• 2024-06-11
  • 37
  • 3 minut czytania

Klienci pokochają zakupy w Twoim sklepie online

Klienci pokochają zakupy w Twoim sklepie online

Ewa Bartnik – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

15 konkretnych porad, dzięki którym klienci pokochają zakupy w Twoim sklepie online

Zarządzanie sklepem online to sztuka, która wymaga nie tylko pasji, ale i konkretnych umiejętności. Wraz z Ewą Bartnik, współwłaścicielką Imker.pl, zapraszamy na wyjątkowe szkolenie, które pomoże Ci odkryć 15 skutecznych tipów, dzięki którym klienci pokochają zakupy w Twoim sklepie internetowym. Ewa dzieli się swoim 17-letnim doświadczeniem w e-commerce, abyś mogła czerpać z jej wiedzy i praktycznych wskazówek.

Szkolenie Ewy Bartnik to kompendium wiedzy na temat poprawy satysfakcji klientów. Dowiedz się, dlaczego klienci rezygnują z zakupów i jak temu przeciwdziałać. „Jeśli twój klient znalazł twój sklep, zapoznał się z ofertą i podjął decyzję o zakupie, to nie utrudniaj mu tego. Im krótsza ścieżka zakupowa, tym mniejsze ryzyko, że klient gdzieś po drodze zrezygnuje z zakupu,” podkreśla Ewa.

Ewa omawia również znaczenie personalizacji i odpowiednich materiałów do pakowania, które mogą znacząco wpłynąć na doświadczenie zakupowe. „Czasem klient będzie gotowy poczekać dzień lub dwa dłużej, jeśli w zamian za to otrzyma na przykład produkt z personalizowaną dedykacją”, dodaje Ewa, zachęcając do przemyślenia każdego detalu, który może sprawić, że klienci poczują się wyjątkowo.

Kolejną cenną radą jest efektywne wykorzystanie komunikacji automatycznej. „Zaprojektuj przyjazną sekwencję mailową, w której będziesz na bieżąco informować klienta o tym, co się dzieje z jego zamówieniem” mówi Ewa, podkreślając znaczenie utrzymania klienta w pełni poinformowanego na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dołącz do szkolenia i odkryj, jak wdrożenie tych 15 porad może zmienić Twój sklep online w ulubione miejsce zakupów Twoich klientów!

 

Ewa Bartnik, Imker.pl – współwłaścicielka Imker.pl, firmy oferującej kompletny ekosystem sprzedaży online. Od 17 lat działa w e-commerce, zaczynając od prowadzenia własnych sklepów internetowych, a teraz wspiera innych przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów online. Ewa jest również ekspertką w dziedzinie fulfilmentu i zarządzania sklepami internetowymi.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Klienci pokochają zakupy w Twoim sklepie online


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Skalowanie biznesu – definicja i wszystko co musisz wiedzieć – wywiad z Ewą Bartnik wiceprezeską Imker

Skalowanie biznesu – definicja i wszystko co musisz wiedzieć – wywiad z Ewą Bartnik wiceprezeską Imker

Skalowanie biznesu to kluczowy element dążenia do sukcesu i długoterminowej stabilności przedsiębiorstwa. To proces, który wymaga…
Potęga pre-orderu, czyli jak zweryfikować pomysł na siebie?

Potęga pre-orderu, czyli jak zweryfikować pomysł na siebie?

Warsztat: Krzysztof Bartnik, Imker.pl – Konferencja GIRLBOSS 12.2023 Potęga pre-orderu, czyli jak zweryfikować pomysł na siebie?…
Aktywuj swoje moce!

Aktywuj swoje moce!

Prelekcja Krzysztofa Bartnika – Konferencja GIRLBOSS 12.2023 Aktywuj swoje (super) moce! Aby zarabiać na swojej marce,…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *