• 2024-06-11
  • 29
  • 3 minut czytania

Jak Przekuć Pasję w Inspirującą Społeczność

Jak Przekuć Pasję w Inspirującą Społeczność

Klaudia Rozwadowska-Preneta – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Jak Przekuć Pasję w Inspirującą Społeczność

Marzysz, aby Twoja pasja stała się źródłem inspiracji dla innych? Klaudia Rozwadowska-Preneta, znana w sieci jako Cleo, zaprasza na szkolenie, które pomoże Ci przekształcić swoje zainteresowania w prężnie działającą społeczność. Klaudia, doświadczona organizatorka eventów i podróży, dzieli się swoimi doświadczeniami i sprawdzonymi metodami na budowanie społeczności wokół pasji.

W trakcie szkolenia dowiesz się, jak ważne jest autentyczne zaangażowanie i prawdziwa pasja. Klaudia opowiada, jak jej „pierwsze kroki” z czasem przekształciły się w silne, wspierającą grupę społecznościową. Klaudia podkreśla, jak kluczowe jest autentyczne zaangażowanie w to, co robisz. „Jeżeli będziesz żyć swoją pasją, emanować i zarażać nią, to będzie to widać. Ludzie będą obserwować Twoje zaangażowanie i z przyjemnością będą tworzyć z Tobą społeczność.

Klaudia dzieli się praktycznymi poradami na temat budowania społeczności online. Jak mówi, „społeczność online wyróżnia się tym, że członkowie tej grupy komunikują się ze sobą w sieci, wymieniają się wzajemnie poglądami, wzrastają, motywują się, mobilizują.” Dowiedz się, jak korzystać z różnych platform społecznościowych, aby angażować i wspierać swoje społeczności, a także jak organizować wydarzenia, które łączą ludzi w świecie offline.

Szkolenie to także okazja, aby nauczyć się, jak ważne jest budowanie relacji i wzajemne wsparcie w społeczności. „Relacje są szalenie ważne w naszym życiu i tego również oczekujemy od bycia w sieci” – te słowa Klaudii przypominają, że w budowaniu społeczności liczy się przede wszystkim autentyczność i troska o innych.

 

Klaudia Rozwadowska-Preneta – znana jako Cleo, pasjonatka podróży i organizatorka inspirujących wydarzeń dla kobiet. Jest założycielką społeczności Harmonia oraz biura podróży Klub Przygody Firefly. Jej misją jest inspirowanie innych do działania poprzez dzielenie się swoją pasją i tworzenie przestrzeni do wzajemnego wsparcia i rozwoju.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Jak Przekuć Pasję w Inspirującą Społeczność


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *