• 2024-07-11
  • 958
  • 15 minut czytania

TOP12 Produktów Czerwca Portalu GIRLBOSSKIE

TOP12 Produktów Czerwca Portalu GIRLBOSSKIE

GIRLBOSSKIE tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się sonda, w której wybieramy TOP3 produkty miesiąca, które są nagradzane specjalnymi wpisami i/lub wywiadami. W tym wpisie możesz poznać TOP12 Produktów Czerwca 2024!

top12 produktów czerwca

1. Michaela Fuchs

Content managerka, copywriterka, redaktorka portalu biznesowo-branżowego tapicerzypolscy.pl i wydawczyni internetowa.

Prowadzenie bloga firmowego

Przygotuję dla Ciebie angażujące artykuły blogowe zoptymalizowane pod kątem SEO. Pomogę Ci zwiększyć widoczność Twojej strony www w sieci. Razem pozyskajmy większy ruch, który przyniesie Ci nowych klientów. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

2. Maja Strzałkowska

Tu mama Julki i Szpulki oraz dwóch realnych dzieciaków. Jestem matką nieidealną. Odkryłam, że macierzyństwo to nieustanne poszukiwanie kreatywnych sposobów na rozwiązywanie codziennych i niecodziennych problemów. Odkryłam przy tym, że nie trzeba bać się popełniania błędów, bo są one naturalnym etapem w procesie tych poszukiwań. Odkryłam też, że macierzyństwo przypomina pracę detektywa. Tymi odkryciami dzielę się z Tobą prowadząc bloga #RodzicePoGodzinach oraz #DzieńBezSpinki (co środę w social mediach). Lubię w swych tekstach przypominać, że dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru to jedyna droga do zachowania równowagi w życiu. Jestem pisarką. Tworzę książki dla dzieci, inspirując się własnymi doświadczeniami, przygodami moich dzieci, a także swoim dzieciństwem. Pomaga mi w tym zbyt wybujała wyobraźnia. Jestem self-publisherką – sama wydaję swoje książki, bo lubię mieć dużo na głowie! I nie da się ukryć, że czerpię z tego ogromną satysfakcję. Jestem żoną wspierającego mnie we wszystkim męża i po prostu Mają, która lubi ludzi – tych dużych, jak i małych. Lubię rozśmieszać, czasem też się powymądrzać (ale bez przesady!), a nade wszystko pomagać.

Julka i Szpulka. Wróbel, który ćwierkał za dużo

Książka dla dzieci, która uczy krytycznego myślenia, empatii i prowokuje do poszukiwań prawdy. Krytykuje zaś szufladkowanie innych i tworzenie założeń i stereotypów. To książka, który uczy dzieci samodzielnego myślenia i rozplątywania problemów. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

3. Kachna Kraśnianka

Kachna Kraśnianka Twórczyni Krain L… Pomagam spełniać marzenia o własnej książce. Wspieram self-publisherki na każdym etapie procesu wydawniczego – od tekstu po książkę jestem dobrą duszką dla autorek 🧚 Jestem ekspertką w projektowaniu graficznym zacnie charakternych książek, e-booków i okładek; redaktorką i korektorką. W duszy mi gra pasja do dobrych słów i pięknych obrazów – opiekuję się tekstem oraz z lekkością i polotem otulam graficznie książki. Od ponad 10 lat pracuję w książkach. I dobrze mi z tym :). Zaprojektowałam 200+ książek, e-booków, okładek, tyle samo przeczytałam tekstów w redakcji albo korekcie. Wsparłam 100+ moich zacnych autorek i autorów. A o tych, którzy są związani z książkami mówię: ludzie książki. Uwielbiam książki dla dzieci. Także projektować. To moja bajka… Stworzyłam e-booka ABC self-publishingu, czyli jak wydać książkę samodzielnie. Przejdź 9 ekscytujących kroków do spełnienia marzenia o własnej książce. Jestem współautorką książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy”, pod red. Oli Gościniak. Napisałam rozdział: „Książki – moja bajka”. Jestem rozmówczynią w książce „Wydaj i nie oszalej. Rozmowy o self-publishingu”, pod red. Kasi Mróz-Jaskuły. Mama charakternego Ignaca. Żona zacnego chłopaka.

ABC self-publishingu, czyli jak wydać książkę samodzielnie. Przejdź 9 ekscytujących kroków do spełnienia marzenia o własnej książce

Odważysz się wydać książkę – będziesz cieszyła się z bycia autorką. Zyskasz mnóstwo czasu dzięki uporządkowanej i ułożonej w kroki wiedzy, bo nie musisz szukać jej w internecie godzinami – przeznaczysz go dla siebie, rodziny czy na rozwój firmy.Możesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy, doświadczeniu, opowieściach.Oszczędzisz pieniądze – zdobędziesz wiedzę równoważną kilku konsultacjom.Zyskasz spokój, radość i satysfakcję, wiem coś o tym ;). Uwierzysz, że możesz to zrobić – poczujesz dumę z tego kroku.Spełnisz marzenie o własnej książce – nareszcie będziesz trzymała ją w dłoniach. Wydasz z lekkością i radością. Przeżyjesz radosną książkową przygodę. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

4. Agata Bury

Języki romańskie logicznie. Szybka nauka hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego i francuskiego z kognatami

Nauka języka to proces długofalowy, który można znacznie ułatwić dobierając odpowiednie metody i wykorzystując logiczne zależności występujące w różnych językach. Ta pozycja, pokaże Ci jak opanować kilkaset słów w kilka dni. Jest to możliwe dzięki kognatom (ang. cognates), czyli wyrazom pokrewnym. Ucząc się w ten sposób, można bardzo szybko poznać i zapamiętać nawet kilkaset słówek, co znacząco przyspieszy naukę wybranego języka. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

5. Gabriela Kurowska

Gaba – osoba, która stoi za marką infoblogerka.pl. Projektantka stron WWW, które są nie tylko estetyczne wizualnie, ale przede wszystkim jest skuteczne. Dla każdej strony, która wychodzi spod jej ręki projektuje strukturę treści i hierarchię całej strony WWW. Skupia się też na systemie nawigacji i etykietowania, który prowadzi klienta za rękę do celu. Redaktorka działu Technologie na portalu GIRLBOSSKIE.pl; autorka e-booka „Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach” o tym jak robić kopie zapasowe i aktualizować WordPressa bezpiecznie; współautorka kompendium wiedzy o biznesie online „Chce WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. Kocha uczyć i dzielić się wiedzą.

Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach – ebook

Rozwiązanie Problemów: Niezależnie od tego, czy napotkasz problem podczas aktualizacji, czy po niej, ten ebook zawiera wskazówki dotyczące rozwiązywania najczęstszych problemów związanych z aktualizacjami WordPressa. Znajdziesz tu także informacje na temat automatycznych aktualizacji oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu aktualizacjami. Otrzymasz szczegółowe instrukcje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces aktualizacji WordPressa. Od zabezpieczenia kopii zapasowej po przetestowanie aktualizacji, mój ebook pokazuje Ci, jak uniknąć pułapek i błędów podczas tego krytycznego procesu. Dowiesz się: Czy w ogóle trzeba robić aktualizacje WordPressa? Jak często robić aktualizacje WordPressa? Jak się przygotować do robienia aktualizacji? Jak zrobić backup strony na 3 sposoby? Jak zrobić aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa krok po kroku, Co robić w przypadku problemów? Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

6. Dorota Żuchowska

Miłośniczka rękodzieła, pasjonatka szycia unikalnych, jednostkowych egzemplarzy, na emeryturze od 16 lat, pragnąca sprawiać radość innym.

Torebka o wielkiej przydatności

Rozmiar 21×20 w kształcie zbliżonym do koła, wygodna w noszeniu-pasek 140cm dl. Z możliwością regulacji, zawiera 4 kieszenie ,zapinana na zamek, wykończona podszewką, łatwa w utrzymaniu czystości, uszyta z tkaniny syntetycznej, pranie ręczne 40 stopni.

top12 produktów czerwca

7. Bogna Zielińska

Jestem certyfikowaną trenerką 3 języków: angielskiego, francuskiego oraz polskiego jako obcego z kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Swój warsztat szlifowałam, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie mieszkałam przez 8 lat. Na co dzień pomagam osobom dorosłym płynnie, swobodnie i z odwagą mówić po angielsku. Pokazuję, że nie trzeba lat, aby czuć się pewnie siebie w rozmowie. Jestem autorką programów skoncentrowanych na rozwoju umiejętności mówienia: B.O.M.B.A. (Buduj Odwagę, Mów Bezwysiłkowo po Angielsku!), Rozgadaj się po angielsku!, SPEAKawka, English Speaking Club.

English Speaking Club

English Speaking Club to przestrzeń, w której systematycznie ćwiczymy mówienie po angielsku, nagrywamy się, motywujemy, wspieramy, a także spotykamy na regularnych konwersacjach. Dzięki Klubowi krok po kroku przełamiesz barierę językową i strach przed odezwaniem się po angielsku, zaczniesz mówić swobodnie i z pewnością siebie, uwierzysz, że potrafisz więcej, niż Ci się wydaje i już teraz jesteś wystarczająca. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

8. Karolina Pasławska

Trenerka Holistycznego zarządzania sobą w czasie kobiet, edukatorka i mentorka, twórczyni edukacyjnej marki kobiecej – Wytwórni Czasu. Masz dość życia w ciągłym stresie?  Nauczę Cię jak osiągnąć work-life balance. Dzięki naszej współpracy zrealizujesz swoje marzenia i uwolnisz CZAS. Wesprę Cię w strategicznym planowaniu w Twoim kalendarzu

BEZPŁATNA 30-MINUTOWA SESJA BADANIA CZASU I POTRZEB

Dobija Cię natłok obowiązków? Chciałabyś wreszcie skupić się na realizacji swoich marzeń, by poczuć WOLNOŚĆ? Potrzebujesz wsparcia w planowaniu strategicznym w kalendarzu? Spotkaj się ze mną i daj mi poznać Twoje potrzeby związane z zarządzaniem sobą w czasie podczas 30-minutowej bezpłatnej sesji on-line. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

9. Iwona Smól

Jestem kreatywną mamą czwórki dzieci i lektorką języków obcych. Tworzę gry i zabawy konwersacyjne, które są oparte na skutecznej metodzie motywującej do używania drugiego języka w lekki i zabawny sposób.

SŁOWOGIERKI Zabawy językowe dla dzieci

Słowogierki to zestaw trzydziestu plansz z grami w połączeniu ze słownikiem, kartami obrazkowymi i pomysłami na ich wykorzystanie. Wszystkie zabawy są uniwersalne, nie zawierają napisów, dzięki temu można bawić się w każdym języku, również po polsku. Dzięki dziesięciu kręgom tematycznym i zabawom opartym na skutecznej metodzie nauki języków, dzieci szybko i przyjemnie zaczynają zapamiętywać nowe słowa oraz od razy mówić całymi zdaniami. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

10. Martyna Siewert

Autorka bloga nakrancujezyka.pl i szkoleniowiec w międzynarodowej korporacji. Ukończyła filologię angielską i niemiecką oraz Szkołę Trenerów SWPS. Od kilku lat prowadzi szkolenia po polsku i angielsku na różne tematy. Lubi uczyć się języków obcych, więc na blogu dzieli się tym, jak to robić szybko, skutecznie i z przyjemnością.

Ogarnij Angielski w Miesiąc – Kurs online

Kurs online: Ogarnij Angielski w Miesiąc to połączenie szkoleń o najskuteczniejszych narzędziach i metodach do nauki języka z konwersacjami indywidualnymi i grupowymi. Jest to kurs do nauki angielskiego w małej grupie, dzięki któremu zaplanujesz i rozkręcisz swój angielski, przełamiesz barierę mówienia oraz zmotywujesz się do dalszej nauki również po zakończeniu kursu. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

11. Joanna Pomes

Jestem wirtualną asystentką, która wspiera przedsiębiorcze kobiety w zarządzaniu ich codziennością. Uczę jak budować długotrwałe relacje z klientami i wyróżnić swoją markę osobistą na tle konkurencji poprzez marketing relacyjny. Prowadzenie biznesu to nie tylko pasja, ale także wyzwanie. Dlatego staram się odciążyć moje klientki, pomagając im w organizacji kalendarza, terminarza, tworzeniu grafik w Canvie i zarządzaniu ich kontami na LinkedIn. Moim celem jest nie tylko pomóc im w prowadzeniu biznesu, ale przede wszystkim w odzyskaniu czasu dla tego, co jest najważniejsze – dla ich rodzin. Wiem, jak cenny jest każdy moment spędzony z bliskimi, dlatego dbam o to, aby moje klientki mogły cieszyć się życiem zawodowym, nie rezygnując z ważnych chwil z rodziną.

„Grupa docelowa czyli jak określić idealnego klienta w morzu internetu” – E-book

Dzięki temu e-bookowi dowiesz się jak określić swoją grupę docelową aby wiedzieć jakie produkty/usługi dla nich stworzyć. E-book jest napisany dziecinnie prostym językiem, dzięki któremu zrozumiesz podstawy i zaczniesz wdrażać je w życie biznesowe. Polecam Ci go z całego serca. Produkt zobaczysz tutaj.

top12 produktów czerwca

12. Angelika Skweres

Prowadzę wywiady i warsztaty “Kobiety z pasją” Jestem mentorka, life coachem, motywuje wspieram i dmucham w skrzydła. Mówię o wysokiej wrażliwości, akceptacji siebie i budowaniu ze sobą zdrowej relacji Jestem autorką książek Z pasji do motywacji Leć po marzenia- świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiety, gdzie opisuje macierzyństwo, emigrację i samorozwój

Leć po marzenia – świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiet

Inspirująca historia kobiety, która po zaakceptowaniu wysokiej wrażliwości zmieniła swoje życie i leci po marzenia. Jak radzić sobie w macierzyństwie będąc wwo ? Wskazówki i porady jak poradzić sobie w świecie, w którym czujesz się obco Karty pracy w których nauczysz się wyznaczać cel i go realizować. Produkt zobaczysz tutaj.

Przeczytaj także

TOP12 Produktów Maja Portalu GIRLBOSSKIE

TOP12 Produktów Maja Portalu GIRLBOSSKIE

GIRLBOSSKIE tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się…
“Leć po marzenia – Świat widziany okiem wysoko wrażliwej” – recenzja

“Leć po marzenia – Świat widziany okiem wysoko wrażliwej” – recenzja

Książka Angeliki Skweres „Leć po marzenia. Świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiety” to lektura, która z…
TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *