• 2024-06-08
  • 109
  • 3 minut czytania

Jak wyróżnić się marką osobistą?

Jak wyróżnić się marką osobistą?

Ola Mrowiec – Konferencja GIRLBOSSKIE 2024

Kiedy kończy się kopia, zaczyna się marka. Czyli jak Wyróżnić się marką osobistą?

Czas na szkolenie Oli Mrowiec pt. „Kiedy kończy się kopia, zaczyna się marka. Czyli jak wyróżnić się marką osobistą?”. Ola w sposób przystępny i pełen pasji pokazuje, jak stworzyć unikalną markę osobistą, która wyróżnia się spośród innych.

Ola zaczyna od porównania zespołu Spice Girls.  Zaskakujące? Każda ze „Spicetek” z osobna była, jak każda inna dziewczyna, ale razem zbudowały coś wyjątkowego, co przyciągało fanów i budowało rozpoznawalną markę. To samo tyczy się Twojej marki osobistej – ważne, abyś znalazła swoją unikatową cechę, która sprawi, że wyróżnisz się na tle innych.

W swoim szkoleniu Ola odwołuje się również do Simona Sineka, który mówił o tym, jak ważne jest znalezienie swojego „dlaczego”. To Twoje „dlaczego” napędza wszystko, co robisz, i buduje autentyczną więź z Twoją społecznością.

W trakcie szkolenia, Ola omawia m.in. efekt czystej ekspozycji, czyli jak zarabiać na małej społeczności. Tutaj wskazuje, jak kluczowe jest regularne pokazywanie się, aby ludzie mogli Cię zauważyć, polubić i przypisać do konkretnej kategorii. Bo jedynie konsekwencja i konkretność w działaniu budują zaufanie i lojalność.

Ola Mrowiec – ekspertka w budowaniu marki osobistej, która z pasją pomaga innym odkrywać ich unikalne cechy i wyróżniać się na rynku. Jej szkolenia są pełne praktycznych porad i inspiracji, które pomogą Ci stworzyć silną, autentyczną markę osobistą.

Mamy nadzieję, że szkolenie Oli zainspiruje Cię do działania i pomoże wyróżnić Twoją markę. Pamiętaj, że to, co czyni Cię wyjątkową, jest Twoją największą siłą!

 

 

Kod: interaktywna upoważnia Cię do 10% zniżki na wszystkie kursy online i szkolenia online oraz ebooki (nie dotyczy produktów w promocji) w moim sklepie Architektka Komunikacji.

Sklep – Architektka Komunikacji

Pobierz Przewodnik Marki Osobistej

 

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *