• 2024-06-11
  • 32
  • 3 minut czytania

Co zrobić, kiedy utkniesz? Pomysły i inspiracje wzmagające kreatywność

Co zrobić, kiedy utkniesz? Pomysły i inspiracje wzmagające kreatywność

Maciej Budzich  – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Co zrobić, kiedy utkniesz? Czyli subiektywny przegląd pomysłów i inspiracji wzmagających kreatywność.

Zdarzyło Ci się czuć, że utknęłaś w miejscu? W świecie pełnym wyzwań, obowiązków i nieustającej presji, czasem trudno znaleźć nowe pomysły i inspiracje. Szkolenie Macieja Budzicha to dokładnie to, czego potrzebujesz, aby odzyskać świeżość myśli i zainspirować się na nowo. Maciej, doświadczony bloger, podzielił się swoimi sprawdzonymi sposobami na przełamanie twórczego zastoju.

W trakcie szkolenia Maciej pokazał, jak ważne jest wychodzenie poza własną bańkę i schematy myślenia. Zainspiruje Cię twórczością z różnych dziedzin – muzyki, filmu, literatury, a nawet sztuki kulinarnej. Jak sam mówi, „po latach takiego ciśnięcia, zasuwania, coraz bardziej zwracam uwagę na to, żeby być uważnym, żeby bardziej doświadczać niż zaliczać” – to klucz do otwierania się na nowe idee i doświadczenia.

Maciej podzielił się także praktycznymi narzędziami, które pomagają mu w codziennej pracy twórczej. Od korzystania z serwisów takich jak Goodreads, przez współpracę z lokalnymi artystami i organizacjami, aż po wykorzystywanie sztucznej inteligencji do przyspieszenia nauki nowych dziedzin. „Często jest tak, że wchodząc w jakąś nową branżę, nowy temat dla mnie zupełnie nieznany, mogę sobie wziąć taką listę na przykład polecanych książek z danej branży i wejść sobie do takiego serwisu jak na przykład Goodreads” – te słowa Macieja pokazują, jak efektywnie można korzystać z dostępnych zasobów.

Nie zabraknie również inspirujących historii o porażkach i sukcesach, które mogą stać się cenną lekcją i motywacją do dalszego działania. Maciej zachęca do „obserwowania porażek i zastanawiania się, co poszło nie tak” jako sposobu na unikanie błędów i szukanie nowych rozwiązań.

Dołącz do tego wyjątkowego szkolenia i odkryj nowe źródła inspiracji, które pozwolą Ci rozwijać swój biznes z nową energią i pasją!

 

Maciej Budzich – bloger i ekspert od nowych mediów, który od lat inspiruje swoją kreatywnością i nieustannym poszukiwaniem nowych dróg. Prowadzi popularnego bloga „Mediafun” i jest autorem wielu inicjatyw promujących innowacyjne podejście do mediów i komunikacji.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Co zrobić, kiedy utkniesz? Pomysły i inspiracje wzmagające kreatywność


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *