• 2024-02-06
  • 100
  • 3 minut czytania

Paczka GirlBossek w piątkowy wieczór w Cafe Nero w Warszawie!

Paczka GirlBossek w piątkowy wieczór w Cafe Nero w Warszawie!

Mam dla Was relację z naszego ostatniego spotkania ekipy Girlbossek z Paczki w Warszawie! To było coś niesamowitego!

Warszawska ekipa spotkała się w piątek na ul. Chmielnej w Cafe Nero. Oj, walka o jedyny tak duży stół nie była łatwa, ale udało się! Wesołe dyskusje, przeglądanie książki „Chce WWWięcej”, wymiany porad biznesowych oraz głębokie rozmowy egzystencjonalne – tak można by w skrócie streścić ten wieczór.

Nasze spotkanie było nie tylko inspirujące, ale i bardzo wspierające. Wspólnie przeżywałyśmy chwile radości i refleksji nad naszymi przedsiębiorczymi dążeniami. To niesamowite, jak wiele można się nauczyć i zyskać dzięki naszej wzajemnej obecności i wsparciu.

Spotkania w kobiecym gronie są niezwykle ważne dla naszego rozwoju i wzajemnego wsparcia. To miejsce, gdzie możemy dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami, a nawet obawami, znając pewność, że spotkamy się z pełnym zrozumieniem i wsparciem. W naszym gronie każda z nas może poczuć się doceniona i zrozumiana.

Takie spotkania są przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorczych kobiet, które pragną rozwijać swoje umiejętności, budować sieć kontaktów biznesowych i wzajemnie się inspirować. To miejsce, gdzie możemy odnaleźć motywację do działania, zdobywać nowe pomysły oraz uczyć się od siebie nawzajem.

Dlatego też warto uczestniczyć w takich spotkaniach, bo to właśnie tutaj możemy znaleźć nie tylko wsparcie, ale i prawdziwe przyjaciółki w drodze do sukcesu.

Zdjęcie próbowałyśmy zrobić sobie samodzielnie, ustawiając telefon raz z jednej, raz z drugiej strony stołu, aż w końcu zlitowała się nad nami pani ze stolika obok! Takie momenty są bezcenne!

Wniosek po spotkaniu jest jeden: trzeba umawiać się częściej i wprowadzić zasadę zmiany miejsc co jakiś czas. Ze względu na tak długi stół nie udało nam się każda z każdą porządnie porozmawiać, ale to nic! Będą kolejne okazje!

Cieszę się, że mogłam być częścią tego spotkania i mam nadzieję, że widzimy się już niedługo! Jeśli także chcesz uczetniczyć w tego typu wydarzeniach, to wskakuj do Paczki GirlBossek i szukaj informacji o swoim mieście na Discordzie na kanale #spotkania – możesz też samodzielnie zainicjować takie spotkanie w Twoim mieście. W Paczce GirlBossek jest ponad 600 kobiet, na pewno znajdą się osoby z Twojej okolicy.

Przeczytaj także

Kompetencje rodzicielskie i biznesowe – jak to połączyć?

Kompetencje rodzicielskie i biznesowe – jak to połączyć?

Czy kompetencje uzyskane w jednym obszarze życia mogą być przydatne w innym, na pozór zupełnie przeciwnym?…
Jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć na hejt, rób to z klasą! Wywiad

Jeśli zdecydujesz się odpowiedzieć na hejt, rób to z klasą! Wywiad

W ciągu ostatniej dekady internet stał się areną, na której biznesy rozwijają swoje marki i budują…
Influencers LIVE Wrocław 2024

Influencers LIVE Wrocław 2024

Influencers LIVE Wrocław 2024 świętuje swoją jubileuszową 10. edycję, która odbędzie się w dniach 1-2 czerwca.…

1 Komentarze

  • Wspaniałe spotkanie, ciekawe rozmowy i przemyślenia na temat naszych biznesów. Paczka już przez internet daje tyle motywacji do działania, a jak jeszcze do tego dodajemy spotkania na żywo, to dzieje się magia.. :))) Trzeba to powtórzyć!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *