• 2024-04-10
 • 1713
 • 3 minut czytania

Wygraj Bilet na IV Konferencję Online GIRLBOSS! – KONKURS na 20 wejściówek

Wygraj Bilet na IV Konferencję Online GIRLBOSS! – KONKURS na 20 wejściówek

Masz szansę wygrać jedną z 20 wejściówek na naszą nadchodzącą IV Konferencję Online GIRLBOSS, która odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2024. To wyjątkowa okazja, by dołączyć do społeczności ambitnych i inspirujących osób, które, tak jak Ty, pragną rozwijać swoje biznesy i umiejętności.

Nagrody:

 • 3x Bilet Złoty: Pełen dostęp do wszystkich powtórek konferencji od 2021 roku (wartość 397 zł).
 • 2x Bilet Srebrny: Obejmuje oglądanie na żywo, dostęp do powtórek na rok oraz paczkę konferencyjną do domu (wartość 297 zł).
 • 15x Bilet Brązowy: Umożliwia dostęp na żywo do wszystkich sesji konferencji (wartość 199 zł).

Jak Wziąć Udział:

 1. Wejdź na stronę konferencji gboss.pl i znajdź swoje ulubione prelekcje.
 2. Odpowiedz w komentarzu pod tym artykułem na pytanie: „Dlaczego to Ty masz wygrać wejściówkę i na które prelekcje czekasz najbardziej i dlaczego?”

Zasady Konkursu:

 • Konkurs trwa od 22 kwietnia od 9:00 (poniedziałek) do 25 kwietnia do 23:59 (czwartek).
 • Aby uczestniczyć, musisz odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu pod tym artykułem konkursowym (zjedź niżej).
 • Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną odpowiedź.
 • Zwycięzcy i zwyciężczynie zostaną wybrani przez jury na podstawie kreatywności i oryginalności odpowiedzi.
 • Jury w składzie: Ola Gościniak, Katarzyna Masztaller, Ewelina Salwuk-Marko, Natalia Nietupska.

Ogłoszenie Wyników:

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 26 kwietnia o godzinie 15:00 na stronie konferencji GBOSS oraz przez e-mail podany przy dodawaniu komentarza.

Dlaczego warto wziąć udział?

Konferencja GIRLBOSS to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy od czołowych ekspertów, ale również szansa na nawiązanie wartościowych kontaktów i zainspirowanie się do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Nie przegap szansy na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Wyniki:

Wyniki konkursu dostępne są TUTAJ. Laureatom serdecznie gratulujemy! W ciągu tygodnia odezwiemy się do Was przez e-mail podany przy dodawaniu komentarza!.

Przeczytaj także

Bizneswoman Roku – XV Edycja Konkursu – Sukces Pisany Szminką – Relacja i opinie z Gali

Bizneswoman Roku – XV Edycja Konkursu – Sukces Pisany Szminką – Relacja i opinie z Gali

„Upadek może być zbiorem sukcesów, do których nie dojrzeliśmy” –  słowa Olgi Kozierowskiej wypowiedziane podczas gali…
Poszukiwane prelegentki i prelegenci! Konferencja GirlBoss już wkrótce!

Poszukiwane prelegentki i prelegenci! Konferencja GirlBoss już wkrótce!

Świat biznesu online to dynamiczna przestrzeń, w której innowacje, wyzwania i sukcesy układają się w pasjonującą…
Weź udział w akcji! Praca marzeń – jak według Ciebie wygląda praca idealna?

Weź udział w akcji! Praca marzeń – jak według Ciebie wygląda praca idealna?

Praca.pl rusza z drugą edycją konkursu charytatywnego! Tym razem chcemy, abyście pokazali nam jak wygląda praca…

65 Komentarze

 • Ciągle kręcę w koło . Nie mogę znaleźć lekarstwa na syndrom oszusta żeby wyrzucić go z głowy i zacząć działać po swojemu . Dochodzę do progu drzwi za którymi jestem coś nowego i za chwilę się cofam . Światło które mam w sercu potrzebuje się wydostać a głowa mówi stop. Bilet to światełko w tunelu w którym jestem .

 • Byłam na poprzedniej Konferencji Jestem Interaktywna i było tam mnóstwo wiedzy i motywacji 🙂 Od tamtego czasu stworzyłam swoją stronę internetową, publikuję co tydzień nowe treści, napisałam e- booka przyrodniczego, stworzyłam checklistę przyrodniczo-sensoryczną, napisałam artykuł na girlbosskie, prowadzę konsultacje online dla rodziców (integracja sensoryczna). I powiem za tytułem książki: Chcę Więcej 😁 Jestem pewna, że udział w tej konkurencji to mój dalszy rozwój 💪😉☺

 • W świecie, gdzie każda kobieta jest niepowtarzalną symfonią talentów, ja jestem kompozytorką swojego sukcesu. Dlaczego powinnam otrzymać wejściówkę na konferencję Girlbosskie?
  Ponieważ jestem jak nuta, która może wzbogacić melodię innowacji i przedsiębiorczości. Moje doświadczenia są jak akordy, które harmonizują z ambicją i determinacją, a moja wizja przyszłości jest jak refren, który inspiruje i mobilizuje do działania.
  Najbardziej czekam na prelekcję Magdaleny Kuci-Ochal „Jak dzięki byciu autentycznym zaczęłam sprzedawać same produkty w sklepie online bez pomocy influencerów”, ponieważ wierzę, że autentyczność to klucz do trwałych relacji z klientami i budowania marki, która przemawia do serc, a nie tylko portfeli. To lekcja, która może wzmocnić moją własną melodię biznesową.
  Kolejna prelekcja, która elektryzuje mnie to „Mam tę moc — czyli jak odnaleźć źródło sukcesów, które jest w Tobie!” Joli Bilanycz. Każda girlboss ma w sobie siłę, która czeka na odkrycie, a ja pragnę nauczyć się, jak wydobyć i wykorzystać tę moc do komponowania swojej drogi do sukcesu.
  ” Od zera do 2 milionów złotych z biznesu online” Oli Gościniak to prelekcja, na którą czekam z zapartym tchem. Historie o tym, jak z małych pomysłów rodzą się wielkie przedsięwzięcia, są dla mnie inspiracją do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i śmiałego stawiania kolejnych kroków w biznesie.
  Na koniec, Edyta Kwiatkowska – Pelizg i „Strategiczne rozwijanie biznesu zaczyna się od mindsetu!” to temat, który rezonuje z moją filozofią, że odpowiedni sposób myślenia jest fundamentem każdego sukcesu. Chcę zgłębić tajniki budowania takiego mindsetu, który pozwoli mi dyrygować moją przyszłością z pewnością siebie i strategicznym planowaniem.

  Wejściówka dla mnie to nie tylko bilet wstępu, ale przepustka do świata, gdzie mogę podrasować swoją muzykę sukcesu, dzięki, któremu będę mogła pomagać innym znaleźć własny rytm girlbossek. Razem możemy stworzyć orkiestrę zmiany, która zagra najpiękniejszą symfonię równości i wzajemnego wsparcia.

 • Ciaoo! Z niecierpliwością czekam na tę konferencję, bo poprzednie były mega wartościowe i wyciągnęłam z nich mnóstwo wiedzy i pomysłów. 🥳Oglądałam wszystkie trzy, chociaż niestety najmniej pamiętam z pierwszej konferencji i chętnie obejrzałabym ją jeszcze raz żeby narobić sobie porządnych notatek. 😁Widziałam ją tylko na żywo, a w 2021 roku dopiero szukałam pomysłu na swój biznes i zaczynałam działać nad swoją stroną. Teraz na pewno wyciągnęłabym z niej dużo więcej. 😉

  Tegoroczna konferencja również super się zapowiada i wierzę, że tak jak te wcześniejsze popchnie moje biznesy do przodu.💪🏼💪🏼
  Najbardziej nie mogę się doczekać panelu „Finansowa Empowermentka: Jak opanować sztukę zarządzania pieniędzmi?” temat jest dla mnie bardzo ważny i przydatny w życiu i biznesie.
  Czekam też na prelekcję „Wykorzystaj swoje talenty Gallupa jako wyróżnik Twojej marki”, już od jakiegoś czasu mam zrobiony test Gallupa, ale wciąż się uczę jak pracować z moimi talentami i jeszcze nie wiem jak mogę wykorzystać je w moim biznesie. 🤔
  Ahhh no i jeszcze „Od pomysłu do projektu – skuteczne zarządzanie w małych firmach”. Czuję, że totalnie potrzebuję tej prelekcji!! Moja głowa zawsze pęka od pomysłów, a moim największym problemem w życiu jest przełożenie ich na konkretne projekty, które krok po kroku zrealizuję. 😅
  W sumie to wszystkie wystąpienia zapowiadają się świetnie. 😁Mam też takie marzenie żeby w przyszłym roku sama być wśród prelegentek i prelegentów. 🤞🏼

 • Pisząc tę konkursową odpowiedź poczułam, jak bardzo potrzebuję udziału w tej konferencji. Dlaczego? Bo pierwszą myślą było “nie wypada pisać, że ja zasługuję na to bardziej, niż inni”. Wygląda na to, że panel Olgi Michałkiewicz i prelekcja Joli Bilanycz mogą pomóc mi wyzwolić się z tych utrudniających prowadzenie biznesu przekonań. Po 6 latach na etacie w branży IT i fantazjowaniu o “przejściu na swoje”, w końcu poczyniłam pierwsze kroki w tę stronę i przyda mi się towarzystwo przedsiębiorczych kobiet, które są świadome swojej siły oraz wiedzą, do czego dążą. Ja też mam tę siłę w sobie, jestem Girlbosską, tylko nie zawsze o tym pamiętam. Jestem pewna, że na maxa wykorzystam możliwość uczestniczenia w tym fantastycznym wydarzeniu i dzięki niemu znajdę ujście dla tej Girlbosskiej energii. Do zobaczenia!

 • Tak najbardziej szczerze – chcę udowodnić sobie „że się da”, że dzięki nowemu biznesowi online mogę prowadzić życie takie jakie chcę, mogę spełniać marzenia, które od dawna czekają na realizację.
  Alohomora: „Od zera do 2 milionów złotych z biznesu online” Oli Gościniak na najbliższej Konferencji ❤️

 • Od dawna śledzę wydarzenia związane z Konferencją Online GIRLBOSS, a tegoroczna edycja jest dla mnie szczególnie pociągająca! Chcę zdobyć wejściówkę, ponieważ jestem na etapie przebudowy swojego biznesu i potrzebuję inspiracji oraz praktycznej wiedzy, by zrobić kolejny krok w rozwoju.

  Najbardziej czekam na prelekcję „Strategiczne rozwijanie biznesu zaczyna się od mindsetu!”, ponieważ wierzę, że kluczem do sukcesu jest odpowiednie nastawienie. Chcę nauczyć się, jak pielęgnować mentalność, która umożliwi mi przełamanie barier i odważne podążanie za moimi marzeniami. Wierzę, że uczestnictwo w tej konferencji pomoże mi stać się prawdziwą GIRLBOSS, która inspiruje innych i kreuje swoją przyszłość 💚✨

 • MARTA KRASNODĘBSKA

  PRELEKCJA: GROWTH HACKING – JAK WYSKALOWAĆ MARKĘ DO MILIONA I MIEĆ PÓŁ ROKU WOLNEGO

  IEVGEN VECTOR

  PRELEKCJA: ŻART, JAKO NARZĘDZIE W WALCE O UWAGĘ

  Na te dwie prelekcje czekam najbardziej. Choć nie ukrywam, że cała konferencja jawi mi się jako wydarzenie, które wniesie wielką moc w moją przedsiębiorczość. Dlaczego wybrałam akurat te dwie osoby i te dwa panele. Oba tytuły działają na moją podświadomość pozytywnie. Czuję ogromne flow czytając zachętę obu prelegentów, a moja intuicja podpowiada mi, że pozytywne wibracje wyniesione z obu prelekcji dodadzą mi skrzydeł.
  Jestem osobą, dla której ,,szklanka jest zawsze w połowie pełna,, a ,,życie jest piękne,, i wierzę, że wysokie, rezonujące pozytywne emocje kierują mnie we właściwe miejsca o właściwych porach.
  Pozdrawiam serdecznie twórców, do zobaczenia w czerwcu ❤️‍🔥💥🍀

 • Dlaczego ja powinienem wygrać wejściówkę? Oto jest pytanie warte odpowiedzi
  Moja pasja do rozwoju a w zasadzie obecna świadomość tego rozwoju motywuje mnie do zgłębiania wiedzy i ciągłego poszukiwania rozwiązań. Jestem przekonana, że udział w tej konferencji będzie dla mnie bezcennym doświadczeniem, które pozwoli mi poszerzyć horyzonty i nawiązać kontakty z ekspertami w tej dziedzinie. A może nawet przyjaźnie
  Szczególnie interesują mnie prelekcje na temat:
  🔴JAK ZROBIĆ DOCHODOWY WEBINAR SPRZEDAŻOWY W DOWOLNEJ BRANŻY.
  🔴OD ZERA DO PONAD 2 MILIONÓW ZŁOTYCH Z BIZNESU ONLINE… musiałam sobie policzyć te zera tych dwóch milionów 😄
  🔴 ZARABIANIE NA INSTAGRAMIE
  🔴JAK WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI LINKEDIN W 2024 ROKU
  🔴OD 0 DO 10K OBSERWUJĄCYCH – JAK BUDOWAĆ SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRA KUPUJE?
  🔴DLACZEGO NIE KAŻDA STRONA WWW SPRZEDAJE?

  Udział w tych prelekcjach pozwoli mi na zdobycie odpowiedzi na te zagadnienia. (Choć nie ukrywam, że tych prelekcji jest więcej. )

  Wierzę, że moje zaangażowanie i chęć nauki sprawią, że będę wartościowym uczestnikiem konferencji. Jestem przekonana, że zdobyta tam wiedza i doświadczenie pozwolą mi w przyszłości wnieść znaczący wkład w mój rozwój a oto chyba chodzi. O rozwój, o chęć działania
  W tym miejscu pragnę podziękować organizatorom oraz prelegentom, że im się chce. Chce działać i dzielić się swoją wiedzą.
  Mam chrapkę na złoty bilet.
  Moje życiowe motto
  ,,Puszczaj chleb po wodzie a sam do ciebie przypłynie. Czyli mów o swoich potrzebach a nuż, ktoś usłyszy i Ci pomoże. ”
  Zatem mówię i piszę o swoich potrzebach. Potrzebuję wiedzy 😍

 • Dlaczego to ja powinnam wygrać wejściówkę na IV Konferencję Online GIRLBOSS? Jestem głodna wiedzy, gotowa na nowe wyzwania i pragnę być częścią inspirującej społeczności ambitnych kobiet.

  Chcę rozwijać swoje umiejętności biznesowe i zdobyć nowe narzędzia, które pomogą mi skuteczniej prowadzić mój przyszły biznes online. Konferencja GIRLBOSS oferuje wyjątkową okazję do nauki praktycznych strategii marketingowych, zarządzania sprzedażą oraz budowania silnych relacji biznesowych.

  Dlatego proszę, pozwólcie mi być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Wybierzcie mnie, a obiecuję, że wykorzystam tę okazję w pełni, ucząc się i dzieląc się swoimi doświadczeniami, aby być inspiracją dla innych kobiet!

 • Na które konferencje czekam najbardziej?
  Zawsze czekam na te prowadzone przez Martę Krasnodębską – jej energia, życzliwość, nietuzinkowe spojrzenie na rzeczywistość i nieszablonowe pomysły zdecydowanie pomagają. Ostatni czas w moim życiu był bardzo ciężki, co odbiło się na mojej firmie – w zasadzie siedzi i płacze rzewnymi łzami 😉 ale nie chcę się poddać, przeglądam wszystkie materiały i czuję, że potrzebuję mega motywacji 🙂 A że jestem samotną mamą z dzieckiem w wieku szkolnym – wszystko, co związane z ogarnianiem firmy i życia rodzinnego jest dla mnie jak skarb do odkrycia: firma + dziecko, jak opanować sztukę zarządzania pieniędzmi itp.
  Tak więc wykłady:
  – PRELEKCJA: „MAM TĘ MOC” – CZYLI JAK ODNALEŹĆ ŹRÓDŁO SUKCESÓW, KTÓRE JEST W TOBIE – Pauliny Patrzałek – Linowskiej,
  – PRELEKCJA: TIKTOK W BIZNESIE – CZY JUŻ CZAS? – Marcina Majznera
  – PRELEKCJA: STRATEGICZNE ROZWIJANIE BIZNESU ZACZYNA SIĘ OD MINDSETU! – Edyty Kwiatkowskiej – Pelizg
  – PANEL: Sprzedaż w 2024 – o, to będzie na pewno interesujące, biorąc pod uwagę sytuację polityczną i społeczną w kraju i na świecie.
  – PANEL: Jak opanować sztukę zarządzania pieniędzmi
  – PANEL: Biznes – mama i rodzicielstwo przedsiębiorcze
  – Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024 – Katarzyny Kędzi
  – PRELEKCJA: GROWTH HACKING – JAK WYSKALOWAĆ MARKĘ DO MILIONA I MIEĆ PÓŁ ROKU WOLNEGO – Marty Krasnodębskiej – zawsze i bezwarunkowo 😀
  – PRELEKCJA: ŻART, JAKO NARZĘDZIE W WALCE O UWAGĘ – Ievgen Vector.
  No i w zasadzie okazało się, że potrzebuję praktycznie wszystkiego 😀

 • Chcę wygrać wejściówkę na tę konferencję, bo wiem, że to będzie dla mnie prawdziwy game changer!

  Poprzednia konferencja tak bardzo na mnie wpłynęła, że wróciłam do blogowania o nauce języków obcych i w końcu zaczęłam moją pasję przekuwać w prawdziwy biznes. Od poprzedniej konferencji stworzyłam wiele nowych treści, stworzyłam lead magnet i uruchomiłam newslettera, zaczęłam rozkręcać Instagrama (przełamałam się do rolek!) i w końcu wrzuciłam na moją stronę ofertę sprzedażową! A wszystko robiłam w towarzystwie mojego małego synka, który też się przysłuchiwał poprzedniej konferencji… z brzucha 😉.

  Na poprzedniej konferencji niesamowicie wpłynęło na mnie podejście, że nie trzeba być od razu ekspertem z levelu 5, można być ekspertem z levelu 3, piąć się do góry, ale już też na swojej ekspertyzie zarabiać.

  W tym roku najbardziej czekam na prelekcję Oli „OD ZERA DO PONAD 2 MILIONÓW ZŁOTYCH Z BIZNESU ONLINE…”, bo prelekcje Oli zawsze dają niesamowitego powera do działania pod hasłem „wszystko się da”. Czekam też na panel sprzedażowy, panel o zarabianiu na Instagramie i prelekcję o tym, jak stworzyć dochodowy webinar sprzedażowy, bo tej wiedzy teraz bardzo potrzebuję.

  Wierzę, że w tym roku wykorzystam treści z tegorocznej konferencji na 100%, w końcu zacznę zarabiać na mojej pasji, przejdę z etatu na swoje i na kolejnej konferencji będę mogła wystąpić nie tylko jako uczestnik, ale i prelegentka 😊.

 • Dlatego, że czekam na prelekcję mojej ulubionej prelegentki. A jest nią IEVGEN VECTOR, i to nie jest żart, chociaż w temacie jest o tym mowa. (Żart, jako narzędzie w walce o uwagę) Dodatkowo, nie może mnie zabraknąć w gronie uczestników, bo ja znam i bardzo lubię większość prelegentów. Bardzo bym chciała, żeby to wydarzenie odbyło się na żywo, ale to zrobimy wspólnie za rok. Tak będzie mówię Wam, wróć piszę.

 • Dlaczego ja? Bo czuję, że stanęłam w miejscu i potrzebuje porządnego „kopa” motywacyjnego”. Potrzebny mi „zapalnik”, który pozwoli uwierzyć we własne siły, aby ruszyć dalej. Ogrom wiedzy i korzyści jakie wynikają z uczestnictwa w konferencji idealnie się do tego nadają.
  Wszystkie prelekcje są bardzo intersujące i ciężko wybrać tylko jeden temat, bo z każdej wyciągnę coś dla siebie. Jako mam dwójki dzieci, jestem bardzo ciekawa panelu: BIZNES MAMA – RODZICIELSTWO PRZEDSIĘBIORCZE: JAK TWORZYĆ BIZNES I WYCHOWYWAĆ DZIECI JEDNOCZEŚNIE. Chociaż z niecierpliwością czekam na wszystkie 🙂

 • Hej! Jestem Weronika, i po prostu uwielbiam podróże 🙂 Szczerze mówiąc, marzę o karierze w branży turystycznej, więc IV Konferencja Online GIRLBOSS brzmi dla mnie jak strzał w dziesiątkę. Chcę się tam dostać z całego serca, a prelekcja Anny Skury to coś, na co szczególnie czekam!

  Widziałam, że Anna Skura będzie dzielić się swoją historią i wiedzą na temat budowania marki w branży turystycznej. To dla mnie niezwykle cenne, bo chcę wiedzieć, jak połączyć swoją pasję z biznesem i odnieść sukces (niekoniecznie największy, wystarczy po prostu sukces!) w tej dziedzinie. Mam nadzieję, że doświadczenia Ani pomogą mi zrozumieć, jakie kroki podjąć, aby rozwijać się w tej branży 🌍

  Oprócz tego, widziałam, że na konferencji będą również Magdalena Kuci-Ochal i Ola Gościniak. Wasze sukcesy w biznesie online naprawdę mnie inspirują. Chcę poznać Wasze historie, dowiedzieć się, jakie wyzwania musiałyście pokonać i jakie strategie zastosowałyście, żeby odnieść sukces. Mam nadzieję, że Wasze doświadczenia pomogą mi uniknąć pułapek i przyspieszyć mój własny rozwój zawodowy 🚀

  Uczestnictwo w konferencji GIRLBOSS wydaje się być idealną okazją, aby poszerzyć moją raczkującą wiedzę, zainspirować się i poznać ludzi, którzy podzielają moje pasje i cele. Mam nadzieję, że będę mogła wykorzystać tę okazję, żeby zdobyć konkretne umiejętności i wiedzę, które pomogą mi osiągnąć sukces w branży travel. Poza tym, chcę nawiązać kontakty z ludźmi, którzy podzielają moje zainteresowania i mogą być dla mnie wsparciem w przyszłości. W końcu networking to potężna broń!

  Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych ludzi i podzielić się z Wami moją pasją do podróży! 🌍

 • Czemu to ja powinnam wygrać wejściówkę? Chciałabym w końcu ruszyć i pokonać wewnętrzne paradygmaty, które hamują mój potencjal i dalszy rozwoj. Wszyscy przedstawiciele na konferencji to bomba. Od każdej z nich można czerpać garściami. I od takich osób chce się uczyc. Najbardziej jednak czekam na Marte Krasnodebska i Ole Gosciniak. Obserwuje od dluzszego czasu czerpie z tego co udostepniają na swoich SM. I zbieram fundusze by móc w pełni skorzystac z ich oferty. Mam nadzieję że niedługo 😁 Nie jest łatwo wyjść z norki przy byciu na full mamą trójki dzieci i pracy na etacie. Proces przekwalifikowanka trwa i jestem wdzięczna że żyję w takim momencie gdzie mam możliwość online uczenia się i czerpania wiedzy od tak fantastycznych osób. Mam nadzieję że wygrany bilet i udział w konferencji wśród osób ze świata biznesu doda mi odwagi aby wyjść do świata z tym co mam do zaoferowania, bez wiewiórki na ramieniu ciągle szepczącej „co ludzie powiedzą”.

 • Hej! Czy czasem nie macie wrażenia, że niektóre rzeczy lub zdarzenia pojawiają się w naszym życiu dokładnie wtedy, gdy są nam najbardziej potrzebne? Ostatnio przechodzę przez trudny okres, czuję się, jakbym tkwiła w miejscu, nie potrafiąc ruszyć naprzód. Wiem, że przeszkadzają mi różne rzeczy: perfekcjonizm, strach, klątwa wiedzy…. Czas przecieka mi między palcami. Mam kilka fajnych pomysłów, które od długiego czasu noszę w sobie i nie mogę się zebrać do ich realizacji. Niedawno, słuchając swojej intuicji, sprawdziłam program konferencji i trafiłam na panel Pani Ewy Wojtan. Wydaj książkę i zbuduj wizerunek eksperta. To zdaje się odpowiedzią na moje obawy, jakby ktoś czy coś podsunęło mi dokładnie to, czego teraz potrzebuję. Temat bardzo blisko związany z moim pomysłem. Odpowiedź na moje wątpliwości. Mam nadzieję, że uczestnictwo w tej konferencji i wysłuchanie Pani Ewy obudzi we mnie motywację do działania i w końcu pchnie mnie do działania, ośmieli, pomoże moim pomysłom ujrzeć światło dzienne. I oczywiście super byłoby wygrać wejściówkę, bo kto nie ucieszyłby się z takiej wygranej? Pozdrawiam!

 • Jak wykorzystać możliwości LinkedIn w 2024 – Katarzyny Kędzi

  To jest prelekcja z której chciałabym skorzystać, obecnym moim medium jak większości z nas jest Facebook i YouTube.

  Z LinkedIn się oswajam, ale chciałabym móc poznać tajniki na co zwrócić uwagę i jak go rozkręcić w pełni.

  Zwłaszcza, że wspieram przedsiębiorców w uwalnianiu emocji w biznesie, więc treść jak najbardziej wpasowuje się w kontent LinkedIn

 • Obserwuję wiele z tych cudnych kobiet od wielu lat. Widziałam początki Oli Gościniak (nagrzwanie na kanapie, książkach i pudełkach w dużym pokoju 🙂 ), Magdaleny Pawłowskiej i Marty Krasnodębskiej, kibicuję, kupuję kursy, czytam Newslattery. Teraz czuję, że to ten moment , że czas wyjść do grupy ludzi, też online, a nie tylko offline (pracuję jako ekspert offline), bałam się technik online. Teraz czuję, że to czas na ruszenie z miejsca w inne obszary. Mam 49 lat, dzieci wychodzą z domu, mam cudowną pracę którą lubię, wiec jak nie teraz to kiedy? 😀
  Moimi technikami i narzędziami udało mi się uzdrowić mnie samą, wszelkie relacje a nawet własny związek. Od dawna jestem namawiana na wyjście do większej grupy i od dawna czuję, że jakby udało mi się wyść z offline do online, było by to, nie tylko moim milowym krokiem.
  Chcę podjąć to wyzwanie, sama zapracowałam na przestrzeń, żeby móc to zrobić, wiem, że z Wami mogę więcej.
  Mam wrażenie, że ta konferencja z lejkiem sprzedażowym dałaby mi potrzebne impulsy do stworzenia webinaru z tematów moich seminariów offline, więc interesują mnie jak zawsze prelekcje Magdaleny Pawłowskiej, Oli Gościniak i Marty Krasnodębskiej.
  Interesuje minie również prelekcja Oli Morawiec, nie znam jej tak dobrze, ale temat jak najbardziej ciekawy. Ponieważ, że z prezncją online łączę syndrom oszusta, którego nie odczuwam offline i nad którym aktualnie pracuję, chętnie posłucham Olgi Michałkiewicz i innych prelegentów na ten temat.
  Myślę też o podjęciu wsółpracy, jeśli chodzi o technikalia, więc prelekcje , też mnie niezmiernie interesują.
  Napewno wiele mogę się dowiedzieć od każdej z zaproszonych osób, gdyż tematy są jak najbardziej dla mnie aktualne, a historie jak z małych kobiecych bussinesów urosły znane marki są naprawdę wspierające.
  I tak dalej, i tak dalej, mogłabym tak bez końca, mega chętnie posłucham poprostu wszystkich.
  Najważniejsze jednak jest to, że ten dodatkowy wygrany bilet, jest pomyślany jako prezent, dla ważnej mi osoby, która po stracie pracy właśnie próbuje budować swój bussines online.

 • Dlaczego JA?
  już wyjaśniam: jestem kobietą, która uwielbia sobie stawiać ambitne cele. Mamą 15 miesięcznej córeczki, która jest dla mnie olbrzymim wyzwaniem i radością. Od 6 lat prowadzę swój biznes czuję jednak, że czas wprowadzić w nim nieco zmian by mieć więcej czasu dla rodziny.
  Które prelekcje najbardziej mnie interesują? WSZYSTKIE ZAPOWIADAJĄ SIĘ CIEKAWIE.
  Jednak gdybym miała wybrać TOP 5 były by to:
  1. Magdalena Pawłowska PRELEKCJA: JAK ZROBIĆ DOCHODOWY WEBINAR SPRZEDAŻOWY W DOWOLNEJ BRANŻY.
  sprzedajemy nieustannie – jednak mu jako kobiety często mamy z tyłu głowy milion powodów by tego nie robić. Chciałabym przekuć swoją wieloletnią wiedzę na regularny dochód on-line.
  2. Ania Skura – PRELEKCJA: JAK TWORZYĆ JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY
  mój pierwszy produkt jest póki co w mojej głowie, bardzo chciałabym przenieść go na światło dzienne.
  3. Agnieszka Pojda – PANEL: NIE BĄDŹ DAMA, NIE MUSISZ ROBIĆ BIZNESU SAMA
  trochę ze mnie taka Zosia samosia i czuję, że czas to zmienić.
  4. Ola Gościniak – OD ZERA DO PONAD 2 MILIONÓW ZŁOTYCH Z BIZNESU ONLINE…
  Jestem mega zainspirowana osobą Oli i jej działaniami i chciałabym odnieść podobny sukces inspirując się od najlepszych.
  5. Edyta Kwiatkowska-Pelizg – PRELEKCJA: STRATEGICZNE ROZWIJANIE BIZNESU ZACZYNA SIĘ OD MINDSETU!
  temat mi ostatnio bardzo bliski – zmieniam bardzo wiele w swoim sposobie myślenia i chcę iść dalej w tym kierunku.
  Wymieniłam 5 osób ! których tematyka przyciągnęła mnie – przeglądam listę gości i mogłabym tak wymieniać dalej i dalej 🙂 Pozdrawiam serdecznie – szykuje się EXTRA WYDARZENIE 🙂

 • Ja najbardziej czekam na prelekcję dotycząca jak żartem przyciągnąć czyjąś uwagę. Tworzę kurs online, który oparty będzie na żartobliwym sposobie przekazu oraz skojarzeniach, więc czuję, że ten temat bedzie dla mnie mocno inspirujący.
  A dlaczego ja mam dostać wejściówkę? Żebym mogła zobaczyć jak się przygotować jako prelegentka na przyszły rok 😉

 • Ooo, wielu prelegentek chętnie posłucham. Natomiast woła mnie Agnieszka Pieniążek! Czuję, że to Agnieszka da mi wiatr w żagle, żebym wreszcie się „wyjajiła” z moją interaktywnością online i moimi programami premium. Jestem świetna, mam wiedzę i doświadczenie oraz niezbędne umiejętności, moja niewielka społeczność pięknie transformuje i się rozwija pod moim czułym okiem – czas, żeby wyjechać z polnej dróżki na autostradę i zamienić wóz drabiniasty na lizmuzynę heh 🙂 A bilet na konferencję z pewnością mi w tym pomoże 🙂

 • Dlaczego to JA mam wygrać wejściówkę?
  Od samego początku jak weszłam na girlbosskie.pl zupełnie przypadkiem to wiedziałam, że to jest miejsce którego potrzebowałam. Od listopada mam pomysł tworzenia WWW ale brakowało mi tego jednego pasującego puzzla wtedy trafiłam tu i to było to. Na początku Interaktywna Paczka (mega wsparcie super osób), Akademia WordPress teraz czas być na konferencjii i posłuchać tylu inspirujących osób nie tylko tych z tego roku ale też z wcześniejszych. Każda prelekcja zapowiada się ciekawie na pewno przydadzą się w moim rozwoju. Jednak najbardziej czekam na prelekcje Kasi JAK WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI LINKEDIN W 2024 ROKU bo właśnie jestem na etapie budowania profilu na LinkedIn i potrzebna mi wiedzą jak go wykorzystać. Także czekam na prelekcje Karoliny WYKORZYSTAJ SWOJE TALENTY GALLUPA JAKO WYRÓŻNIK TWOJEJ MARKI ponieważ już jakiś czas temu zrobiłam taki test a nie wiem jak go wykorzystać w moim biznesie.
  Wygranie wejściówki dało by mi dużego kopa do działania i rozwoju.
  P.S Mam nadzieję że za rok będzie mi dane być jako prelegentką. 😉

 • Ostatnie dwa lata zupełnie się wycofałam z wszelkich wydarzeń międzyludzkich. Na własnym podwórku online czułam i czuje się jak w domu.
  Jednak dzisiaj usłyszałam słowa, które poraziły mnie swoją adekwatnością. Wemi, kontent kreator, z TT mówi do mnie o tym jak nasze przeznaczenie jest powiązane z naszą lokalizacją. I tak jak agenci nieruchomości powtarzają: lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Tak i Ty powinnaś zwrócić uwagę na miejsce, w którym jesteś. I to mnie uderzyło. Konferencja Girlbosskie to środowisko, w którym CHCĘ być, z którego CHCĘ czerpać. Ponieważ środowisko to nie tylko fizycznie miejsce, ale przede wszystkim ludzie. A patrząc na listę prelegentów, aż chce się tam być. Przy takich ludziach się wzrasta. Bowiem jeśli posiejesz ziarno w niewłaściwym dla niego środowisku – nic z niego nie wyrośnie. Dlatego nie sieje się zboża na pustyni, a u nas nie rosną naturalnie palmy. Dlatego jako przedsiębiorca online, chcę być wśród innych przedsiębiorców online. W tegorocznej konferencji szczególnie zainteresowały mnie prelekcje męskiej części. Ponieważ absolutnie uważam, że growth hacking, rozwój i sięganie po swoje mimo przeciwności – jest domeną kobiet. I wbrew temu, że wielu mężczyzn jest tam na górze drabiny sukcesu, to w online widzę ich stosunkowo mało. Dlatego chętnie posłucham o żarcie w prelekcji Ievgena, i o biznesowej części Tik Toka z Marcinem. Ale z niekłamaną chęcią pokibicuje także Oldze Wilczynskiej i oczywiście „last but not least” – Oli Gościniak, bez której całe to zamieszanie by się po prostu nie odbyło. A trzeba mieć głowę na karku by to wszystko spiąć w taką jedną fascynująca całość. Dziękuje <3

 • Będąc w stanie pozytywnego uniesienia po poprzedniej czerwcowej konferencji wymyśliłam siebie na nowo i ta nowa ja to bizneswoman działająca w przestrzeni online 🙂 .

  Lada moment stuknie mi 30-tka i chciałabym w tę nową dekadę wejść odważnym krokiem, pewna siebie, odmieniona o 180 stopni. Wstępny biznesplan już mam, ale mam też niestety potężny syndrom oszusta, z którym ciągle walczę i który podcina mi skrzydła do tego stopnia, że od prawie roku zaczynam biznes „od jutra”, bo „to nie ten moment”, „nie jestem gotowa”, „nie potrafię”, „nie uda się”, itd.

  Nie ukrywam, że wygranie wejściówki byłoby najlepszym tortem, bo naprawdę ciepło wspominam udział w poprzednich dwóch konferencjach, wykłady i rozmowy prelegentek/prelegentów, zgromadzoną wokół konferencji społeczność i konkursowe stresy :D, a do sporządzonych notatek zaglądam regularnie :). To potężny zastrzyk wiedzy i ENERGII, którego bardzo teraz potrzebuję.

  Trzydzieste urodziny, trzecia konferencja, więc mam nadzieję, że „do trzech razy sztuka” z tym startem mojego biznesu…
  (A potem może będą też trzy interaktywne medale za wyniki sprzedażowe :D)

  Najbardziej czekam na prelekcje:
  – Olgi Michałkiewicz „Syndrom oszusta, krytyk wewnętrzny” – bo to wypisz wymaluj o mnie;
  – Joanny Skotnicznej, Magdaleny Owsiany, Bartłomieja Piekarskiego, Szymona Mierzwy, Anety Jaworskiej „Zarabianie na instagramie” – Instagram będzie moim pierwszym i decydującym o dalszym rozwoju firmy źródłem dochodów;
  – Anny Skury – „Jak tworzyć, jak sprzedawać swoje produkty” – będę pierwsza w rodzinie i wśród znajomych z własnym biznesem i produktami, więc zawsze to miło posłuchać doświadczonej w temacie osoby, która chce nas przekonać, że to może się udać.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Chciałam być na konferencji, ale się zgapiłam z aplikowaniem na prelekcje i uczestnictwo w panelach.
  Ale dzięki temu było o jedno więcej miejsce na te która są zaplanowane a które są niesamowite 😉
  Najbardziej czekam na Agę Pieniążek i „Jak przejść z tanich kursów online na programy premium w branży, która nie jest przyzwyczajona do płacenia wysokich stawek” oraz Ewę Popielarz: wychowujesz sobie konkurencję? Nie bój się tego”. Dlaczego? Ponieważ widzę, jak moje pomysły są kopiowane. Z jednej strony to schlebia, ale z drugiej jest może właśnie jeszcze coś nad czym mogłabym popracować, gdy czuję smutek.
  Generlanie te prelekcje, na które czekam najbardziej są niestandardowe. Nie od linijki, stąd mnie najbardziej zaciekawiają.
  Joanna Barska „Od groźby pozwu do 5 gwiazdek” oraz Daria Mazurowska „Wynieś niszowy biznes na inny poziom z produktami online”, to kolejne z których czuję, że wiele mogłabym wynieść.

  A do tego tyle moich cudownych koleżanek z Paczki będzie tam miało swoje wystąpienie, że cudownie będzie móc je wspierać „spod sceny” 😊
  Więc Droga Komisjo Konkursowa – bardzo proszę o bilecik, kolor nie gra roli, choć najbardziej ucieszę się ze Srebrnego <3

 • Och, co za plejada gwiazd! ⭐️ Jako naczelna feministka w świecie budownictwa i IT, w których (jeszcze…) królują mężczyźni, uśmiecham się zuchwale!

  Zawsze z zainteresowaniem śledzę wypowiedzi dwóch niezwykle charyzmatycznych i mocnych (w najlepszym tego słowa znaczeniu) kobiet: Pauliny Ihnatowicz i Ani Makowskiej. Odkąd pamiętam dziewczyny są otwarte i pewne siebie, dzieląc się swoją wiedzą – często kłopotliwą dla odbiorców. To szalenie inspirujące!

  Nie ukrywam, że choć jestem teraz na szczycie mojej kariery – DWÓCH KLIENTÓW CHCE MNIE NA WYŁĄCZNOŚĆ – to brakuje mi czasem tej pewności siebie. Wyjątkowa pozycja w negocjacjach, prawda? Czuję, że mogę robić, co chcę i zawołać absolutnie o wszystko, czego chcę. Jednak brakuje mi odwagi, by w pełni zaufać własnym umiejętnościom i doświadczeniu.

  Proszę, dajcie mi odrobinę siły, wsparcia dobrych kobiet i wiatru w żagle. Potrzebuję szczypty pewności siebie, łyżeczki charyzmy i mocnego obcasa, żeby postawić kropkę nad „i”! 😉

 • „Nie ważne, jak wiele drzwi masz przed sobą. Wystarczy otworzyć tylko jedne z nich, aby zmienić całe Twoje życie.”

  Takimi drzwiami była u mnie Konferencja on line 2023, gdzie właśnie w czerwcu zakończyłam 14- letnią współpracę zamknęłam jedne drzwi, a otworzyły się kolejne. Dzięki konferencji od razu wskoczyłam na zupełnie nowy level w swoim rozwoju, doświadczając całego bogactwa wiedzy, doświadczenia i wsparcia ekspertów.

  Właśnie dlatego chcę wygrać bilet bo nawet najmniejsza okazja może prowadzić do wielkiego sukcesu. Wystarczy otworzyć się na możliwości i być gotowym podjąć wyzwania. Konferencja Girlbosskie może być właśnie tymi otwartym drzwiami, które zmienią moje życie i otworzą kolejne możliwości rozwoju i sukcesu.

 • Bardzo się cieszę, że takie aktywności jak Konferencja powstają i łączą osoby o podobnych celach. Mam wrażenie, że w obecnych czasach jest to bardzo potrzebne bo pomimo tego, że bycie online jest tak powszechne to coraz częściej odczuwamy samotność w naszych dążeniach. Właśnie dlatego, możliwość spotkania się z innymi pasjonatami stanowi paliwo do działania i próbowania nowych rzeczy.
  Może ten poprzedni fragment zabrzmiał trochę przygnębiająco, ale wcześniej robiłam ćwiczenia rozwojowe i właśnie taki wniosek mi się nasunął 😉
  Pytanie o najbardziej wyczekiwaną prelekcję było bardzo trudne bo mam ochotę uczestniczyć we wszystkich i zobaczyć kiedy „kliknie”😊 Natomiast na 100% chciałabym wysłuchać:
   MAM TWÓJ MAIL I CO DALEJ? – JAK UTRZYMAĆ RELACJE I ZAANGAŻOWANIE (NIE TYLKO DLA INTROWERTYCZEK) Anny Rudnickiej – to właśnie to co ze mną rezonuje, nawiązywanie i utrzymywanie relacji. Z przyjemnością wysłucham prelekcji i może to właśnie będzie ten kamyczek, który uwolni lawinę moich działań 😉
   WYKORZYSTAJ SWOJE TALENTY GALLUPA JAKO WYRÓŻNIK TWOJEJ MARKI Karoliny Jarosz – test zrobiłam kilka lat temu, od tamtej pory badam i rozwijam swoje talenty. Już jestem dumna jak bardzo się rozwinęłam dzięki ich poznawaniu. Talenty traktuję jako część siebie dlatego tym bardziej jestem ciekawa jak można je wykorzystać w budowaniu wyróżnika marki.
  Dość długo zastanawiałam się czy wysłać zgłoszenie, ale wczoraj wydarzyło się coś co mnie zainspirowało. Poszłam z mężem do sklepu wielobranżowego żeby kupić papier ścierny bo chcę odnowić kwietnik. Szukałam, szukałam i nie mogłam znaleźć. Pomyślałam sobie wtedy, że widocznie jego kupno nie było mi pisane, że pewnie się już skończył i tyle. Więc powiedziałam do niego, że wychodzimy bo tego papieru to na pewno dziś nie uda mi się kupić. Zaczynamy wychodzić z alejki i słyszymy głos: usłyszałem, że szukają państwo papieru ściernego, to jakby co leży w tym miejscu. Wróciłam, podziękowałam serdecznie i w końcu kupiłam mój wymarzony papier ścierny. Wniosek: jeżeli nie komunikujesz swoich potrzeb to możesz nie znaleźć ich zaspokojenia. Stąd mój czytelny komunikat, że chcę być na Konferencji 😉

 • 👉W 2023 roku wystartowałam z własnym biznesem pomimo, ze rodzina była temu przeciwna i nie wierzyła we mnie. Cały czas słyszałam jak to trudno mieć swoją firmę, daj sobie spokój, idź do porządnej pracy (na etat), nic nie zarobisz, szybciej zamkniesz niż myślisz itp.

  👉Teraz „jestem na swoim” (Wirtualna Asystentka/Social Media Manager/Project Manager) i oczywiście nie jest idealnie, ale jestem meeega wdzięczna samej sobie, że podjęłam wyzwanie, A NAWET USŁYSZAŁAM od 2 osób, że byłam dla nich INSPIRACJĄ do zmiany w ich życiu. Jedna zmieniła pracę, a druga założyła działalność!😀🤯😲🤩

  👉Pracuję solo, pracuję dużo i przy trójce dzieci chciałabym pracować mądrze czyli wreszcie zacząć tworzyć produkty i sprzedawać je online. A najbardziej, to chciałabym uwierzyć w siebie, przestać mieć wątpliwości, że za mało umiem, za mało wiem, zmienić mindset na zarabianie konkretnych pieniędzy online i odpowiednio przygotować się technicznie i promocyjnie.
  Widzę prelekcje, które mi w tym pomogą.

  👉Wygranie 🏷złotego biletu na Konferencję będzie dla mnie kolejnym krokiem w przód, wbrew niemotywujacym „poradom” ze strony rodziny.

  👉Wszystkie prelekcje są meeega przydatne i widzę wielu ekspertów, ale chyba najbardziej czekam na:

  ⭐️Olga Michałkiewicz
  PANEL: JESTEŚ EKSPERTKĄ! UWIERZ W TO! – SYNDROM OSZUSTA, KRYTYK WEWNĘTRZNY, KLĄTWA WIEDZY I CO JESZCZE W NAS SIEDZI?

  ⭐️Edyta Kwiatkowska-Pelizg
  PRELEKCJA: STRATEGICZNE ROZWIJANIE BIZNESU ZACZYNA SIĘ OD MINDSETU!

  ⭐️Agnieszka Skupieńska
  PRELEKCJA: KONWERSJA STRONY SPRZEDAŻOWEJ – POLICZ I POPRAW!

  ⭐️Ola Gościniak
  OD ZERA DO PONAD 2 MILIONÓW ZŁOTYCH Z BIZNESU ONLINE…

  Aaa i jeszcze ⭐️Ievgen Vector😉
  PRELEKCJA: ŻART, JAKO NARZĘDZIE W WALCE O UWAGĘ

  💥A na koniec ciekawostka:
  Mój klient mówi „Anita, potrzebuję stronę internetową”.
  Ja na to: „Ok, a masz już kogoś?”.
  Klient: „No tak, Ciebie😄”.
  Ja: „Ale ja nie robię www, wprawdzie zawsze chciałam i mam swoją, ale nie robię”.🫣
  Klient: „No to już robisz, nauczysz się!”😄

  I tak zaczęłam czytać „Bądź online”.🤩 Niesamowite! Czekam na pozytywny rozwój tej sytuacji m.in. poprzez wygranie biletu na Twoją Konferencję, Olu.💓☺️

  Przyjemności – Anita👋

 • Jestem pewna, że moja obecność na konferencji przyniesie ogromne korzyści – zarówno mi, jak i całej girbosskiej ekipie! Na moim Instagramie, gdzie zgromadziłam niemal 60 tys. obserwujących w zaledwie 8 miesięcy, chętnie podzielę się wrażeniami z konferencji, a przede wszystkim prelekcji na temat przechodzenia z tanich kursów online na programy premium w trudnych branżach. To wyjątkowa okazja, aby pokazać, jak wartościowa jest ta konferencja dla kobiet, które chcą się rozwijać i osiągać więcej!

 • Jak to mówią jak nie drzwiami, to oknem 😉

  w tym roku miałam okazję i przyjemność brać udział w głosowaniu publiczności. Moja prelekcja miała szansę wystąpić na tej Konferencji -nie tym razem, ale może za rok 🙂

  Dlaczego to właśnie ja miałabym wygrać udział w Konferencji?
  W zeszłym roku, jak trafiłam na Olę, na Paczkę, na Konferencję wszystko się zaczęło. Zaczęłam myśleć o swoim biznesie tak naprawdę, kilka miesięcy później założyłam działalność ciągle korzystając z wiedzy zdobytej właśnie tutaj i od Oli Ola Gościniak
  OD ZERA DO PONAD 2 MILIONÓW ZŁOTYCH Z BIZNESU ONLINE

  –>Edyta Kwiatkowska-Pelizg
  STRATEGICZNE ROZWIJANIE BIZNESU ZACZYNA SIĘ OD MINDSETU!

  –>Olga Michałkiewicz
  JESTEŚ EKSPERTKĄ! UWIERZ W TO! – SYNDROM OSZUSTA, KRYTYK WEWNĘTRZNY, KLĄTWA WIEDZY I CO JESZCZE W NAS SIEDZI?

  Ale też czekam bardzo na prelekcję Ani Skury, Magdy Pawłowskiej, Agaty Koman
  A już najbardziej cieszy mnie to, że świat dietetyki i nauki występuję na takich Konferencjach: Paulina Ihnatowicz i Ania Makowska
  I dodatek tego, że Dziewczyny z paczki będą miały swoje prelekcje i będzie można je wspierać z drugiej strony <3

 • Jestem tutaj pierwszy raz, nie brałam udziału w żadnej z poprzednich konferencji. O Girlbosskich dowiedziałam się przypadkiem z Instagrama i być może to przeznaczenie, bo w pierwszy dzień konferencji będę obchodzić 55-te urodziny 🙂 Do tej pory poświęcałam się całkowicie roli matki i żony, ale zdałam sobie sprawę (wiem, że dosyć późno), że jestem głodna życia i chciałabym skupić się też na sobie. Mam dużo pomysłów w głowie związanych z tworzeniem i sprzedawaniem własnych produktów (rękodzieło), ale zupełnie nie wiem jak się za to zabrać, dlatego wejściówka na to wydarzenie byłaby dla mnie jak różdżka dla czarodzieja :).
  Wszystkie prelekcje brzmią ciekawie, ale najbardziej czekam na:
  – „Od 0 do 10k obserwujących – jak budować społeczność, która kupuje” Weroniki Modzelewskiej oraz
  – „Jak dzięki byciu autentycznym zaczęłam sprzedawać sama produkty w sklepie online bez pomocy influencerów” Magdaleny Kuci – Ochal,
  ponieważ swój biznes będę tworzyć sama, zupełnie od podstaw.
  Pozdrawiam ciepło 🙂

 • Do paczki trafiłam poprzez zeszłoroczną konferencję… w której nie wzięłam udziału!
  Wielokrotnie wyświetlały mi się filmy promujące wydarzenie, ale ostatecznie nie zapisałam się. I żałowałam! Dlatego jak odkryłam paczkę, zapisałam się do niej bez wahania 🙂 W tym roku nie chcę przegapić takiego wydarzenia!
  Z tegorocznych prelekcji czekam na panel Dominiki Bucholc. Miałam przyjemność uczestniczyć w jej szkoleniu, więc spodziewam się mięsa i fajerwerków!

 • Hej, czuję, że to jest ten moment i ten czas. Zobaczyłam post konkursowy i poczułam, że to może być ten przełom.
  Jestem Ania i chciałabym stworzyć i rozwinąć markę osobistą. W kwietniu pozamykałam duże projekty (jak doktorat) i mogę teraz przeznaczyć czas, energię i uwagę na budowanie marki eksperckiej <3 Mam wiedzę i kompetencję, ale wciąż walczę z samą sobą (perfekcjonizm, prokrastynacja, syndrom oszusta).

  Konferencja to trampolina, która pozwoli mi uporządkować proces i po prostu rozpocząć!

  Gwarantuje wsparcie motywacyjne w ramach panelu:
  JESTEŚ EKSPERTKĄ! UWIERZ W TO! – SYNDROM OSZUSTA, KRYTYK WEWNĘTRZNY, KLĄTWA WIEDZY I CO JESZCZE W NAS SIEDZI?

  A technicznie wsparcie dadzą prelekcje:
  jak WYNIEŚć NISZOWY BIZNES NA INNY POZIOM Z PRODUKTAMI ONLINE
  JAK TWORZYĆ / JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY
  BRANDING 360 STOPNI: KREOWANIE KONSYSTENTNEGO WIZERUNKU W ŚWIECIE CYFROWYM I TRADYCYJNYM
  JAK UTRZYMAĆ RELACJE I ZAANGAŻOWANIE (NIE TYLKO DLA INTROWERTYCZEK)
  MAGDA STEBLEWSKA PANEL: NIE BĄDŹ DAMA, NIE MUSISZ ROBIĆ BIZNESU SAMA

  Konferencja to będzie na pewno sztos <3 Znam siebie i wiem, że przebywanie (nawet jako widownia) w tak inspirującym środowisku mnie napędzi do działania. Jak skrzydła, które pozwalają wzbić się do góry.

  Pozdrawiam i (oby) do zobaczenia 🙂

 • Brakuje mi wiary w swoje możliwości. Potrzebuję energii płynącej od tych wszystkich wspaniałych kobiet, które pojawią się na tej konferencji. Niesamowita jest siła kobiecego wsparcia. Chcę uwierzyć, że też potrafię się wybić, zdobyć nowe kompetencje, więcej zarabiać, być kobietą sukcesu. Chcę pokonać syndrom oszusta.
  Tyle wspaniałych prelegentek, że naprawdę trudno wybrać tę jedyną. Może tę o wydawaniu książek? W panelu biorą udział dziewczyny, z którymi współpracuję. Po prostu muszę je zobaczyć!
  Tymczasem zasiadam do kursu Interaktywnej Akademii WordPressa, bo moja strona błaga o odświeżenie. A w duchu liczę na to, że wygram wejściówkę, jak petarda pognam do przodu i – kto wie? – może kolejnym razem to ja wystąpię na tej konferencji?

 • Dlaczego ja mam odebrać wejściówkę? Nie wiem, ale wiem na pewno, że dzięki Paczce i poprzedniej konferencji zdecydowałam się na wyjście z swojej bańki i strefy – nie umiem, nie znam się, nie pokaże się. Na konferencję w tamtym roku zdecydowałam się w ostatnim momencie będąc na urlopie. I to chyba był bardzo dobry czas aby wszystko poukładać sobie w głowie i ruszyć dalej. Od grudnia założyłam swoją markę osobistą i nie boję się już, mówić, działać, pokazywać siebie. Gdy patrzę na te wszystkie kobiety, które małymi kroczkami działają w swoich biznesach cieszę się, że mogę być ich częścią i patrzeć jak my Kobiety rozkwitamy stawiając na siebie, na swój rozwój i nie boimy się działać. Ja małymi kroczkami idę do przodu w swoim biznesie jako ekspert. Zawsze chowałam się w cieniu nie potrafiąc dobrze zaprezentować siebie. Mimo, że prowadzę swoją działalność już dosyć długo dopiero od konferencji poczułam energię i może też przyszedł ten czas w moim życiu, że zdecydowałam się nie bać się sięgać po swoje marzenia, stawiać siebie na pierwszym miejscu i przede wszystkim nie bać się. Biznes nie ma wieku, to tylko ograniczenia w naszej głowie stopują nas do działania. Dlatego każda prelekcja jest cenna i wnosi w życie coś nowego. Nie mogę napisać o jednej konkretnej, na którą czekam – ponieważ za każdą stoi osoba, która jest ekspertką w swojej dziedzinie i nigdy nie wiemy, gdzie znajdziemy motywację, pomoc oraz która prelekcja może odmienić nasze życie. Tak jak Paczka, czy teraz girlbosskie odmieniły moje życie. Ściskam Was mocno i róbcie dalej swoje bo tworzycie coś pięknego 💓

 • Krążę wokół siebie
  chcę posłuchać Ciebie,
  by wreszcie skończyć e-booka,
  bo chęć na podzielenie się swoją wiedzą wciąż puka.
  Zbieram sie jak sójka za morze,
  wierzę, że Konferencja mi w tym pomoże.

  Tworzę swojego pierwszego e-booka, przede mną skończenie stronki i ruszenie ze swoją wiedzą w świat. Mam nadzieję, że BOSSKA Konferencja 😉 da mi wiele motywacji, która przez trudy ostatniego roku nieco spadła. Najbardziej czekam na prelekcję Oli Gościniak, którą obserwuję od dawna i cenię za naturalność w działaniu. Marzę o tym, by wykreować swój biznes, który pozwoli mi na poświęcanie czasu rodzinie. Chciałabym dzięki Konferencji poznać też kolejne inspirujące osoby.

 • Cześć jestem Agnieszka 😉
  Obecnie moim największy wyzwaniem jako liderki jest blokada przed budowaniem marki własnej i dotarcie do klientów/klientek. Wiem, że droga do sukcesu nie zawsze jest łatwa, ale wierzę w swoje umiejętności i chcę rozwijać się jako liderka, zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym.

  Ponieważ jako przyszła trenerka mentalna jestem przekonana, że praca nad umysłem i mentalnością jest kluczowa nie tylko dla osiągania sukcesu, ale także dla utrzymania równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym. Workation, czyli praca zdalna z pięknego miejsca na świecie, daje możliwość połączenia obu tych sfer życia w sposób harmonijny i inspirujący.
  Na konferencji szczególnie z niecierpliwością czekam na prelekcje dotyczące sposobów dotarcia do nowych klientów/klientek oraz budowania rozpoznawalnej marki online. Chcę poznać nowe strategie i narzędzia, które pomogą mi rozwijać się zarówno zawodowo, jak i osobowo.
  Dlatego proszę o szansę uczestnictwa w tej konferencji, aby móc rozwijać swoje umiejętności, zdobyć nowe inspiracje i poznać ludzi, którzy podzielają moją pasję do pracy zdalnej i budowania marki online. Jestem pewna, że dzięki tej konferencji będę miała okazję poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, które będą miały pozytywny wpływ na moją karierę jako trenerka mentalna.

 • Z publiczną deklaracją, by zrobić zwrot z inwestycji, chętnie wezmę udział w nadchodzącej konferencji. Po insight od Joanny Barskiej o tym, jak wykorzystać wyzwanie do rozwoju. Po doping od Kasi Kłosowskiej w wykorzystaniu tak bliskiego i tak dalekiego narzędzia pracy, jakim jest mój własny głos. Po czarujący strotelling Magdy Owsiany i plan na bycie na platformie na i. Od grudnia wraz z paczką przeszłam drogę od nie wiem i kręcę się w kółko do jestem gotowa na wyjście do świata. Teraz siedzę i układam puzzle. Konferencja wpisuje się w mój kalendarz pracy nad własną ofertą, podtrzymaniem dopływu nowych inspiracji i sięganiem po wwwięcej!

 • Moja motywacja aby móc uczestniczyć w Twojej Konferencji Olu ma dwie drogi.
  1. Wszystkie prelekcje zapowiadają się cudownie bo ich tematy są konkretne i zapewne dadzą każdej z uczestniczek ogrom wiedzy i otworzy niejeden umysł do działania. I choć ja najbardziej byłabym zainteresowana panelem WYDAJ KSIĄŻKĘ I ZBUDUJ WIZERUNEK EKSPERTA głównie ze względu na to iż właśnie stworzyłam moją nową markę Notesów Moyego Klienta – narzędzia stworzonego do zarzadzania kontaktem z klientem i wiedza na temat jak go promować by osiągnąć sukces jest dla mnie teraz kluczowa. Dodatkowo już wkrótce planuję stworzyć własne wydawnictwo i wiedza z tego panelu będzie dla mnie bardzo cenna by jak najlepiej go prowadzić. Tutaj także bardzo ważnymi panelami będą wszystkie około social mediowe panele które dadzą mi wiedze jak wykorzystać te kanały do budowania skutecznego biznesu.
  2. Druga droga a raczej drugi argument jest jednak dla mnie bardziej wartościowy a mianowicie udział w Twojej konferencji pozwoli mi wreszcie poznać Ciebie Olu osobiście oraz Magdę Pawłowską i już mówię dlaczego. Obserwuję Was od samego początku. Zaczynałyście swoje biznesy równocześnie ze mną. I z podziwem obserwuję przez te kilka dobrych lat jak pięknie wzrosłyście w biznesie. Z Magda udało mi się nawet chwilę współpracować online. Cudowna postać. Ciebie Olu kiedyś spotkałam na jakimś biznesowym spotkaniu w Łodzi.
  Niestety Mi jeszcze nie udało się osiągnąć takiego poziomu jak wy ale udział w konferencji i spotkanie Was da mi ogromną motywację do tego, że wreszcie jest na to czas, ze teraz i moja kolej na sukces. Wysłuchanie Twojej prelekcji będzie dla mojej podświadomości wisienką na torcie by wrócić i działać – tak jak wy – do takiego poziomu jak wy i dzięki Wam i oczywiście innym prelegentom.
  Dlatego jeśli otrzymam możliwość udziału w konferencji to będzie istny zapalnik dla mojego mindsetu biznesowego, który gdzieś tam jeszcze się boi tworzyć tak odważnie jak Wy i tak skutecznie. Dziękuję, że mogłam Was obserwować przez tyle lat. Czas wreszcie spotkać tak cudowne kobiety sukcesu i działać!

 • Dlaczego chcę wygrać wejściówkę?
  Odpowiedź jest prosta. Założyłam sobie, że 2024 r. będzie dla mnie przełomowym rokiem i pracuję na to od stycznia. Poprzedni rok był dla mnie czasem wewnętrznego rozwoju i miał za zadanie poznać lepiej siebie i znaleźć odpowiednią ścieżkę zawodową. W tym roku wiem już, co chcę robić, jednak potrzebuję w swoim otoczeniu przedsiębiorców, którzy byliby dla mnie inspiracją. Chciałabym się od nich wiele nauczyć i porozmawiać na tematy, które spędzają mi sen z powiek. Konferencja daje mi możliwość poznania wielu niesamowitych osób, które są dla mnie motywacją i których bardzo podziwiam. Chciałabym poznać tajniki rozwoju ich marki. Czuję, że wszyscy goście na prelekcjach obdarzą mnie dawką wiedzy, której wciąż potrzebuję do rozwoju. Najcenniejszą lekcją dla mnie będzie wystąpienie Karoliny Jarosz. Chciałabym nauczyć się, jak za pomocą talentów Gallupa mogę wyróżnić swoją markę na rynku. Znam je i próbowałam z nimi pracować, jednak czuję, że do końca nie wiem jak… Również czekam na 2 postacie, które wiem, że też zainspirują mnie do zbudowania silnego wizerunku swojej marki za pomocą krótkich filmików. Agata Koman i Sonia Staraszyńska to dla mnie kobiety rakiety w tym temacie, wiem że dawka ich wiedzy da mi dużego kopa motywacji. Uśmiecham się od ucha do ucha na myśl, że mogłabym w takim wydarzeniu uczestniczyć. Byłoby to dla mnie nowe doświadczenie, których tak dużo mam w tym roku! <3

 • OMG! OMG! WOW! WOW! WOW! Co za skład, same gwiazdy 🤩 zapowiada się fantastycznie 🤩 Najbardziej czekam na prelekcję osób które poniekąd „znam”, obserwuję i podziwiam 🥰 ale jest to także świetna okazja do tego żeby poznać nowe prelegentki i nowych prelegentów i czerpać od osób bardziej doświadczonych ✨ otaczać się wspaniałymi ludźmi 👭🏼budować relacje 👯‍♀️ ładować akumulatory 🔋 by w końcu ustawić mindset na właściwe tory, a raczej pas startowy 🚀🦸🏼‍♀️ i zainspirować się 🤔odważyć się 💪🏼 zrobić pierwszy krok 👣 zacząć działać 🙆🏼‍♀️ Co tu dużo mówić, będzie pięknie 🥰 MOCNO 🚀 fantastycznie 🦸🏼‍♀️ już nie mogę się doczekać 🤩💛🤩💛

 • Cześć! Chciałbym zdobyć bilet na GirlBOSS, bo to szansa, by nauczyć się od najlepszych, np. takich jak Oscar Lipiński właściciel DAAG. Jego podejście do budowania społeczności w branży e-commerce jest dla mnie mega inspirujące. Najbardziej czekam na jego prelekcję „Jak budować społeczność? Case studies DAAG”, bo chcę dowiedzieć się, jak on to robi, i zastosować te metody do rozwijania moich projektów. Uwielbiam łączyć ludzi i pomysły, więc to idealna okazja, aby zdobyć wiedzę, która pomoże mi w dalszej działalności! <3

 • „Dlaczego mam dostać wejściówkę?” – Ola zapytała,
  Jak to? Przecież wszyscy wiedzą, że tam wiedzy bez mała!
  Ale dlaczego akurat ja? Przecież inni też potrzebują,
  Książki wydają, rolki kręcą, kolejne biznesy budują…
  A ja wciąż się uczę, jestem na początku drogi,
  biznes dopiero pierwszy, rozkręcam się powoli,
  czy skorzystam w pełni, jaki inne by mogły?
  Po konferencji klątwa wiedzy i syndrom oszusta poległy,
  Utrzymuję relacje, wiem jak się wycenić
  i to nie tylko ja – klient też umie docenić.
  Ustawiłam mindset, z hejtem sobie radzę,
  Ba! Nawet do tych 2 milionów doprowadzę!
  Czy obserwujących, czy przychodów – to już bez znaczenia
  Przyzwyczajam klientów to dobrych stawek płacenia,
  Buduję społeczność, działam na instagramie,
  w skrócie – u klientów mam niezłe branie!
  I to wszystko po prelekcjach bosskich,
  z porad korzystam garściami i wyciągam wnioski,
  a to, że jestem na drogi początku?
  Każdy był, odstał swoje w rządku,
  a do niektórych szczęśliwy los się uśmiechnął,
  ktoś pomocną dłoń wyciągnął i westchnął:
  „Daj sobie pomóc, przyspiesz swój start!”
  – tym razem to dla mnie będzie dar.
  Wejściówkę dostanę, nauczę się wiele
  i podbiję kosmos, moi przyjaciele!
  Kosmos współprac, galaktyki możliwości
  i w przyszłym roku ja będę gościć
  na konferencji bosskich jako inspiracja
  skończy się na zawsze moja frustracja!
  „Dlaczego mam dostać wejściówkę?” – odpowiadam:
  grzecznie proszę, skorzystam i w pas się kłaniam,
  dajcie mi szansę, skorzystam skwapliwie
  i swój biznes dzięki temu w kosmos wybiję 🙂

 • Program konferencji jest tak napakowany treścią, że trudno wybrać, na co czekam najbardziej. Kiedy zastanawiam się jednak, czego najbardziej potrzebuję, mój wzrok od razu kieruje się do paneli „Wydaj książkę i zbuduj wizerunek eksperta” oraz „Jesteś ekspertką! uwierz w to! – syndrom oszusta, krytyk wewnętrzny, klątwa wiedzy i co jeszcze w nas siedzi?”. Prowadzę swoje media od kilku lat, ale ciągle ulegam mojemu krytykowi i trudno mi uwierzyć, że wiem wystarczająco dużo w mojej dziedzinie, by chociaż aspirować do miana eksperta. Myślę, że nie ma magicznego sposobu na zdobycie tej wiary, ale już wiele osób było w tym miejscu przede mną, więc usłyszenie różnych perspektyw może być tym, co mnie w końcu pchnie na odpowiednie tory.

  Dlaczego ja mam wygrać wejściówkę? Pewnie pojawi się tu sporo lepszych odpowiedzi i powodów niż mogę sobie wyobrazić. Mój jest taki, że chcę wyrwać się ze stagnacji, w której tkwię od roku. Stoję na rozdrożu decyzji, czy próbować nadal szukać dla siebie miejsca w SM, czy pora odpuścić, skoro do tej pory go nie znalazłam. Może to konferencja pozwoli znaleźć mi odpowiedź?

 • Dlaczego to ja powinnam wygrać wejściówkę na IV Konferencję Online GIRLBOSS?

  Moją największą motywacją do udziału w konferencji jest. Panel: Wydaj książkę i zbuduj wizerunek eksperta. Od dłuższego czasu marzę o wydaniu własnej książki i zbudowaniu w ten sposób rozpoznawalnej marki eksperta w mojej dziedzinie. Jestem pewna, że wiedza i doświadczenie prelegentów podczas tego panelu okażą się nieocenione w realizacji mojego celu.
  Ponadto ogromny podziw budzi we mnie organizatorka Ola Gościniak, której rozwój i działania na rzecz kobiet obserwuję od lat. Jej profesjonalizm, zaangażowanie i charyzma są dla mnie inspiracją do sięgania po więcej. Jestem przekonana, że IV Konferencja Online GIRLBOSS pod jej czujnym okiem będzie wydarzeniem na najwyższym poziomie, dostarczającym uczestnikom mnóstwa wartościowej wiedzy i motywacji do działania.
  Udział w konferencji GIRLBOSS to również możliwość poznania inspirujących kobiet i ich historii. Nic tak skutecznie nie motywuje do działania, jak dobry przykład i pokazanie przez innych, że się da 
  Dlatego liczę na możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wierzę, że IV Konferencja Online GIRLBOSS będzie dla mnie niezapomnianym doświadczeniem, które znacząco przyczyni się do i realizacji mojego marzenia o własnej książce.

 • Dziewczyna z Polski, projektów królowa,
  Wygrać bilet na Konfę Girlboss – zwarta i gotowa!
  Prelekcje kuszą, wiedza mami,
  Tematy paneli współgrają z jej marzeniami…

  TikTok, czy LinkedIn? A może Insta-rolki?
  Dzięki prelekcjom nie dostanie od tego już kolki!
  Jak budować ekspercki wizerunek i syndrom oszusta poskromić?
  O tym chce posłuchać!!! I notatki zrobić!

  Jak dama – biznesu nie musi robić sama,
  Ale podkreślać z dumą – “Ja – jego filar! I do tego mama!”
  Branding i finanse, konwersja, SEO i Pareto,
  Masa wiedzy i inspiracji… – Po prostu: CHCĘ TO!

 • Konferencję GirlBosskie można traktować jak ucztę!
  Warto spróbować każdej z prezentowanych specjalności.
  Prelegentki i prelegenci są ekspertami w swoim fachu. Każdy ma do zaoferowania coś specjalnego.

  W chwili obecnej najbardziej cieszę się na czerwcowe spotkania z A. Skupieńską, Anią Makowską oraz Iloną Przetacznik.

  A. Skupieńska podpowie jak polepszyć konwersję na stronie sprzedażowej, Ania Makowska jeszcze bardziej nakręci na dbanie o dobre jedzenie i dbanie o swój dobrostan, a Ilona pomoże połączyć kropki w „Pareto w legalnej sprzedaży – zaoszczędź czas i pieniądze zyskaj 80% spokoju i sprzedawaj!”

  Mówi się, że każda rzecz, która Ciebie spotyka, przychodzi w odpowiedniej chwili.
  Czasem nawet nie wiadomo dlaczego tak ma być. Myślę, że każda z prelekcji będzie dla nas wszystkich rzeczą, która rzeczywiście trafia się w odpowiednim miejscu i czasie.

  Wiem jedno, że jako uczestniczka czerwcowego wydarzenia dostanę olbrzymią dawkę pozytywnej energii, wiedzy i motywacji do działania! Przypuszczam, że to tylko czubek góry lodowej, która rusza w naszą stronę. Nasz rozwój, wszystkich uczestników nadchodzącej Konferencji jest nieunikniony. 🙂

  Trzymam kciuki za każdą z Was!
  Do zobaczenia w czerwcu!

 • Dokładnie 3 tygodnie przed konferencją (21 maja) będę świętować swoje 30 urodziny.
  To dla mnie magiczny moment w życiu. Jest to czas głębszych refleksji i podsumowań. Jest to okazja do przemyśleń i celebrowania zarówno dotychczasowych osiągnięć, jak i nowych możliwości, które stoją przede mną.
  Chcę żeby to był czas przełomów i zmian.
  Od paru lat tli się we mnie marzenie, by otworzyć drugą firmę. Czuję, że to jest właśnie ten czas, by wreszcie zacząć działać! Wiem, że mogę WIĘCEJ!

  Wierzę, że wygranie biletu powoli mi wejść w nową dekadę mojego życia z przytupem! Z ogromną dawką motywacji, wiedzy, dobrej energii i inspiracji oraz motorem napędowym do działania. Pozwoli mi piąć się do góry i marzenia przekuwać w plany!

  Będzie to dla mnie najlepszy prezent, bo czy może być coś bardziej wartościowego niż własny rozwój?

  Choć jestem przekonana, że z każdej prelekcji będę czerpać garściami i wyniosę dla siebie niesamowitą wartość – to udało mi się wybrać dwie, na które czekam najbardziej:

  *Od pomysłu do projektu – skuteczne zarządzanie w małych firmach

  oraz

  *NIE BĄDŹ DAMA, NIE MUSISZ robić biznesu SAMA

  Dlaczego akurat te dwie? Jak wyżej wspomniałam – mam w głowie pewien pomysł. Wierzę, że na obu tych prelekcjach zdobędę wiedzę, która pomoże mi w jego realizacji.

 • Jestem pewna, że właśnie ja otrzymam wejściówkę. Dlaczego? Bo wierzę, że w słowach, które piszemy nie liczy się ilość, ale przesłanie, jakie niosą. Każda z nas może sobie powiedzieć „to jest mój rok”! I tak się stanie, bo mamy wielką moc i nasz potencjał jest nieograniczony!

  To jest mój rok. Rok niesamowitej przemiany. Rok spotkań. Rok, w w którym w moim życiu dzieje się niemożliwe – to, co do tej pory przypisywałam innym ludziom, ale nigdy nie dawałam prawa sobie aby doświadczyć tego samego.

  jestem na konferencji u Oli Gościniak.

  najbardziej czekam na prelekcję Agnieszki Pieniążek. to osoba o niesamowitej misji, która uratowała mnóstwo związków, mnóstwo kobiet, i każdego dnia walczy o szczęście innych ludzi. Jest ogromną inspiracją i wzorem do naśladowania!

  to już się wydarza. to już się wydarza. to już się wydarza.

 • Wygrać taki bilet to super sprawa. Właśnie uczę się na wirtualną asystentkę, po 40stce, ale myślę że na zmiany nigdy nie jest za późno. Śledzę Wasz profil od dawna i kibicuje każdej super babeczek, które postawiła na zmiany w swoim życiu 💪 a będę czekać z niecierpliwością na prelekcje Magdy Owsiany bo słucham już od dawna jej podcastów,,Zarabiaj na Wiedzy,, polecam każdemu!!!

 • Nigdy nie byłam jeszcze na konferencji Girlboss, ale może uda się być w tym roku. Działam jako Wirtualna Asystentka, wspieram biznesy innych jednocześnie buduje własną markę osobistą i społeczność poprzez newsletter. wszystkie prelekcje będą interesujące ale najbardziej czekam na Agata Koman i Ela Wolińska, to osoby które są dla mnie wzorem pracowitości i autentyczności w budowie marki osobistej.

 • Ja powinnam wygrać jeden z biletów, dlaczego ? Jestem 33 letnią mamą niepełnosprawnych chłopców, jestem żoną faceta który jest wspaniały, ale ma pecha do biznesu. Jestem dziewczyną z wieloma marzeniami i umiejętnościami, po studiach, które nie do końca mi pasowały. Jestem zależna i uwiązana, nie wierzyłam w siebie.
  💥💥💥
  Mam dość! byłam na konferencji wirtualnych asystentek w Warszawie i zobaczyłam, że nie muszę być opisywana jak wyżej. Koniec z wieloma twarzami, z myślą że nigdzie mnie oprócz biedronki nie zatrudnią!
  🔥nie jestem już, nie chce być taka jak wyżej. Jestem sobą i już ! chce działać na własny rachunek, na siebie i dla siebie. chce być z siebie dumna ! i będę. Chce przestać traktować meża i dzieci tak jak by byli zamiat mnie. Koniec z matką polką!
  Wygrana pomoże mi się rozwinąć, przeglądałam tematy prelekcji. sztos! Chce wziąć udział (a jako, że ciągle jestem zależną kurą domowa i opiekunka chłopców nie mam środków na dodatkowe wydatki) mam nadzieję, że zainwestujecie we mnie !
  !🩵

 • Chciałabym skorzystać i znaleźć motywację do działania. Tą motywacją może być udział w Konferencji.
  Niestety przez pracę etatową moja motywacja do działania dla dobra siebie upadła i nawet prawie doszła do zera.
  Teraz powoli się odradza, ale wiadomo jak to jest na początku – idzie strasznie ciężko i pod górkę :/ .
  Nie mam jednej wybranej prelekcji. Myślę, że każda da mi moc do działania, a także pomoże rozwiać wątpliwości co i jak najlepiej robić.
  Chciałabym jak najwięcej zyskać z prelekcji dla siebie i swojego rozwoju.

 • Od niecałych 2 lat prowadzę własną firmę i początki były typową częścią pt.”działanie na wyczucie”. Za moment kończę studia i wreszcie w 100% będę mogła zająć się działalnością i inspirować kobiety do działań w marketingu. Z niecierpliwością czekam na prelekcję Agaty Koman, która w 5 lat przeszła kosmiczną drogę i wciąż się nie zatrzymuje! Już wiem, że Agnieszka Skupieńska także pozamiata, a co jak co, strona sprzedażowa to turbo ważna rzecz. W tym roku wchłonę całą wiedzę, a za rok sama będę się dzielić wiedzą na konferencji 😎

 • Chcę wygrać, żeby pomóc mojej żonie i zacząć wspólnie prowadzić biznes online. Ja sam mam mało wiadomości i mało pewności siebie ale może udział w konferencji ośmieli mnie, i dzięki temu pomogę mojej żonie, która ma dużą wiedzę merytoryczną ale brakuje jej mojego wsparcia i trudno jej zrobić pierwszy krok. Kiedy już ruszymy razem to nic nas nie zatrzyma 🙂

  Wszystko jest ciekawe ale z ciekawością czekamy m. in. na
  WYNIEŚ NISZOWY BIZNES NA INNY POZIOM Z PRODUKTAMI ONLINE.

 • 🟣 Mam wrażenie, że w życiu zawodowym odbijam się od ścian i nie mogę znaleźć kierunku, ciągle uważam, że wiem za mało, dlatego bardzo chciałabym być obecna na panelu: JESTEŚ EKSPERTKĄ! UWIERZ W TO! – SYNDROM OSZUSTA, KRYTYK WEWNĘTRZNY, KLĄTWA WIEDZY I CO JESZCZE W NAS SIEDZI?;
  🟣 Chcę wejść w cyfrowy świat i potrzebuję spójności swojej marki i wiedzy jak o tę spójność dbać u klientów, dlatego z niecierpliwością czekam na panel: BRANDING 360 STOPNI: KREOWANIE KONSYSTENTNEGO WIZERUNKU W ŚWIECIE CYFROWYM I TRADYCYJNYM;
  🟣 Współczesny biznes Instagramem stoi 😉. Może to stwierdzenie jest drobną przesadą, ale nie jest dalekie od prawdy. Stąd jestem też zainteresowana panelem: JAK ZWIĘKSZYĆ SPRZEDAŻ NA INSTASTORIES? KONKRETNE PRZYKŁADY. Mam jednocześnie wrażenie, że mocno zaniedbuję platformę LinkedIn, więc chciałabym również zajrzeć na JAK WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI LINKEDIN W 2024 ROKU.
  🔥 W sumie to chciałabym być obecna na wszystkim i wszędzie 😉 .
  🙋 O mnie. Mieszkam w małej miejscowości, w której mam małe możliwości zawodowego rozwoju, ewentualnie okupione godzinnymi dojazdami do większych ośrodków miejskich. A jednocześnie kocham przyrodę, lasy i rzeki w zasadzie „za płotem”. I tu cały na biało wkracza internet. Mogę mieć wszystko! Potrzebuję tylko nadać kierunek swoim pragnieniom. Pomożecie?

 • Wraz z założeniem działalności i sięgnięciem po swoje marzenia przyjęłam hasło w działaniu „Bój się i działaj”. Do tej pory był tylko strach a przez to odkładanie działań na później – nigdy. Boję się nadal ale teraz działam. Inspiracją codzienną są inne, aktywne kobiety. Od nich czerpię moc.
  Boję się webinarow, transmisji live, chowam się za swoimi działaniami. Potrzebuję kopa💪 Czekam na wystąpienie Magdaleny Pawłowskiej o tym jak zrobić dochodowy webinar. Wiem, że po nim będzie strach się lekko zmniejszy i skłoni mnie do kolejnego wyjścia ze strefy komfortu. Ściskam i dzięki, że jesteście 😘

 • Trochę na ostatnią chwilę, ale dlaczego by nie spróbować. 💪 Jako kobieta świeżo po czterdziestce, która dopiero dwa lata temu rozpoczęła pracę o której zawsze marzyła, która rozpoczynając swoją pracę marzeń jednocześnie otrzymała diagnozę, że jej dziecko choruje na białaczkę, która pracując i jednocześnie codziennie będąc w szpitalu poznawała nowe obowiązki i godziła je z życiem prywatnym (raz lepiej raz gorzej), wydawać by się mogło, że ta kobieta wsparcia nie potrzebuje, jest silna i walczy o swoje. Prawda jest jednak inna, bardzo potrzebuję wsparcia i mocy innych kobiet, wysłuchania ich w pełnej uważności, bez pośpiechu i tu i teraz. Moc do zmiany dały mi talenty Gallupa i nie ukrywam, że ten wykład z talentami w roli głównej będzie u mnie na podium. Moc do zmiany w życiu zawodowym(bo w końcu trzeba zacząć zarabiać) mam nadzieję,że znajdę na wykładzie o tym jak w 2024 roku mogę wykorzystać LinkedIn 💪 A prawda jest taka, że różnorodność tematów jaka występuje podczas konferencji sprawia, że w każdym chce się uczestniczyć.❤️

 • Z mojej perspektywy Dzień 0, czyli dzisiaj, chyba jest kluczowy, to punkt zwrotny, kiedy postanawiam coś zmienić. Być może ten dzień „Ruszam d*pę, odkładam lęki na bok i podejmuję z Wami to wyzwanie!” będzie najważniejszy. To teraz podejmuję decyzję o zmianie i działaniu. Przecież, żeby zdobyć górę, trzeba zrobić pierwszy krok, a za nim kolejny i kolejny, nie oglądając się na boki. Dziś robię ten pierwszy krok, wraz z każdym dniem konferencji, chciałabym wspólnie z Wami zrobić kolejne kroki na drodze do spełnienia marzeń i wolności finansowej. Czas zawalczyć o marzenia i pozbyć się tego sabotażysty, który we mnie siedzi.
  Wśród mnóstwa świetnych prelegentów i tematów, ciężko byłoby mi ograniczyć się do jednego, czy nawet kilku. Planuję wsłuchać się we wszystkie wystąpienia, zrobić notatki i zaznaczyć te prelekcje, do których warto wrócić, odnosząc się do mojej aktualnej sytuacji i potrzeb. Choć serce mi podpowiada, że wystąpienie JESTEŚ EKSPERTKĄ! UWIERZ W TO! – SYNDROM OSZUSTA, KRYTYK WEWNĘTRZNY, KLĄTWA WIEDZY I CO JESZCZE W NAS SIEDZI? może być kluczowy dla mojego rozwoju i otworzyć przede mną nowe możliwości.

 • Rany ale ta konferencja będzie sztos😍😍💪💪 a dlaczego miałabym wygrać… myślę że dlatego że już tyle razy próbowałam że tym razem mam nadzieję że się uda a wielu prelegentów obserwuje od lat🙉🙉🙉 a czekam głównie na biznes mama bo choć sama już coś zaczęłam to lekko czuje że pewne sprawy chwilowo mnie wypaliły… i mam nadzieję że po konferencji będę mogła wrócić do planów że zdwojoną siła… bo chwilowo mam zupełny brak motywacji😥😥 dlatego chciałabym móc uczestniczyć💪💪

 • Z niecierpliwością czekam na prelekcję Magdy Pawłowskiej dot. pierwszego webinaru, ponieważ do tej pory nie odważyłam się wystąpić online mimo że uważam się za ekspertkę.

  Bardzo chciałabym otrzymać bilet na konferencję, ponieważ byłaby to inspiracja do realnego działania. Wiem, jak wiele dają mi produkty by Ola Gościniak, a co dopiero Konferencja Paczkowiczek 🙂

 • Cześć bardzo chciałabym wziąć udział z wydarzeniu, zainteresowała mnie najbardziej prelekcja o tym JAK TWORZYĆ JAK SPRZEDAWAĆ SWOJE PRODUKTY. W pracy jestem młodą menadżerką i mam dużą wiedzę i doświadczenie w obszarze SEO, pracuję z osobami i technicznymi i nie technicznymi. Czuję, że chciałabym wystartować ze swoją marką i produktami, ale szukam kobiet które mnie zainspirują swoją wiedzą i energią, bo na codzień obracam się w męskim towarzystwie i nie biznesowym. Będzie mi bardzo miło jeśli będę mogła dołączyć 💕

 • Dlaczego ja mam wygrać wejściówkę na konferencję?
  Wygranie wejściówki na konferencję byłoby dla mnie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy i doskonalenia umiejętności potrzebnych do skutecznego prowadzenia biznesu online, a szczególnie:
  1. Dzięki prelekcjom, takim jak „Mam Twój mail i co dalej?” Anny Rudnickiej ,”Jak skutecznie sprzedawać przez telefon?” Asi Krukowskiej, czy „Jak przejść z tanich kursów online na programy premium w branży, która nie jest przyzwyczajona do płacenia wysokich stawek” będę mogła poznać praktyczne strategie promocji i sprzedaży swojego rękodzieła w Internecie. Wybierając te prelekcje kieruję się praktycznym podejściem do rozwoju biznesu online.
  2. Będę mogła uczyć się od najlepszych, zyskując cenne wskazówki i inspiracje, które pomogą mi odważnie rozwijać swój biznes online. Zyskam dostęp do eksperckiej wiedzy, ponieważ konferencja gromadzi doświadczonych specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  3. Jako osoba prowadząca biznes na emeryturze, poszukuję możliwości rozwoju i poszerzenia swoich kompetencji. Udział w konferencji pozwoli mi poznać najnowsze trendy i techniki w e-commerce, co może przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności moich produktów oraz poprawy wyników finansowych mojego biznesu. Może też w końcu wyjdę ze swoim biznesem rękodzielniczym poza NDG.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *