• 2024-05-10
  • 88
  • 3 minut czytania

Nowy kurs dla przyszłych wirtualnych asystentek!

Nowy kurs dla przyszłych wirtualnych asystentek!

Ela Wolińska, znana jako „Matka wirtualnej asysty w Polsce”, właśnie prowadzi zapisy na nowy, kompleksowy kurs wirtualnej asysty. Ela, to pomysłodawczyni i organizatorka konferencji dla wirtualnych asystentek, doświadczona mentorka z bogatą praktyką w dziedzinie zdalnej pracy i przedsiębiorczości.

Kurs został zaprojektowany z myślą o osobach chcących zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do pracy jako wirtualne asystentki z uważnością na różnorodne potrzeby uczestniczek, oferując im elastyczność oraz dostęp do różnorodnych materiałów szkoleniowych. Jest prowadzony przez doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin, zapewniając kompleksowe i atrakcyjne cenowo szkolenie.

Zespół ekspertów prowadzących kurs to:

Agnieszka Kowalska – wirtualna asystentka i mentorka, specjalistka w dziedzinie marketingu internetowego. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze projektów online i certyfikat VCC Planning, Creating and Distributing of Content Marketing.

Magdalena Kaczmarek – ekonomistka, specjalistka w dziedzinie nowych technologii i trendów, oraz mentorka i koordynatorka projektów. Współautorka e-booka „Pani swoich pieniędzy – zarabiaj, zarządzaj, pomnażaj”, prowadząca szkolenia z zakresu finansów i inwestowania.

Ola Gościniak – blogerka, autorka książek, mentorka i przedsiębiorczyni. Jest ekspertem w dziedzinie WordPressa, prowadzi portal internetowy GIRLBOSSKIE oraz konferencję GIRLBOSS.

Dorota Dabińska – Frydrych – fotografka z ponad 10-letnim doświadczeniem w sesjach wizerunkowych i firmowych. Specjalizuje się w sesjach, które wspierają promocję biznesów i budowanie marki osobistej.

Magda Lupicka – specjalistka w dziedzinie supply chain, e-commerce i analizy finansowej. Założycielka Shiny Solutions, oferująca usługi analizy biznesów pod względem rentowności i optymalizacji procesów.

dr Renata Rybacka – coach i mentor, certyfikowany trener metody Neurolingwistycznego Programowania. Wykładowca na uczelniach wyższych, autor książek i bajek dla dzieci.

Kasia Kędzia – ekspertka i autorka kursu „Strategia i prowadzenie profilu Klienta na LinkedIn”. Uczy, jak skutecznie budować sieć kontaktów i wykorzystać LinkedIn do zdobywania klientów.

Aga Malińska – manager Programu Partnerskiego LH.pl, z ponad 17-letnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Specjalizuje się w zarządzaniu działami handlowymi i Programami Partnerskimi.

Kasia Zielonka-Borgosz – wirtualna asystentka i certyfikowana ekspertka MailerLite, specjalizująca się w obsłudze newsletterów. Pomaga klientkom w budowaniu list mailingowych i tworzeniu strategii marketingowej z wykorzystaniem newsletterów.

Kurs na stronie www.wirtualnaasystentka.pl jest już dostępny, a zapisy są otwarte. Kurs prowadzony będzie online, co pozwala na naukę we własnym tempie, a jednocześnie daje dostęp do bogatych materiałów szkoleniowych, webinarów oraz konsultacji z mentorami.

Aby uzyskać więcej informacji lub zarejestrować się na kurs, odwiedź stronę www.wirtualnaasystentka.pl lub skontaktuj się poprzez e-mail na adres info@elawolinska.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie i zdobycia umiejętności, które otworzą drzwi do kariery jako wirtualna asystentka.

Przeczytaj także

Promuj się za darmo! Poznaj 13 sposobów

Promuj się za darmo! Poznaj 13 sposobów

Promocja bez budżetu jest jak żeglowanie bez wiatru. Jednak prawda jest taka, że nawet z budżetem…
Biznes online, a zmiany algorytmu i awarie social mediów. 7 rad jak nie zwariować

Biznes online, a zmiany algorytmu i awarie social mediów. 7 rad jak nie zwariować

Biznes dzisiaj to zupełnie co innego niż jeszcze kilka lat temu. Dziś biznes robi się nie…
Sztuczna inteligencja w małym biznesie. Jak wykorzystać potencjał AI?

Sztuczna inteligencja w małym biznesie. Jak wykorzystać potencjał AI?

Prowadzisz biznes, jesteś twórcą internetowym i ostatnio z każdej strony słyszysz o sztucznej inteligencji i o…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *