• 2024-06-13
  • 76
  • 3 minut czytania

Jak budować społeczność która kupuje?

Jak budować społeczność która kupuje?

Weronika Modzelewska – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Od 0 do 10k obserwujących. Jak budować społeczność która kupuje?

Marzysz o zbudowaniu zaangażowanej społeczności na Instagramie, która nie tylko będzie Cię obserwować, ale także chętnie kupować Twoje produkty lub usługi? Weronika Modzelewska, znana w sieci jako Przystanek Internet, w swoim szkoleniu „Od 0 do 10k obserwujących – jak budować społeczność, która kupuje?” podzieli się z Tobą sprawdzonymi strategiami, które pomogły jej osiągnąć sukces.

Weronika rozpoczyna od fundamentalnego pytania: „Po co chcesz budować społeczność? Czy chcesz zbudować konto tylko po to, żeby mieć duże konto i duże liczby? Jeżeli tak, to niestety, ale to nie jest dobra droga, bo samo duże konto nic tak naprawdę nie znaczy”. Podkreśla, że wartość konta tkwi w zaangażowanej społeczności, a nie w liczbach.

Szkolenie zawiera wiele praktycznych porad, które pomogą Ci krok po kroku budować i rozwijać swoją społeczność. „Warto, żebyś spisała sobie takie clue, że jak ktoś wejdzie później na Twój profil, to wie, o co chodzi i co może u Ciebie kupić, czy co dostanie na Twoim profilu” – radzi Weronika, zwracając uwagę na przejrzystość i spójność przekazu na profilu.

Jednym z kluczowych elementów szkolenia jest zrozumienie, jak ważne jest zaangażowanie i interakcje z obserwującymi. „Nie ma zaangażowania bez zaangażowania” – mówi Weronika, cytując Olę Budzyńską, i zachęca do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności, odpowiadania na komentarze i wiadomości oraz nawiązywania relacji z obserwatorami.

 

Weronika Modzelewska – znana jako Przystanek Internet, to ekspertka w budowaniu zaangażowanych społeczności na Instagramie. Dzięki swoim doświadczeniom i wiedzy, pomaga innym przedsiębiorczym kobietom osiągać sukces w mediach społecznościowych. Weronika jest autorką licznych kursów i materiałów edukacyjnych, które wspierają rozwój osobisty i zawodowy jej klientek.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Jak budować społeczność która kupuje?


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

5 skutecznych sposobów na promocję

5 skutecznych sposobów na promocję

Weronika Modzelewska – Konferencja Girlbosskie 2023 5 skutecznych sposobów na promocję. Promowanie produktu za pomocą mediów…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *