• 2024-05-16
  • 662
  • 18 minut czytania

TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się sonda, w której wybieramy TOP3 produkty miesiąca, które są nagradzane specjalnymi wpisami i/lub wywiadami. W tym wpisie możesz poznać TOP12 Produktów Kwietnia 2024!

TOP12 Produktów Kwietnia

1. Elżbieta Mroczek

Jestem ekspertką rękodzieła z certyfikatem OCRA. Projektuję i tworzę rękodzieło artystyczne i użytkowe pod marką Bajery Eli. Uczę, jak je robić. Jestem autorką bloga, e-booka, kursów o szydełkowaniu; współautorką książki „Chcę Wwwięcej”.

Mochila bag Kwiaty w Rozkwicie

Zanurz się w elegancję z torebką mochila bag- Kwiaty w Rozkwicie Pragniesz wyrazistego akcentu, który podkreśli Twoją osobowość i dodatkowo przyciągnie spojrzenia? Pozwól, że zaprezentuję Ci ekskluzywną gobelinową torebkę, którą nazwałam Kwiaty w Rozkwicie. Przednia strona torebki jest prawdziwym dziełem sztuki, wykonanym techniką gobelinową. Wzór kwiatów w pełnym rozkwicie, w typowo kobiecych kolorach, wprost zachwyca swoją delikatnością i finezją. To nie tylko torebka, to element kobiecej stylizacji, który przyciąga spojrzenia i komplementy.

Tył torebki został starannie uszyty z pikowanej tkaniny bawełnianej, zapewniając trwałość i elegancję w jednym. Usztywnienie flizeliną gwarantuje, że Twoje ulubione rzeczy są zawsze bezpieczne. Komfort i funkcjonalność to kluczowe cechy tej torebki. Wygodny pasek, wykonany z tej samej tkaniny co tył torebki, wzmocniony taśmą, zapewnia idealne dopasowanie do Twoich potrzeb. A dzięki regulowanej długości paska, noszenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Otwierając torebkę, odkryjesz wnętrze wyściełane żakardową podszewką w głębokiej czerwieni. Dwie praktyczne kieszonki – jedna na telefon z doszytą tasiemką na klucze, druga na drobiazgi – pomogą Ci zachować porządek w Twoich rzeczach.

Ale torebka mochila bag Kwiaty w Rozkwicie to nie tylko funkcjonalność i wyrafinowanie – to także unikatowość i wyjątkowość. Jako produkt jednostkowy, w limitowanej edycji, masz pewność, że żadna inna osoba nie będzie miała identycznego egzemplarza. To nie tylko torebka – to wyraz Twojej indywidualności. Lekka, pojemna i uniwersalna – mochila bag doskonale pasuje do różnych stylizacji i okazji. Idealna na prezent dla każdej kobiety, bez względu na wiek. Dla tych, którzy kochają oryginalne dodatki i kwiatowe motywy, ta torebka stanie się nieodłącznym elementem ich garderoby. Cechy szczególne: – kształt okrągły- średnica 30 cm, – szerokość boku- 6 cm, – maksymalna długość paska- 1,5m, – waga 40 dag. Tę torebkę we współpracy wykonały dwie wyjątkowe panie emerytki, pasjonatki rękodzieła: szydełko +krawiectwo artystyczno-użytkowe. Produkt zobaczysz tutaj.

Justyna Makowska - TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

2. Justyna Makowska

Jjestem dietetyczką i psychodietetyczką. Rozmawianie o odżywianiu i stylu życia stało się moją pasją po tym, jak sama wprowadziłam zmiany u siebie. Zostawiłam pracę w korporacji i wróciłam do pierwszego zawodu. Od 8 lat pomagam kobietom w poprawie ich odżywiania. Wspieram w budowaniu dobrych nawyków w okolicznościach i emocjach macierzyństwa. Stawiam na self-care i czułe opiekowanie się sobą, to daje zdecydowanie lepsze efekty niż restrykcyjne diety i treningi ponad siły. Prowadzę indywidualne i grupowe procesy psychodietetyczne oraz mentoringowe. Dzielę się także moją wiedzą w mediach społecznościowych, głównie na Instagramie.

MAMY Dobre Nawyki

“MAMY Dobre Nawyki” porządkuje wiedzę o odżywianiu, przeprowadza przez proces zmiany uwzględniając okoliczności macierzyństwa. Ebook to 28-dniowy proces, czyli cztery tygodnie, w trakcie których potrzebujesz tylko 15 minut dziennie na zaplanowanie swoich nowych nawyków. Podczas dwóch pierwszych tygodni uporządkujesz proporcje na swoim talerzu, ustalisz wielkość i ilość posiłków. Dowiesz się jakie zasady komponowania posiłków są najważniejsze. Kolejne dwa tygodnie to praca nad relacją z jedzeniem (w tym także ze słodyczami), ćwiczenia uważności, praca z podjadaniem, przyglądanie się rodzajom głodu, łączenie teorii z życiem, organizacją dnia i dbaniem o siebie. Każdy dzień to poza teorią ćwiczenia praktyczne, a dodatkiem jest notatnik do wydruku, w którym stworzysz plan dobrych nawyków na kolejne tygodnie. Produkt sprawdzisz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

3. Aneta Jaworska i Agnieszka Majda

Aneta Jawotska. Kierując się myślą Heraklita, że „jedyna pewna to zmiana”, motywuje i zachęca innych do nieustannego rozwoju oraz bycia gotowym na zmiany, które niosą ze sobą nowe możliwości. W celu inspirowania innych do odkrywania ich pełnego potencjału i osiągania sukcesów, rozwija platformę szkoleniową zwinnyumysl.pl z kursami online, wspierających rozwój osobisty i zawodowy. Jej specjalizacją jest branża turystyczna, dla której prowadzi insta kanał @suteczniwturystyce, gdzie korzystając z nanolearnigowych technik przekazuje w luźny sposób treści dotyczące samorozwoju i rozwoju biznesu. Absolwentka studiów doktoranckich z zarządzania na Akademii Leona Koźmińskiego. Trenerka biznesu Brian Tracy International. Certyfikowana konsultantka MAXI DISC.

Agnieszka Majda. Liderka, menadżerka, międzynarodowa trenerka biznesu. Pasjonatka rozwoju człowieka, zgodnie z jego naturalnymi predyspozycjami. Za pomocą profesjonalnych narzędzi psychometrycznych diagnozuje typy osobowości i style zachowań aby w każdym odkryć jego potencjał i preferencje w celu dalszego rozwoju i odnalezienia własnej drogi życiowej. Pomaga rozwijać ludzi i biznesy, zapobiegać wypaleniu zawodowemu, uczy jak dbać o motywację i dobrą atmosferę w zespole. Prowadzi warsztaty dla liderów ucząc technik wzmacniających komunikację i rozwijających inteligencję emocjonalną. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Menadżerskich Studiów Podyplomowych na SGH. Certyfikowany Coach ICC oraz Certyfikowana konsultant narzędzi takich jak MBTI i Extended DISC. Trenerka biznesu Brian Tracy International.

DISCover. Odkryj swój potencjał w kolorach. KURS & RAPORT INDYWIDUALNY MaxieDISC®

Czego się nauczysz? Zrozumiesz siebie: Odkryj, który z kolorów DISC dominuje w Twoim profilu, co to oznacza dla Twojego życia i pracy oraz jak możesz wykorzystać tę wiedzę do wzrostu osobistego. Poprawisz relacje: Nauczysz się, jak dostosować swój styl komunikacji do potrzeb innych, rozumiejąc ich unikalne perspektywy i motywacje. Pokonasz frustracje: Zidentyfikuj przyczyny konfliktów i naucz się skutecznych strategii ich rozwiązywania, budując harmonijne środowisko wokół siebie. Wykorzystasz swoje mocne strony: Odkryj, jak maksymalizować swoje naturalne talenty i minimalizować wpływ słabych stron na Twoje życie. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

4. Iwona Smól

Jestem kreatywną mamą czwórki dzieci i lektorką języków obcych. Tworzę gry i zabawy konwersacyjne, które są oparte na skutecznej metodzie motywującej do używania drugiego języka w lekki i zabawny sposób.

SŁOWOGIERKI Zabawy językowe dla dzieci

Słowogierki to zestaw trzydziestu plansz z grami w połączeniu ze słownikiem, kartami obrazkowymi i pomysłami na ich wykorzystanie. Wszystkie zabawy są uniwersalne, nie zawierają napisów, dzięki temu można bawić się w każdym języku, również po polsku. Dzięki dziesięciu kręgom tematycznym i zabawom opartym na skutecznej metodzie nauki języków, dzieci szybko i przyjemnie zaczynają zapamiętywać nowe słowa oraz od razy mówić całymi zdaniami. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

5. Mariola Nowak-Jäger

Nazywam się Mariola Nowak-Jäger, jestem założycielką bloga handlettering.pl oraz rysujenatbalecie.pl. Jestem autorką pięciu kursów online o tematyce brush letteringu, Procreate oraz rysowania wizualnego. Współpracowałam do tej pory z Rowińska Business Coaching oraz edding Polska. Jestem autorką plakatów letteringowych w publikacji „Dziennik uczuć” oraz współautorką książki „Chcę wwwięcej”.

Kurs online „Myślenie wizualne, czyli notatki z radością”

Notowanie wizualne pozwoli Ci lepiej zapamiętać przerabiany materiał, wizualizować dane projektowe, sprzedażowe, tworzyć mapy myśli, rozwiązać wizualnie skomplikowane procesy oraz pobudzi Twoją kreatywność. “Sketchnotes, czyli notatki z radością” to kurs online dla osób początkujących, pragnących nauczyć się notować wizualnie. Aby przystąpić do kursu nie są wymagane żadne umiejętności! Pokażę Ci jak z podstawowych kształtów wyczarujesz każdy rysunek. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

6. Dorota Żuchowska

Pasjonat rękodzieła krawiectwa artystycznego w sędziwym wieku 75+,pragnę dzielić się wiedzą,doświadczeniem i pasją.Dwa zawody:mgr inż.geodezji oraz czeladnik krawiectwa. W 2022 r torba,którą prezentuję na zdjęciu zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez ARIMR n ponad 230 zgłoszonych prac.

Lalka organizer

Rozwiąże wiele spraw porządkowych w: kuchni, garderobie i pokoju dziecięcym skupiając w jednym miejscu: woreczki foliowe, pojedyncze skarpety lub drobne zabawki.

TOP12 Produktów Kwietnia

7. Astrid Oleszkiewicz

Pasjonatka, lektorka i tłumaczka języka angielskiego. Zajmuje się tym już od ponad dekady i z każdym dniem coraz bardziej upewnia się, że rozwijanie językowych skrzydeł kobiet to właściwy kierunek jej w jej życiu. Angielski daje kobietom wolność, pewność siebie i poczucie własnej wartości. W czym mogę Ci pomóc Pomagam w rozwijaniu umiejętności językowych. Byś dzięki angielskiemu zaczęła bez stresu rozmawiać, podróżować i zdobywać świat. Ponad 80% treści w Internecie powstało i powstaje w języku angielskim. Jaki wniosek z tego możesz wyciągnąć? Inwestycja w naukę języka angielskiego powinna być dla Ciebie priorytetem. Zastanów się też nad tłumaczeniem swojej strony WWW na angielski, bo wówczas dotrzesz do szerszego grona klientów.

Przygotuj się do podróży – kurs angielskiego on-line

„Przygotuj się do podróży” to kurs idealny dla osób ciekawych świata, które pragną podróżować, ale mają obawy czy poradzą sobie językowo. Jeśli jesteś bardzo zajęta pracą, masz dzieci lub po prostu musisz mieć elastyczny grafik zajęć, to jesteś we właściwym miejscu by spełnić swoje marzenie o swobodnej rozmowie po angielsku i śmiałych podróżach przez świat. Podczas kursu zajmiemy się tematyką związaną z rezerwacją pokoju i pobytem w hotelu. Poznasz odpowiednie słownictwo, przećwiczysz konkretne sytuacje. Produkt można zobaczyć tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

8. Aleksandra Zdanowska

Od zawsze bardzo lubiłam matematykę. Korepetycje 1:1 są fajne, ale niosą za sobą pewne ograniczenia, dlatego postanowiłam stworzyć platformę, na której będzie można znaleźć różne zagadnienia z matematyki z zakresu szkoły podstawowej.

Kurs o ułamkach zwykłych dla uczniów klas 4

Nie potrzebujesz być ekspertem, aby pomóc swojemu dziecku w ułamkach zwykłych. Ten kurs pomoże mu zrozumieć tematy z całego działu i pozytywnie zaliczyć sprawdzian z ułamków zwykłych w 4 klasie. Ogromnym plusem jest to, że kurs można przerabiać o dowolnej porze i w dowolnym miejscu. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

9. Kachna Kraśnianka

Kachna Kraśnianka Twórczyni Krain L… Pomagam spełniać marzenia o własnej książce. Wspieram self-publisherki na każdym etapie procesu wydawniczego – od tekstu po książkę jestem dobrą duszką dla autorek. Jestem ekspertką w projektowaniu graficznym zacnie charakternych książek, e-booków i okładek; redaktorką i korektorką. W duszy mi gra pasja do dobrych słów i pięknych obrazów – opiekuję się tekstem oraz z lekkością i polotem otulam graficznie książki. Od ponad 10 lat pracuję w książkach. I dobrze mi z tym 🙂 Zaprojektowałam 200+ książek, e-booków, okładek, tyle samo przeczytałam tekstów w redakcji albo korekcie. Wsparłam 100+ moich zacnych autorek i autorów. A o tych, którzy są związani z książkami mówię: ludzie książki. Uwielbiam książki dla dzieci. Także projektować. To moja bajka… Stworzyłam e-booka ABC self-publishingu, czyli jak wydać książkę samodzielnie. Przejdź 9 ekscytujących kroków do spełnienia marzenia o własnej książce. Jestem współautorką książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy”, pod red. Oli Gościniak. Napisałam rozdział: „Książki – moja bajka”. Jestem rozmówczynią w książce „Wydaj i nie oszalej. Rozmowy o self-publishingu”, pod red. Kasi Mróz-Jaskuły. Mama charakternego Ignaca. Żona zacnego chłopaka.

ABC self-publishingu, czyli jak wydać książkę samodzielnie. Przejdź 9 ekscytujących kroków do spełnienia marzenia o własnej książce

Odważysz się wydać książkę – będziesz cieszyła się z bycia autorką. Zyskasz mnóstwo czasu dzięki uporządkowanej i ułożonej w kroki wiedzy, bo nie musisz szukać jej w internecie godzinami – przeznaczysz go dla siebie, rodziny czy na rozwój firmy. Możesz zacząć zarabiać na swojej wiedzy, doświadczeniu, opowieściach. Oszczędzisz pieniądze – zdobędziesz wiedzę równoważną kilku konsultacjom. Zyskasz spokój, radość i satysfakcję, wiem coś o tym ;). Uwierzysz, że możesz to zrobić – poczujesz dumę z tego kroku. Spełnisz marzenie o własnej książce – nareszcie będziesz trzymała ją w dłoniach. Wydasz z lekkością i radością. Przeżyjesz radosną książkową przygodę. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Kwietnia

10. Monika Zarębska

Terapeutka SI (integracji sensorycznej w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz nauczycielka biologii w szkole podstawowej. Zajmuje się również edukacją przyrodniczą i pięciokrotnie była współorganizatorką Poznańskiego Pikniku Przyrodniczego, obecnie dzieli się swoją wiedzą na blogu. Poza tym fascynuje ją rozwój dzieci, zwłaszcza w kontekście rozwoju mózgu i zmysłów. Pokazuje rodzicom, że poznając przyrodę, zwłaszcza w terenie, można zadbać także o rozwój sensomotoryczny swoich dzieci.

Konsultacje Online

Dzięki konsultacji rodzic otrzyma: poradę jak można wspomóc dziecko w rozwoju sensomotorycznym w warunkach domowych i otaczającej Was przyrody wiedzę, czy dziecko może mieć zaburzenia integracji sensorycznej (nie jest to jednoznaczne z diagnozą!) wiedzę, czy już trzeba zgłosić się do specjalisty czy trudności dziecka wynikają z jego rozwoju poradę do jakiego specjalisty należałoby się zgłosić. Produkt zobaczysz tutaj.

Justyna Borzucka - TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

11. Justyna Borzucka

Pasjonatka i specjalistka od budowania relacji z dzieckiem – od pierwszego dnia jego życia, promotorka rodzicielstwa RIE (wychowanie z szacunkiem i zaufaniem), twórczyni bloga corobickiedydziecko.pl, autorka e-booka „Twoje dziecko MOŻE bawić się SAMO” oraz webinarów, prywatnie mama trójki dzieci. Uwielbiam uczyć się o rozwoju dzieci i dynamice relacji rodzic-dziecko oraz dzielić się zdobytą wiedzą. Moim zamiłowaniem jest planowanie, które skutecznie ułatwia życie z małymi dziećmi.

E-book „Twoje dziecko MOŻE bawić się SAMO”

Kiedy dziecko bawi się czasami samo, w rodzinie panuje większy sposób. Dziecko nie zależy wtedy w swojej aktywności wyłącznie od pomysłów dorosłych, wierzy bardziej w swoją kreatywność i zaradność, a także mniej ciągnie do pasywnej rozrywki, jaką są ekrany. Rodzic może wtedy popracować zdalnie nawet w obecności dziecka lub odpocząć. W e-booku pokazuję krok po kroku, jak od początku wspierać tę umiejętność nawet u niemowląt oraz w jaki sposób pomóc dziecku kilkuletniemu, które nigdy nie chce bawić się samo. E-book zawiera konkretne podpowiedzi, dokładne opisy sytuacji i możliwych reakcji oraz komunikatów rodzica do dziecka (np. na słowa: Nudzi mi się! Wymyśl mi zabawę! Pobaw się ze mną!).. Produkt zobaczysz tutaj.

Milena Zabielska - TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

12. Milena Zabielska

Mam na imię Milena, jestem filolożką, ukończyłam Italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Uczę języka włoskiego online oraz wykonuję tłumaczenia. Prowadzę bloga o włoskich podróżach i wszystkim co włoskie. Na blogu łączę moje dwie pasje: podróże i fotografię. Jako drugą odnogę biznesu razem z siostrą Oliwią założyłyśmy markę Sistentki. Jako wirtualne asystentki pomagamy kobietom, które rozwijają swoje małe i średnie biznesy i nie mają czasu na prowadzenie social mediów albo nie wiedzą jak się za to zabrać.

Pakiet presetów sycylijskich i mini eBook z instrukcją

Wystarczy jeden klik, a Twoje zdjęcia będą wyglądały jak muśnięte sycylijskim słońcem! W pakiecie dostaniesz eBook oraz 5 presetów (pliki z gotowymi ustawieniami do aplikacji Lightroom, które możesz wykorzystywać do obróbki własnych zdjęć), które sprawią, że Twoje zdjęcia będą estetyczne i profesjonalne- idealne na firmowe social media. Zawarłyśmy tam również dokładną instrukcję ze screenshotami jak krok po kroku zainstalować presety na swoją aplikację Lightroom oraz jak możesz je dopasować do własnych zdjęć. Dzięki temu przyspieszysz obróbkę swoich zdjęć żeby nadawały się na firmowe social media, ale również odświeżysz i dodasz trochę koloru prywatnym fotkom, aby codziennie zachwycać się nimi wydrukowanymi w ramkach lub na tapecie w telefonie. Produkt zobaczysz tutaj.

Przeczytaj także

TOP12 Produktów Marca Portalu GirlBosskie!

TOP12 Produktów Marca Portalu GirlBosskie!

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *