• 2024-06-12
  • 56
  • 2 minut czytania

Sprzedaż w wideo. 5 skutecznych lifehacków

Sprzedaż w wideo. 5 skutecznych lifehacków

Agata Koman – [Wywiad] – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Sprzedaż w wideo. 5 skutecznych lifehacków

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Agatą Koman, przeprowadzonego przez Olę Gościniak, pt. „Sprzedaż w wideo. 5 skutecznych lifehacków”. Agata, pionierka mobile video w Polsce, dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami na skuteczne wykorzystanie wideo w sprzedaży.

Rozmowa ta jest pełna praktycznych wskazówek i inspiracji, które pomogą każdej przedsiębiorczej kobiecie w pełni wykorzystać potencjał wideo w swoim biznesie. Jak podkreśla Agata, „Ludzie nie kupują produktów, ludzie kupują rozwiązania i sprzedaż to pomaganie.

Agata opowiada o swoich początkach, kiedy nagrywała live’y i monetyzowała je, zanim stało się to popularne. Jej doświadczenia i wiedza zdobyte przez lata są bezcenne, a jej podejście do pokazywania kulis pracy i angażowania społeczności jest naprawdę inspirujące. Agata podkreśla, że kluczem do sukcesu jest autentyczność i miłość do tego, co się robi. „Jeżeli mamy problem z ceną, że drogo i negocjują non stop, to znaczy, że nie widać tej wartości.”

W wywiadzie Agata dzieli się również swoim przekonaniem, że „nie otwiera się firmy, jeżeli się nie ma kasy na reklamę.” Podkreśla znaczenie inwestowania w reklamę oraz skutecznego zarządzania budżetem marketingowym. Dzięki temu wywiadowi dowiesz się, jak krok po kroku tworzyć skuteczne kampanie wideo, które przyciągną uwagę i zwiększą sprzedaż.

 

Agata Koman – współzałożycielka agencji marketingowej Kaman!, pionierka mobile video w Polsce, która przeszkoliła ponad 11 tysięcy osób za pomocą swoich kursów online i szkoleń stacjonarnych. Jest znana z kreatywnego podejścia do marketingu wideo oraz z umiejętności angażowania swojej społeczności w proces powstawania produktów. Jej misją jest pomaganie przedsiębiorcom w skutecznym wykorzystaniu wideo do promocji i sprzedaży swoich usług i produktów.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Sprzedaż w wideo. 5 skutecznych lifehacków


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Jak z sukcesem tworzyć produkty cyfrowe?

Jak z sukcesem tworzyć produkty cyfrowe?

Agata Koman – Konferencja GIRLBOSSKIE 2023 Jak z sukcesem tworzyć produkty cyfrowe? Jak osiągnąć sukces w…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *