Redakcja

Witaj na Portalu GirlBosskie!

O Nas

Jesteśmy miejscem, które inspiruje kobiety do osiągania sukcesu zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Portal GirlBosskie to przestrzeń, w której znajdziesz motywację, praktyczne porady i inspirujące historie sukcesu kobiet z różnych sfer życia.

Nasza Misja

Nasza misja to wspieranie i budowanie społeczności kobiet przedsiębiorczych. Chcemy dostarczać wartościowe treści, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo, dbać o równowagę między pracą a życiem prywatnym oraz inspirować do osiągania celów.

Co Znajdziesz na Portalu?

Na naszym portalu znajdziesz szeroki zakres treści dotyczących biznesu, zarządzania, rozwoju osobistego, finansów, podróży związanych z pracą zdalną i wiele więcej. Publikujemy artykuły, poradniki, wywiady oraz relacje z wydarzeń, które pomogą Ci w rozwijaniu umiejętności i osiąganiu sukcesu.

Do Kogo Jest Skierowany Nasz Portal?

GirlBosskie jest dla wszystkich kobiet, niezależnie od etapu ich kariery zawodowej. Dla tych, które już prowadzą własny biznes, poszukujących inspiracji do rozwoju zawodowego lub stawiających pierwsze kroki w przedsiębiorczości. To miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie, motywację i praktyczne wskazówki, aby rozwijać się w każdej sferze życia.

Grupa docelowa: kobiety, które chcą mieć biznes, mają biznes lub miały biznes. Portal jest zarówno dla solo-przedsiębiorczyń, jak i kobiet, które prowadzą ogromne firmy zatrudniające wielu pracowników.

Ola chce wwwiecej FotoDoKwadratu 6 of 24 - Redakcja

Ola Gościniak

Redaktorka Naczelna

Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, redaktorka naczelna portalu i magazynu GIRLBOSSKIE, mentorka biznesów online w Paczce Girlbossek, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, organizatorka Konferencji GIRLBOSS, inicjatorka raportu „Jesteś ekspertką! Uwierz w to!” i autorka cenionego podcastu wyróżnionego przez Forbes Woman.

ola@girlbosskie.pl

katarzyna masztaller - Redakcja

Katarzyna Masztaller

Redaktorka Prowadząca

Wirtualna asystentka, przedsiębiorczyni. Od 2020 wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich firm. Zajmuje się tworzeniem treści, grafik, harmonogramów, strategii oraz planowaniem contentu. Buduje i zarządza stronami i sklepami internetowymi oraz platformami kursowymi. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

W 2022 roku ukończyła studia podyplomowe Praktyczny Marketing Internetowy w WSB. Jest absolwentką programu “Umiejętności Jutra”, który był organizowany przez Google i SGH.

kasia@girlbosskie.pl

Ewelina Salwuj-Marko PR

Ewelina Salwuk-Marko

Redaktorka i PR Managerka

PR-owiec, dziennikarka, wydawca portali, wykładowca akademicki, przedsiębiorczyni. Właścicielka Agencji kreatywnej Sal-Mar, redaktor naczelna portalu Feszyn.com założonego w 2013 roku, a także portalu biznesowo-eksperckiego WartoZnac.pl. Twórczyni kampanii społecznej wspierającej kobiety na rynku pracy GoWomen. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Dolnośląskim i WSB. Pomaga przedsiębiorczym osobom zaistnieć w mediach, wyjść przed szereg, dba o szeroko pojęty PR, sprzedaje genialne pomysły!

ewelina@girlbosskie.pl

natalia nietupska - Redakcja

Natalia Nietupska

Project Managerka Konferencji GIRLBOSS

Związana ze światem eventowym oraz marketingowym. Pomaga rozwijać działania i świadomie budować skuteczne oraz spójne marki. Pracowała dla największych festiwali muzycznych jak Opener czy Off Festiwal, wyjątkowych artystów oraz sklepów internetowych. Jest częścią konferencji Ecommerce Event oraz Gali Kursory Roku. związana z Grecją jako szkoleniowiec. Przedsiębiorczyni, która rozwija się w zakresie customer experience. Obecnie prowadzi badania naukowe z zakesu post-purchase experience w polskich sklepach internetowych.

natalia@girlbosskie.pl

teresa wojaczek - Redakcja

Teresa Wojaczek

Opiekunka Paczki GIRLBOSSek

Właścicielka agencji ubezpieczeniowej, przedsiębiorczyni, blogerka, życiowo żona i matka, pochłaniacza książek, minimalistka. Klienci mówią o niej: „Ubezpieczy cię dobrze”. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”. Pomaga kobietom w budowaniu świadomości finansowej, aby mogły samodzielnie i niezależnie podejmować decyzje o zabezpieczeniu swoich rodzin. Dzięki znajomości rynku ubezpieczeniowego dobiera rozwiązania stosownie do aktualnych potrzeb i możliwości finansowych. W swojej pracy jest szczera, sumienna i konkretna.

teresa@girlbosskie.pl

Magda G. Mutlu - Redakcja

Magda G. Mutlu

Opiekunka wydarzeń Paczki GIRLBOSSek

W sieci znana jako dziewczyna od Amazona. Pokazująca, jak wykorzystać Amazon KDP do promowania swojego biznesu online oraz jak publikować książki, aby dotrzeć do nowych odbiorców i czytelników na całym świecie. 

W czasie nie-wolnym Copywriterka i VA w teamie worqAssist, wspierająca inne kobiety w rozwoju swoich pasji i biznesów online. 

A to wszystko w oparciu o wiedzę z zakresu MBA: Integrated Marketing Communication.

magda@girlbosskie.pl

Agnieszka Werecha Osinska - Redakcja

Agnieszka Werecha-Osińska

Oficjalna fotografka

Ekspertka w rubryce Fotografia

Uwielbia przekonywać kobiety, że są fotogeniczne. Po ukończonych studiach psychologicznych w 2011 roku zdecydowała, że idzie za głosem serca i otwiera firmę fotograficzną. Najczęściej pracuje z przedsiębiorczymi i kreatywnymi kobietami, które mają głowy pełne pomysłów i zarabiają na tym, co kochają robić. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem fotograficznym i biznesowym. Jest autorką warsztatów i kursów online, dzięki którym pomaga kobietom rozwijać fotograficzną pasję i przedsiębiorczy zmysł. 

agnieszka@girlbosskie.pl

Iwona Wieczorek Bartkowiak - Redakcja

Iwona Wieczorek-Bartkowiak

Korektorka Magazynu GIRLBOSS

Z głową ciągle „w cudzych słowach” – redaktorka, korektorka i recenzentka tekstów. Pomaga osobom piszącym w znalezieniu inspiracji, wyrobieniu nawyku pisania i pokonaniu blokady twórczej. Autorka poradnika E-book kickstart. 3 kroki jak zacząć tworzenie swojego e-booka i nie ustawać w pisaniu. Współautorka książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy.”

iwona@girlbosskie.pl

gabriela kurowska - Redakcja

Gabriela Kurowska

Ekspertka w rubryce Nowe Techologie

Od 2015 roku związana z WordPressem. Blogerka zakochana w nowej technologii i możliwościach, jakie ona daje. Ekspertka WordPress.

Pomysłodawczyni i współautorka warsztatów dla kobiet łączących rękodzieło i technologię DIY Działała w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie w latach 2015–2017. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”.

Przedsiębiorczyni w branży IT – projektantka stron WWW, sklepów internetowych oraz platform kursowych dla marek osobistych i przedsiębiorców.

gaba@girlbosskie.pl

aneta jaworska - Redakcja

Aneta Jaworska

Ekspertka w rubryce Podróże

Praktyk i trenerka biznesu oraz edukatorka. Rozwija i inspiruje do rozwoju kadrę branży turystycznej, przygotowuje ją do nieustannej zmiany. Prowadzi profil skuteczniwturystyce. Przekazuje wiedzę z zakresu rozwoju własnego, rozwoju pomysłów i biznesu. Aktualnie, jako trenerka Brian Tracy International, swoje 20 letnie doświadczenie biznesowe przekłada na rozwijanie i szkolenie liderów: menadżerów i właścicieli biznesów w zakresie efektywnego zarządzania i kreowania „zespołu marzeń” oraz pracowników, aby poszerzać ich kompetencje przyszłości.

aneta@girlbosskie.pl

ula nec - Redakcja

Ula Nec

Ekspertka w rubryce Zdrowie

Propagatorka zdrowego stylu życia, opartego o równowagę życia i pracy. Farmaceutka, specjalistka psychodietetyki, autorka e-booka „Równowaga życia i pracy, czyli zdrowie pracującej mamy”, instruktorka pilates, blogerka, przedsiębiorczyni, szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci. Prelegentka na Interaktywnej Konferencji. Współautorka „Chcę WWWięcej”. Prowadzi przez proces modyfikacji nawyków, wspierając sprawczość kobiet i stawiając na rozwój umiejętności dokonywania zdrowych wyborów. 

ula@girlbosskie.pl

girlboss kwadrat 1080x1080px 2 - Redakcja

Martyna chmielewska

Redaktorka magazynu GIRLBOSS

Copywriterka i prawa ręka twórców online. Tworzy treści, pokazuje jak działać sprytniej  w biznesie online i oszczędzać czas, a także wspiera w zyskownych kampaniach sprzedażowych.  Z wykształcenia kulturoznawczyni, z powodzeniem łączy kreatywność z wiedzą techniczną.  Zafascynowana światem influencer marketingu, nowymi technologiami i rozwojem osobistym.

martyna@girlbosskie.pl

Eliza Galon - Redakcja

Eliza Galon

Dystrybutorka magazynu GIRLBOSS

Pomaga autorom zarabiać na eBookach i książkach. Wspiera przedsiębiorców w ich rozwoju biznesowym, dzięki tworzeniu lejków sprzedażowych w eBOOKach i książkach, sprzedaży i promocji eBooków i książek na platformach sprzedażowych (empik, allegro, apple books i 1000 innych).

Jest partnerką wydawniczą EMPIK, autorką eBooków i książek. Uczy jak sprzedawać i zarabiać więcej, dzięki eBOOKom i książkom.

eliza@girlbosskie.pl

Basia Grzegorzewska - Redakcja

Barbara Grzegorzewska

Oficjalna sketchnoterka GIRLBOSSKIE

Znana jako Basia Rysuje – Ekspertka od Myślenia Wizualnego oraz cyfrowego zapisu treści.

Specjalistka od Marketingu, blogerka, podróżniczka, poliglotka i autorka książki „Rysunkowa Podróż Po Ameryce Południowej”, ilustratorka i instruktorka jogi.

basia@girlbosskie.pl

asia krukowska - Redakcja

Asia Krukowska

TikTok Managerka

Założycielka marki Aktywatorka Marzeń, ekspertka w oswajaniu niepełnosprawności, autorka projektu #chorujęzgłową , w którym od 2019 roku dzieli się swoją wiedzą z zakresu przygotowań do operacji czy akceptacji ciała po zabiegach. Współautorka książki „Chcę WWWięcej” Oli Gościniak i Interaktywnej Paczki. Jej misją jest budowanie pozycji ekspertki w oswajaniu niepełnosprawności oraz inspirowanie i wspieranie osób z niepełnosprawnościami w realizacji swoich marzeń. 

asia@girlbosskie.pl

Ania Zasada - Redakcja

Ania Zasada

Kącik Czytelniczy

Z wykształcenia architektka i urbanistka, z zamiłowania czytelniczka i rękodzielniczka z dyplomem introligatorskim. Jako Pani Ania od Czytania wspiera dzieci i dorosłych w czytaniu z przyjemnością. Uważa, że czytanie jest równie ważnym elementem życia, jak zdrowe odżywianie i ćwiczenia fizyczne. Działa w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece w Gdańsku pokazując dzieciom w wieku 8-12 lat jak czerpać przyjemność z czytania różnorodnej literatury. Przy książce „Chcę WWWięcej” pracowała jako weryfikatorka, polując na niepodkreślone literówki i zbłąkane przecinki. Prowadzi Paczkowy Klub Książki.

ania@girlbosskie.pl

Tu działamy na co dzień!

girlbosskie - Redakcja

Współpracujmy! Napisz do nas!

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym przez Administratora, tj. Olę Gościniak NIP: 7842386156 w celu skontaktowania się ze mną i odpowiedzi na moją wiadomość, zgodnie z Polityką prywatności i cookies.