Zaplanuj swoją przyszłość z Girlbosskie: start sprzedaży biletów 9 maja o 9:00!

Już 9 maja o 9:00 rano rozpocznie się oficjalna sprzedaż biletów na jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku – Konferencję Girlbosskie. Zapewnij sobie miejsce na tym wyjątkowym wydarzeniu, które łączy w sobie wiedzę, inspirację i networking na najwyższym poziomie.

Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przygotowaliśmy coś specjalnego – tylko pierwsze 250 zakupionych biletów zostanie wzbogacone o ekskluzywne paczki konferencyjne. Te specjalnie przygotowane pakiety zawierają dodatkowe materiały, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzony na Girlbosskie.

Zawartość paczek konferencyjnych

Każda z 250 paczek konferencyjnych zawiera:

  • → WORKBOOK KONFERENCYJNY (DRUK) (WARTOŚĆ 99 ZŁ)
  • → MAGAZYN GIRLBOSSKIE (DRUK) (WARTOŚĆ 15 ZŁ)
  • → PLANER PRZEDSIĘBIORCZYNI (DRUK) (WARTOŚĆ 29 ZŁ)
  • → KSIĄŻKA CHCĘ WWWIĘCEJ (DRUK) (WARTOŚĆ 59 ZŁ)
  • → RAPORT JESTEŚ EKSPERTKĄ (DRUK) (WARTOŚĆ 97 ZŁ)

Cena i wartość

Nie przegap okazji, aby zainwestować w swój rozwój osobisty i zawodowy. Bilety dostępne są już od 199 zł, co przy liczbie ponad 60 planowanych prelekcji, daje niesamowitą wartość – mniej niż 3,1 zł za jedno wystąpienie!

Jak kupić bilet?

Aby zakupić bilet, wystarczy wejść na oficjalną stronę konferencji http://gboss.pl i postępować zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj, że liczba paczek konferencyjnych jest ograniczona, więc warto działać szybko!

Nie pozwól, aby ta niepowtarzalna okazja Ci umknęła. Bądź jednym z pierwszych, którzy zapewnią sobie dostęp do pełnej wiedzy i inspiracji, jaką oferuje Konferencja Girlbosskie. Zarezerwuj swój bilet już teraz!

Podsumowanie

Konferencja Girlbosskie to nie tylko wydarzenie, to doświadczenie, które może zmienić Twoje podejście do biznesu i osobistego rozwoju. Dołącz do nas i stań się częścią społeczności, która kształtuje przyszłość przedsiębiorczości.