3 minut czytania

Co ma wpływ na to czy przedsiębiorca zarabia czy nie?

Co ma wpływ na to czy przedsiębiorca zarabia czy nie?

Marta Manterys – [Wywiad] – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Co ma wpływ na to czy przedsiębiorca zarabia czy nie?

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam wyjątkowy wywiad przeprowadzony przez Olę Gościniak z niezwykle inspirującą kobietą – Martą Manterys, założycielką marki Pokochaj Pieniądze. Marta od lat pomaga przedsiębiorczyniom zrozumieć, jak ogromny wpływ na sukces finansowy mają nasze przekonania i sposób myślenia. Dziś podzieli się z nami swoimi doświadczeniami i radami na temat tego, co decyduje o tym, czy przedsiębiorca zarabia, czy nie.

„Jeżeli cokolwiek rozpoczynasz w biznesie, to musisz ten biznes rozpocząć z mindsetem zwycięzcy” – mówi Marta. Według niej, klucz do sukcesu tkwi w naszej głowie. To, jakie mamy przekonania i jak radzimy sobie z wyzwaniami, bezpośrednio wpływa na nasze zarobki. Nie możemy się poddać przy pierwszych trudnościach. Każdy biznes ma swoje wzloty i upadki, ale tylko osoby z odpowiednim nastawieniem są w stanie przez nie przejść i osiągnąć sukces.

Marta podkreśla również, że niezwykle ważna jest „inteligencja emocjonalna, która pomaga nam przetrwać trudne momenty”. Uczymy się wtedy reagować na wyzwania i odkrywać nasze ograniczające przekonania, które mogą blokować nasz rozwój. Warto szukać mentorów i uczyć się od tych, którzy już osiągnęli sukces, aby móc wzmocnić się mentalnie i zyskać pewność siebie.

Ciekawym aspektem poruszonym przez Martę jest kwestia inwestycji w biznesie. „Zawsze inwestujemy tylko wtedy, kiedy mamy nadwyżkę”, mówi. Podkreśla, że nie warto ryzykować wszystkiego naraz, ale lepiej stopniowo rozwijać biznes i inwestować z rozsądkiem. To pozwala na stabilny rozwój bez niepotrzebnego stresu.

Na zakończenie Marta dodaje: „Nie porzucajmy naszej pasji, naszego biznesu tylko dlatego, że tymczasowo coś nie idzie po naszej myśli”. To niezwykle ważne przesłanie, które warto zapamiętać. Praca nad sobą i swoim mindsetem jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w każdej dziedzinie.

 

Marta Manterys – założycielka marki Pokochaj Pieniądze, której misją jest edukacja finansowa oraz wsparcie przedsiębiorców w osiąganiu sukcesu. Jej doświadczenie oraz pasja do pomagania innym sprawiły, że stała się cenionym mentorem i mówcą.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Co ma wpływ na to czy przedsiębiorca zarabia czy nie?


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zarabianie na produktach cyfrowych

Zarabianie na produktach cyfrowych

Dominika Żak – [Wywiad] – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24 Zarabianie na produktach cyfrowych Z wielką radością przedstawiamy…
Strategiczne rozwijanie biznesu zaczyna się od mindsetu!

Strategiczne rozwijanie biznesu zaczyna się od mindsetu!

Edyta Kwiatkowska-Pelizg – Konferencja GIRLBOSSKIE 2024 Strategiczne rozwijanie biznesu zaczyna się od mindsetu! Posłuchaj inspirującej rozmowy…
Wczoraj nauczyciel dziś milioner – Mindset Mirosław Skwarka

Wczoraj nauczyciel dziś milioner – Mindset Mirosław Skwarka

Mirosław Skwarek [Wywiad] – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24 Mindset Mirosława Skwarka – wczoraj nauczyciela dziś milionera. Zapraszam…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *