• 2024-01-27
  • 541
  • 3 minuty czytania

Paczka GirlBossek w Poznaniu na Kręglach

Paczka GirlBossek w Poznaniu na Kręglach

Dzisiaj chcę się z Wami podzielić niesamowitymi wrażeniami z naszego ostatniego spotkania w Poznaniu, które odbyło się w piątek 26 stycznia 2024! Tak, dobrze czytacie – spotkaliśmy się w moim rodzinnym mieście, a dokładniej na kręglach! Poszłyśmy do Champions Bowling. To było coś niesamowitego!

Spotkanie zgromadziło nas 9 przedsiębiorczych kobiet, które poznały się w Paczce Girlbossek. Było niesamowicie! Ola Gościniak też była z nami – znasz ją, to ja! Ale przede wszystkim były cudowne babki, w tym:

To było takie fajne poczucie bliskości, kiedy mogłam spotkać Was osobiście i porozmawiać na żywo.

No i gratulacje dla Doroty, która ograła nas wszystkie w kręgle! Świetnie Ci poszło.

Mi na początku dobrze szło, byłam w czołówce, ale potem raz mi nie poszło i tak mnie to zdołowało, że miałam 3 serie marnych rzutów zanim się znów wzięłam w garść by dobrze grać. Przypomniało mi to trochę sinusoidę w biznesie czy życiu prywatnym. Warto wyciągać wnioski z momentów, gdy idzie nam gorzej, by znów wrócić na te dobre tory i jechać do przodu. W końcu dojedziemy do celu.

Ale wracając do samego spotkania – kręgle to naprawdę świetny pomysł na integrację! Zabawa, śmiech, trochę rywalizacji… no po prostu super! Po zakończeniu gry poszłyśmy na kolację, gdzie kontynuowaliśmy rozmowy i świetnie się bawiliśmy.

To było kilka godzin pełnych uśmiechu, luzu i odreagowania od pracy i codziennego życia. Dla mnie to jest właśnie idea Paczki – wspieranie się nawzajem, budowanie relacji i razem spędzanie czasu na czymś fajnym.

I co najważniejsze – takie spotkania odbywają się w różnych miastach! Więc niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, zawsze jest szansa na nawiązanie nowych znajomości i przeżycie czegoś fajnego razem. A już niedługo Poznańska ekipa idzie na rzucanie siekierkami! Brzmi nieźle, co?

Więcej szczegółów o kolejnych wydarzeniach znajdziecie na naszym Discordzie Paczki oraz w newsletterze Paczkowym. Trzymajcie się dziewczyny i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!

Przeczytaj także

Przedsiębiorczość to postawa, nie funkcja. Jak budować biznes w zgodzie z wartościami i życiem rodzinnym? – Oliwia Simińska

Przedsiębiorczość to postawa, nie funkcja. Jak budować biznes w zgodzie z wartościami i życiem rodzinnym? – Oliwia Simińska

Przedsiębiorczość to życiowa postawa, nie funkcja. Jak budować biznes i nie zgubić siebie W powszechnym, słownikowym…
Jedyny Kurs PR, którego potrzebujesz aby zaistnieć w mediach

Jedyny Kurs PR, którego potrzebujesz aby zaistnieć w mediach

Spędzasz godziny na tworzeniu karuzeli i reelsów na social media, nie wiesz jak pisać maile do…
Wellbeing to nie benefit. To fundament nowoczesnego przywództwa

Wellbeing to nie benefit. To fundament nowoczesnego przywództwa

Przez lata wellbeing był traktowany w biznesie jak dodatek. Miły benefit, prezent, czasem obowiązek na rzecz…

1 Comments

  • Było świetnie! Ze spotkania Paczki wyszłam naładowana niesamowicie dobrą energią i pełna endorfin. Cieszę się, że mogłam poznać tyle cudownych kobiet i że mogę być częścią tej inicjatywy, jaką jest Paczka GirlBOSSek! <3

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *