Konkurs Kursory Roku 2024

Kursory Roku 2024 – Poznań 5 grudnia

Zapraszamy Was serdecznie na kolejną edycję konkursu KURSORY ROKU 2024!

O konkursie

Kursory Roku to wyjątkowe wyróżnienie, które docenia wybitne osiągnięcia przedsiębiorczych kobiet. Konkurs skierowany jest do kobiet, które dopiero zaczęły swoją biznesową podróż, jak i do tych, które prowadzą swoje marki od kilku czy kilkunastu lat. Niezależnie od długości Waszej drogi biznesowej, chcemy docenić Waszą ciężką pracę, innowacyjne pomysły oraz zaangażowanie w rozwój Waszych marek.

W konkursie nie liczą się liczby obserwujących czy lajki na social mediach. Naszym celem jest nagrodzenie wartości, które wnosisz swoją działalnością. Dlatego też niezależnie od branży, w której działasz, czy od tego, jak długo już prowadzisz swój biznes – zgłoś się do konkursu KURSORY ROKU!

Miejsce

Tym razem spotkamy się już 5 grudnia 2024 roku, na Galii w kinie Muza w Poznaniu.

Terminy

Zgłoszenia do konkursu są już otwarte! W dniach 24 września – do 8 października 2024 roku czekamy na Wasze aplikacje. Aby wziąć udział, wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej, który pojawi się w powyższych dniach na stronie GirlBosskie.

Gala wręczenia nagród odbędzie się 5 grudnia 2024 w kinie Muza w Poznaniu.

Zgłoszenia

Zapisz terminy zgłoszeń w kalendarzu i daj się poznać szerszej publiczności. To świetna okazja, aby Twoja praca została doceniona i nagrodzona. Wierzymy w Twój potencjał i z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wszystkie szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie na naszej stronie internetowej. Niech to będzie rok pełen inspiracji, sukcesów i wspaniałych osiągnięć!

Zeszłoroczna edycja

Po ubiegłorocznym sukcesie, kiedy to uhonorowałyśmy niezwykłe kobiety z pasją budujące swoje marki, cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję i zaprosić Was na kolejną edycję konkursu KURSORY ROKU 2024! Zeszłoroczna edycja była pełna inspirujących historii i oszałamiających osiągnięć, które wyznaczyły nowe standardy w świecie biznesu prowadzonego przez kobiety.

Pamiętamy nie tylko zwyciężczynie, ale także wszystkie wspaniałe kobiety, które wzięły udział w konkursie. Wasza determinacja, kreatywność i zaangażowanie były niezwykle inspirujące dla całej społeczności. Dzięki Waszym wysiłkom, konkurs stał się miejscem, gdzie mogłyście dzielić się swoimi historiami, doświadczeniami i pomysłami, co przyczyniło się do zbudowania silnej społeczności wsparcia.

Dlatego też w tegorocznej edycji chcemy kontynuować naszą misję promowania i nagradzania wartościowych osiągnięć przedsiębiorczych kobiet. Każda Wasza historia, każdy pomysł, każde osiągnięcie jest dla nas niezwykle cenne i zasługuje na uznanie.

Dzięki zeszłorocznej edycji konkursu zrozumiałyśmy, jak wiele talentów i potencjału tkwi wśród kobiet. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, jesteśmy przekonane, że wartościowe inicjatywy, które przyczyniają się do rozwoju społecznego i gospodarczego, powinny być doceniane i promowane.

Kategorie

W zeszłym roku do każdej z 6 kategorii spośród 12 finalistów/finalistek, zostanie wyłoniony 1 laureat/laureatka. Kandydatami w poszczególnych kategoriach mogą być:

  • W kategorii ,,Debiut roku 2023” – Osoba, która założyła działalność w 2023 roku.
  • W kategorii ,,Girlboss roku 2023” – Kobieta, która prowadzi działalność od więcej niż 1 roku.
  • W kategorii ,,Książka roku 2023” – Książka lub e-book, które zostały wydane przez osobę zgłaszającą lub zaktualizowane w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Książka może być wydana w ramach selfpublishingu lub we współpracy z wydawnictwem.
  • W kategorii ,,Kurs roku 2023” – Kurs online lub szkolenie, które było organizowane w 2023 roku.
  • W kategorii ,,WWW roku 2023” – Strona internetowa lub sklep online stworzony samodzielnie przez osobę zgłaszającą lub wykonana przez zewnętrznego wykonawcę na jej zlecenie.
  • W kategorii „Nagroda społeczności” – Każda osoba, która zgłosiła się w którejś z powyższych kategorii.

W tym roku ilość kategorii może ulec zmianie. Listę kategorii ogłosimy wkrótce.