• 2024-06-12
  • 30
  • 3 minut czytania

Zarabianie i mówienie o pieniądzach w biznesie to żaden wstyd

Zarabianie i mówienie o pieniądzach w biznesie to żaden wstyd

Justyna Broniecka – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Dlaczego zarabianie i mówienie o pieniądzach w biznesie to żaden wstyd?

Czy kiedykolwiek czułaś się niekomfortowo rozmawiając o pieniądzach? A może zastanawiałaś się, dlaczego kobiety wciąż mają problem z wycenianiem swoich usług? Justyna Broniecka zaprasza na szkolenie, które zmieni Twoje podejście do zarabiania i mówienia o pieniądzach w biznesie.

Justyna, ekspertka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z przedsiębiorcami, rozumie, jak ważne jest, aby kobiety czuły się pewnie w świecie biznesu. „My kobiety często mamy taki wewnętrzny strach, a co ludzie powiedzą, często nie wierzymy w swoje umiejętności i ostatecznie zaniżamy ceny” – mówi Justyna. Na szkoleniu dowiesz się, jak przezwyciężyć te bariery i zyskać pewność siebie w finansowych aspektach swojego biznesu.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

  1. Przełamywanie społecznych barier: Justyna podkreśla, że „kobiety w biznesie pojawiły się stosunkowo niedawno, i dlatego brakuje nam pewności siebie”. Dowiesz się, jak przezwyciężyć historyczne i społeczne uwarunkowania, które wciąż wpływają na nasze postrzeganie zarabiania.
  2. Wycena usług: Na przykładzie różnic w podejściu kobiet i mężczyzn, Justyna wyjaśnia, dlaczego kobiety często zaniżają swoje ceny. „Kiedy kobieta dojdzie do momentu, że chce zarabiać na swoim coachingu, to otworzy stronę i będzie sprzedawać po zdecydowanie niższych stawkach niż mężczyzna” – mówi Justyna. Nauczysz się, jak właściwie wyceniać swoje usługi, aby odzwierciedlały Twoją wartość.
  3. Równowaga między pracą a życiem osobistym: Justyna porusza również temat roli społecznej kobiety i jak to wpływa na nasze podejście do zarabiania. „Bardzo często słyszę, że kobiety nie chcą rezygnować z funkcji mamy, ale marzą o fajnej pracy” – mówi Justyna. Dowiesz się, jak znaleźć równowagę między obowiązkami domowymi a realizacją zawodowych ambicji.

Dołącz do szkolenia i dowiedz się, dlaczego zarabianie i mówienie o pieniądzach to żaden wstyd!

 

Justyna Broniecka – autorką wielu poradników dla przedsiębiorców i prowadzi markę „ZUS to nie MUS” oraz „Twój Biznes od podstaw”, pomagając małym firmom w optymalizacji procesów i płaceniu niższych podatków. Jej misją jest wspieranie kobiet w osiąganiu finansowej niezależności i pewności siebie w świecie biznesu.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Zarabianie i mówienie o pieniądzach w biznesie to żaden wstyd


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *