• 2024-02-29
  • 133
  • 7 minut czytania

Kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach – Rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023!

Kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach – Rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023!

Uwielbiam doceniać swoją społeczność. Kilka lat temu zastanawiałam się, w jaki sposób mogę docenić moich kursantów w taki fajny, mobilizujący sposób, z którego oni sami będą dumni. I tak powstały Medale Interaktywne! Jeżeli po moich kursach lub innych materiałach szkoleniowych zaczęłaś zarabiać i osiągnęłaś odpowiedni przychód (sumarycznie, a nie w danym roku!), to masz szansę otrzymać taki Medal! Zobacz jak wyglądało rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023 w Warszawie! Zobacz jak kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach. W grudniu 2024 w Poznaniu kolejne osoby będą miały szansę otrzymać taki medal!

Ty też masz szansę odebrać taki Medal! Wystarczy, że podsumujesz swoje przychody, które uzyskałaś dzięki przerobionym kursom u mnie, np. w Akademii WordPressa, a następnie zgłosisz ten fakt do nas! A jeśli nie masz jeszcze swojego biznesu to wskakuj na pokład i działaj nad swoim miejscem w sieci razem z nami.

Brązowy medal – przychód 100 000 zł

Katarzyna Masztaller (Asystentka Kasia)

Wirtualna asystentka, przedsiębiorczyni. Od 2020 wspiera przedsiębiorców w rozwoju ich firm. Zajmuje się tworzeniem treści, grafik, harmonogramów, strategii oraz planowaniem contentu. Buduje i zarządza stronami i sklepami internetowymi oraz platformami kursowymi. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”. Stawia na ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji. W 2022 roku ukończyła studia podyplomowe Praktyczny Marketing Internetowy w Wyższej Szkole Bankowej. Jest też absolwentką programu “Umiejętności Jutra”, który był organizowany przez Google i SGH w 2022 roku.

Jej dewizą jest: Jeśli czegoś nie umiem, to chętnie się tego nauczę.

Prywatnie uwielbia czytać książki, szydełkować i oglądać seriale. Męża i ojca swoich dzieci poznała w Zespole Tańca Ludowego “Poligrodzianie”. W wieku 18 lat zrobiła prawo jazdy na ciężarówkę i rozwoziła towary po Polsce i Europie Zachodniej.

Karolina Hyjek (Akademia BLW)

Mam na imię Karolina i jestem mamą 6,5-letniego Radośnika oraz 3,5-letniej Śmieszki. Mówią o mnie „Czarodziejka od snu dzieci”. Uczę mamy, jak móc napić się ciepłej kawy oraz obejrzeć serial na Netflixie, gdy dzieci już śpią.

Ze mną nauczysz się kłaść dziecko spać by nie budziło się trylion razy w nocy, nawet jeśli teraz karmisz je piersią, podajesz w nocy smoczek, albo od 2 lat nie przespałaś ciągiem 3h. Przestaniesz być niewolnikiem własnego dziecka i to bez wyrzutów sumienia.

Robię to, bo chciałabym widzieć więcej wyspanych, pełnych radości matek. By miały kurze łapki od głupich min robionych do dziecka, a nie wory pod oczami po pobudce rano. Mam bzika na punkcie dobrego snu dziecka, tak aby macierzyństwo było fajniejsze, bo i mama wyspana. Wiem też, że często nieświadomie popełniamy błędy, które później prowadzą do frustracji, zmęczenia, wykopania męża z własnego łóżka do salonu. To wielka szkoda, bo cała rodzina traci. A można nauczyć dziecko by spało dobrze, było wypoczęte i szczęśliwe. Bez wypłakiwania się czy braku reakcji na jego potrzeby. By przez chwilę mogło pobawić się samo, a nie jęczeć cały dzień w ramionach mamy.

Joanna Rułkowska (Prawo Mamy)

Jestem ekspertką w temacie działalności nierejestrowanej i praw kobiet. Pomagam innym budować profesjonalne i zgodne z prawem pasy startowe do biznesu marzeń. Jestem autorką książek Biznes Mamy i Prawo Mamy, kursów, webinarów a także kompleksowego programu wsparcia w postaci Akademia Małego Biznesu. Prywatnie jestem wielodzietną mamą i łącze prowadzenie biznesu z domową codziennością.

Aleksandra Jaśkowiak (Ważna Odważna)

Właścicielka marki Ważna Odważna, kobieta, żona, mama, mentorka małych kobiecych biznesów i przedsiębiorczyni. Blogerka, podcasterka, prelegentka, coachka. Uczę kobiety jak skutecznie zacząć zarabiać na swoim. Mam 100% skuteczność w ubieganiu się o dotacje na start działalności dla siebie i moich klientów. Moją misją jest, żeby kobiety czuły się ważne i odważne. Uważam, że do tego niezbędna jest niezależność finansowa. Uczę jak dopasować pracę do swojego życia, a nie życie do pracy.

Ewa Szczepańska (Rękodzieło.pl)

Pomagam kobietom wyjąć rękodzieło z szuflady i sprzedać. Ale robię to na większą skalę, uczę je sprzedawać produkty na Etsy, platformie, dzięki której rękodzieło może trafiać do odbiorców z całego świata! To niesamowite, ile osób odmieniło swoje życie, porzuciło etat i żyje na własnych warunkach. Tworzę ebooki, kursy i to wszystko oferuję w sklepie postawionym dzięki wyzwaniu Oli, sprzed kilku lat.

Srebrny medal – przychód 500 000 zł

Joanna Domagała (Angielski Kompas)

Za mną ponad 14 lat prowadzenia lekcji angielskiego – indywidualnych, grupowych, do matury, do certyfikatów i specjalistycznych. W sieci od ponad 3 lat uczę codziennie ponad 77 tysięcy osób, które mają ze mną szansę na naukę, nową wiedzę, ale też na zdobycie dzięki temu większej pewności siebie, uzyskania wymarzonej pracy czy po prostu życiowej satysfakcji! Znajomość języków obcych uskrzydla i ja chcę w tym wspierać i pomagać!

Poza angielskim, uczyłam się też niemieckiego, francuskiego, a obecnie cały czas uczę się hiszpańskiego i wiem, jak to jest cieszyć się z każdego nawet drobnego sukcesu, każdego zapamiętanego słówka, z każdej zrozumianej zasady gramatycznej, czy poprawnie wypowiedzianego słowa! W tym właśnie wspieram i nadal chcę wspierać moich uczniów w sieci, na kursach i lekcjach! Jestem też absolwentką najlepszej filologii angielskiej w Polsce (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), aktualnie kończę robić doktorant z literatury irlandzkiej na Universitat Rovira i Virgili w Tarragonie (Hiszpania), władam nienagannym brytyjskim akcentem i nie waham się używać! 😉

Klaudia Łapa (Pani od Klikania)

Cześć! Tu Pani od Klikania, ekspertka w zakresie tworzenia stron internetowych, newsletterów i automatyzacji.

Od 2017 roku pomagam przedsiębiorcom takim jak Ty tworząc ich miejsca w sieci, zwiększając przychody i oszczędzając czas przy pomocy stron internetowych, newsletterów i automatyzacji.

Anna Czarnota i Magda Steblewska (Socialmanagerki)

Ania i Magda prowadzą zespół wirtualnych asystentek oraz szkolą nowe pokolenie dziewczyn w tej branży.

Złoty medal – przychód 1 000 000 zł

Nina Wojtyra (Vitanina)

Prowadzę specjalistyczne szkolenia dla branży medycznej z zakresu dietetyki pediatrycznej, psychodietetyki, edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. Jestem współorganizatorką największej w Polsce konferencji psychodietetycznej. Jestem specjalistą dietetyki pediatrycznej, Psychodietetyki, zdrowia publicznego, terapeutką karmienia, praktyczką dialogu motywującego.

W mojej pracy przyświeca mi idea łączenia zarówno specjalistów różnych dziedzin medycyny w celu skuteczniejszej pomocy pacjentom, jak różnych dziedzin wiedzy przez specjalistów. Wierzę, że budując wielospecjalistyczną współpracę jesteśmy w stanie pomagać ludziom w utrzymaniu zdrowia w każdym jego aspekcie.

Agnieszka Gaczkowska (Oplotki)

Zarażam bakcylem rękodzieła i wspieram twórców w przedsiębiorczości on-line

Joanna Gacek-Sroka (Props)

Właścicielka marki PROPS, której torebki i produkty nosi już tysiące kobiet w Polsce i nie tylko. Rozpoczęła tworzenie marki od 400 zł w kieszeni, a dzisiaj zatrudnia już kilkunastoosobowy zespół, współpracuje z kilkoma szwalniami oraz krojowniami.

254 - Kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach - Rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023!

Przeczytaj także

XVII Konferencja I Love Marketing & Technology: Relacja i Opinie

XVII Konferencja I Love Marketing & Technology: Relacja i Opinie

16-18 kwietnia 2024 roku, Multikino Złote Tarasy w Warszawie. Trzy dni intensywnego zanurzenia w najnowsze trendy…
Ecommerce.pl Event 2024 – czy warto iść, opinie i relacja

Ecommerce.pl Event 2024 – czy warto iść, opinie i relacja

14 marca 2024 roku w sercu Warszawy, w przepięknych przestrzeniach Multikina w Złotych Tarasach, miało miejsce…
Jak budować silne więzi z klientami?

Jak budować silne więzi z klientami?

Jak budować silne więzi z klientami, by zostali z Tobą na długo? – Ola Gościniak Od…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *