• 2024-06-13
  • 52
  • 3 minut czytania

Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024

Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024

Katarzyna Kędzia – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024 roku

LinkedIn to potężne narzędzie, które może pomóc Ci w budowaniu profesjonalnej sieci kontaktów, pozyskiwaniu dobrze płacących klientów i prezentowaniu się z najlepszej strony w świecie biznesu. Szkolenie Katarzyny Kędzi pt. „Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024 roku” to doskonała okazja, by nauczyć się, jak skutecznie wykorzystać tę platformę do rozwoju swojej kariery i biznesu.

Podczas tego szkolenia, Kasia, doświadczona specjalistka od LinkedIn, pokaże Ci, jak krok po kroku odczarować tę platformę. Dowiesz się, jak założyć i profesjonalnie prowadzić profil na LinkedIn, jak budować sieć wartościowych kontaktów, oraz jak zwiększać zasięgi i zaangażowanie dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu algorytmów. Kasia podzieli się również swoimi sprawdzonymi strategiami na tworzenie treści, które przyciągną uwagę i pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Kasia Kędzia od lat pomaga przedsiębiorczym kobietom, wirtualnym asystentkom oraz specjalistkom social media w maksymalnym wykorzystaniu potencjału LinkedIn. Jej kursy i szkolenia cieszą się ogromnym uznaniem, a jej doświadczenie i praktyczne porady pomogą Ci osiągnąć sukces na tej platformie.

Najlepsze cytaty Kasi, które musisz zapamiętać:

  1. „LinkedIn to więcej niż wirtualne CV. To największa sieć biznesowa na świecie, gdzie możesz budować profesjonalne relacje i publikować wartościowe treści.”
  2. „Wasz profil na LinkedIn jest o was, ale nie dla was, jest dla waszego klienta.”
  3. „Budowanie profesjonalnej sieci kontaktów na LinkedIn to klucz do sukcesu. Pamiętaj, że możesz nawiązać aż 30 tysięcy kontaktów.”

 

Katarzyna Kędzia – ekspertka od LinkedIn, specjalizująca się w szkoleniach dla przedsiębiorczych kobiet i wirtualnych asystentek. Jako autorka jedynego w Polsce kursu dotyczącego strategii i prowadzenia profili klientów na LinkedIn, Kasia z pasją dzieli się swoją wiedzą, pomagając innym w osiąganiu sukcesów. Jej podejście opiera się na praktycznych wskazówkach i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązaniach, które umożliwiają skuteczne działanie na tej platformie.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *