• 2024-06-17
 • 503
 • 20 minut czytania

Paczka GIRLBOSSEK – Co to jest i dla kogo? – Podcast #GIRLBOSS101

Paczka GIRLBOSSEK – Co to jest i dla kogo? – Podcast #GIRLBOSS101

Jesteś gotowa przekroczyć granice własnych możliwości? Właśnie tutaj, w Paczce GirlBossek, znajdziesz bezgraniczną siłę, by rozwijać się i odnosić sukcesy w świecie przedsiębiorczości.

Powstanie GirlBossek

Jestem Ola Gościniak, i jestem twórczynią tego niezwykłego miejsca, gdzie kobiety o niezłomnej determinacji łączą siły. Paczka GirlBossek to efekt mojej pasji do wspierania kobiet w osiąganiu ich marzeń i celów. To przestrzeń, gdzie odwaga, kreatywność i wsparcie stanowią fundament naszej wspólnoty.

Dla kogo jest paczka GirlBossek?

To miejsce nie jest dla jednej grupy kobiet. Jest dla każdej kobiety, która marzy o założeniu własnego biznesu, chce rozwinąć istniejący, lub po prostu szuka inspiracji w świecie przedsiębiorczości. To dla Ciebie, jeśli pragniesz wsparcia, mentorstwa, i chcesz otoczyć się ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję do osiągania celów.

Co możesz znaleźć w Paczce GirlBossek?

 1. Wsparcie i Mentorstwo: Tutaj nie jesteś sama. Znajdziesz wsparcie zarówno od doświadczonych przedsiębiorczyń, jak i osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie.
 2. Inspiracje i Wzorce: W paczce mamy różnorodność, od kobiet, które budują imperia biznesowe, po te, które odważnie realizują swoje pasje. Każda historia jest inspiracją.
 3. Narzędzia i Wiedza: Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz tu praktyczne porady, materiały edukacyjne i informacje, które pomogą Ci rozwijać swój biznes.

paczka girlbossek co to jest i dla kogo co w paczce - Paczka GIRLBOSSEK - Co to jest i dla kogo? - Podcast #GIRLBOSS101

Nasza misja

Paczka GirlBossek pragnie być miejscem, w którym kobiety czują się wsparciem i zainspirowane do działania. Nasza misja to budowanie społeczności silnych, niezależnych kobiet, które dzielą się swoim sukcesem i wspierają się nawzajem na drodze do spełnienia swoich marzeń.

Jeśli marzysz o biznesowym sukcesie i chcesz dołączyć do tej wyjątkowej paczki, to miejsce jest dla Ciebie. Niech Paczka GirlBossek stanie się Twoją przystanią w drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów!

Poznaj GirlBosski z Paczki!

Miałam wiele momentów AHA i WOW

Przed przystąpieniem do Paczki borykałam się z kompletnym brakiem wiedzy na temat sprzedaży online. Nie miałam pojęcia, co to jest LP, OTF, LM. W trakcie okazało się też, że borykałam się z samotnością, czego sobie nie uświadamiałam, póki nie poznałam cudownych, wspierających ludzi. Po roku w Paczce jestem na zupełnie innym etapie w moim biznesie. Mam stronę internetową, sklep internetowy, spotykam się z klientami online, przygotowuję właśnie swój pierwszy kurs online, wiem, co i jak chcę robić w życiu.

Miałam wiele momentów AHA i WOW. Mam wrażenie, że zrobiłam skok kwantowy w swoim rozwoju. Jeśli szukasz wsparcia osób, które Cię zrozumieją, jeśli szukasz pozytywnego kopa do działania, Paczka jest idealnym miejscem dla Ciebie! To niesamowite, jak dużo można zdziałać, kiedy ma się wokół siebie odpowiednich ludzi gotowych do dzielenia się wiedzą, wspierających bez oceniania.

Ela Szatiło – Właścicielka biura rachunkowego Experta

Zyskałam pomoc i wsparcie wielu kobiet

Trochę tych problemów miałam przed przystąpieniem do Paczki. Głównie były to: brak takiego wsparcia, jakiego potrzebowałam, brak perspektywy osób już działających w sieci, brak wystarczającej ilości osób do zadania pytań, niewystarczająca wiedza techniczna.

Paczka w moim życiu zmieniła więcej, niż się spodziewałam! Przede wszystkim, dodała mi odwagi i siły do działania. Zyskałam pomoc i wsparcie wielu kobiet, które rozumieją moją sytuację. Mam kogo zapytać o dowolną rzecz. Mam pomoc techniczną. Szkolenia z wielu różnych dziedzin, nie tylko biznesowych. Przede wszystkim: życzliwe środowisko, w którym mogę przetestować swoje pomysły! Czujesz, że brak Ci wystarczającego wsparcia? Potrzebujesz więcej kontaktu z kobietami biznesu? Nie wiesz, gdzie znaleźć testerki? Właśnie tutaj! W Paczce!

Agnieszka Kulczyk – właścicielka firmy

Znalazłam klientki i dobre koleżanki

Miałam pomysł, a nawet całą masę pomysłów na biznes, na posty, na produkty, usługi- na wszystko!! Tylko nie miałam wsparcia, czułam się samotna i zagubiona. Próbowałam różnych strategii, chciałam poukładać te moje pomysły w jakiś sensowny biznes, ale samodzielnie jest naprawdę ciężko. Czułam się inna, dziwna, że coś jest ze mną nie tak, bo nie chcę normalnego życia, normalnej pracy. Znalazłam wsparcie! Poznałam wiele kobiet, które tak jak ja chcą od życia czegoś innego, które nie chcą normalnej pracy, które chcą WWWięcej. Dzięki Paczce miałam okazję zostać współautorką książki „Chcę WWWięcej- Jak zarabiać online na swojej wiedzy” oraz wystąpiłam jako modelka na pokazie mody podczas gali. Dzięki Paczce postanowiłam zawalczyć o swoje marzenia, rzuciłam pracę, której nienawidziłam i rozkręcam swój biznes. Przez ostatni rok wiele się nauczyłam życiowo, ale też technicznie- nauczyłam się programu do newslettera, Canvy i wiele innych rzeczy przydatnych w biznesie. Znalazłam klientki i dobre koleżanki, z którymi mogę obgadać pomysły i od których dostanę kopa w cztery litery jak będę chciała się poddać. Jestem bardzo wdzięczna za tę przygodę. Przerobiłam wiele różnych kursów technicznych, strategicznych, marketingowych, ale Paczka ma coś czego nie znalazłam nigdzie indziej – Społeczność Niesamowitych Kobiet!! Nie ma hejtu, nie ma obgadywania, nie ma oceniania Twojej inności, Twoich życiowych wyborów – jest za to dużo wsparcia i zrozumienia i to jest coś co spotykam pierwszy raz w życiu.

Milena Zabielska – Milena con la valigia

Paczka mobilizuje by pracować, robić swoje

Brakowało mi motywacji, chęci by zabrać się do pracy, może trochę pomysłów. Paczka mobilizuje by pracować, robić swoje. Gdy napotyka się trudności zawsze jest dostępny ktoś kto wesprze podpowie i pomoże rozwiązać problem. Jeśli potrzebujesz wznieść swoją pracę na wyższy poziom paczka jest totalnie dla Ciebie.

Monika Ferenc-Chałada – Miśka – Wierząc w siebie

Tu nie ma miejsca na hejt, wyśmiewanie, złośliwe uwagi

Psychiatra i neurobiolog, dr Bruce Perry twierdzi, że „rozpad więzi i samotność w naszym społeczeństwie to najistotniejszy czynnik powodujący zaburzenia lękowe, problemy ze snem, nadużywanie substancji i depresję”. Czy udział w Paczce wyleczy depresję, stany lękowe? Oczywiście, że nie, ALE! może być czynnikiem wspomagającym zdrowienie. Dlaczego? Bo zdrowiejemy w relacjach. W zdrowych, wartościowych i wspierających relacjach. A właśnie takie tworzymy w Paczce. Tu nie ma miejsca na hejt, wyśmiewanie, złośliwe uwagi. Paczka daje możliwość budowania relacji nie tylko biznesowych, ale również koleżeńskich czy przyjacielskich. To obszar do wspólnej nauki, rozmów, pytań i odpowiedzi. Co ważne, Paczka może i zaczyna się w świecie online, ale wychodzi do offline. Spotykamy się na różnych wydarzeniach branżowych oraz też tak po prostu, bo chcemy się zobaczyć, lepiej poznać, porozmawiać, spędzić ze sobą wartościowy czas. Dziękuję za to miejsce.

Kaja Wróblewska-Wilczyński – Psycholog, psychotraumatolog, terapeutka EMDR, IFS

Dzięki Paczce lepiej organizuję sobie dzień pracy

Mój wielki problem to perfekcjonizm, prokrastynacja i walka z syndromem oszusta. Niektóre zadania odkładam w nieskończoność. Nie pomaga ani tysiąc karteczek, ani drugie tyle kalendarzy. Często mam ku temu świetną wymówkę – chorujące dzieci i wtedy praca z nimi u boku, podczas gdy nie są w przedszkolu czy szkole. Dzięki Paczce lepiej organizuję sobie dzień pracy. Energia Oli i reszty dziewczyn napędza mnie do działania. Dołączyłam do Paczki kilka tygodni temu. Jeszcze się tutaj rozgaszczam, ale widzę u siebie ogromny wzrost sprawczości moich działań. Plany są realizowane, a nie pozostają tylko w strefie kalendarza. Jeśli pracujesz solo lub szukasz przysłowiowego kopa do działania – Paczka to miejsce dla Ciebie. Większość z nas ma małe dzieci, nie ma na nic czasu, ma pełno innej roboty, a jednak każda zapisana do Paczki działa jak mały motorek i ma gdzie pochwalić się swoimi sukcesami, a w razie trudności otrzymać pomoc.

Astrid Oleszkiewicz – freelancerka, lektorka i tłumaczka języka angielskiego

Brakuje mi wiedzy

Ja się zdecydowałam na paczkę, bo brakuje mi umiejętności typu tworzenie produktów online, wiedzy technicznej, biznesowej – dużo mi brakuje. Mam tylko swoją wiedzę ogrodniczo – agrofagową. Jak widzę ile tu jest osób z różnymi zainteresowaniami i takich, od których można się uczyć, to się tylko zastanawiam co wybrać najpierw i od kogo, a wiecie, nie mam kompletnie czasu. Więc taka posegregowana wiedza, której szukam i o której dopiero się dowiaduję – a którą znajduję w tym jednym miejscu, to jest dla mnie mega rozwiązanie. W dodatku zazwyczaj mogę skorzystać o dowolnej porze – trochę szkoda, że nie uczestniczę na żywo, a po nocach, ale jestem zadowolona.

Jestem w Paczce od początku

Jestem w paczce od początku, w tym czasie skończyłam tworzyć całą Akademie dla dzieci i uruchomiłam Kreatywną Wioskę dla kobiet. Zawsze marzyłam o cichym wsparciu, takie dostaje podczas łączenia się na fokus z dziewczynami, pisze sobie kartkę z zadaniem jakie robię i działam. Ola dziękuje Ci za cudowną przestrzeń w której mogę pracować, dzielić się sukcesami i otwierać dyskusje. Czuję jakbym przeskoczyła swoje działania o kilka miesięcy do przodu, a to dopiero początek. Życzę każdej kobiecie na każdym etapie biznesowym znaleść takie miejsce jak u Oli i rozwijać się pod skrzydłami najlepszych.

Paczka nie ląduje na mojej „półce wstydu”

Ja dołączyłam na samym końcu, długo nie wiedząc, czy mam czas na dodatkowe aktywności. Jestem z tych, co zapisują się na zbyt wiele kursów i warsztatów, a potem mam „półkę wstydu”, która powoduje moje wyrzuty sumienia. Ale już po tych pierwszych dniach nie żałuję ani trochę. To miejsce ma bardzo dużo pozytywnej energii, pełnej wsparcia i już dało mi to ogromnie dużo motywacji. Inspiruję się waszymi historiami, działaniami. Cieszę się, że to też takie połączenie grupy wsparcie oraz rozwoju wiedzy. Na razie nie miałam czasu zerknąć na żadne nagranie, ale już dyskusje w grupie są ubogacające, więc „paczka” absolutnie nie ląduje na mojej „półce wstydu”.

Paczka to inwestycja w siebie z GIGANTYCZNĄ stopą zwrotu

Disclaimer: mam teraz dużo wydatków, mało pieniędzy i kiedy kupowałam dostęp do Paczki, oboje z chłopakiem przejadaliśmy nasze oszczędności, więc nie byłam pewna, czy te 33 zł to sensowny wydatek. Czułam, że tak, że potrzebuję Paczki, ale jak się miota między liczeniem każdej złotówki a impulsywnymi wydatkami i wiedzą, że ma się tendencję do bezproduktywnego ćpania wiedzy, to można się zawahać. Kupiłam, zaangażowałam się. Mija mi dopiero 10 dzień Paczce, nie wykorzystałam pełni dostępnych możliwości, jeszcze nie było nawet oficjalnej inauguracji, a mam już mnóstwo korzyści:

 • dużo więcej motywacji do działania i pewności siebie (a cierpię na syndrom oszusta i paraliżujący perfekcjonizm)
 • REALNE działania: odświeżenie Instagrama po długiej przerwie i wzrost ruchu (bo codzienne wsparcie Paczki naprawdę działa!) oraz zaangażowanie w działania na stronie
 • utwierdzenie się w pomyśle na siebie, bo bardzo dobrze mi z tymi działaniami
 • rozwiązanie potężnego dylematu zawodowego, który gryzł mnie od kilku miesięcy i który wałkowałam m.in. na terapii
 • masę cennych wskazówek i wsparcia w odpowiedzi na moją prośbę o pomoc, przez co wymówki w tym temacie zrobiły puff! i wyparowały
 • oraz last but not least, czuję się o niebo mniej samotnie w działaniach online, bo jest nas tu dużo, świetnie się rozmawia, wszystkie mamy podobne cele, a często łączy nas znacznie więcej niż biznes online. Podczas gdy mnie masakrycznie demotywuje i przygnębia brak społeczności! W Paczce moc!

Wracając do moich obaw „czy to sensowny wydatek, kiedy jesteśmy na minusie”, moje niecałe 10 dni w Paczce = około 11 złotych. Tak więc jeszcze trwa nabór, a ja śmiało mogę powiedzieć, że Paczka to nie było kolejne ćpanie wiedzy czy rozwoju tylko inwestycja w siebie z GIGANTYCZNĄ stopą zwrotu. WOW. DZIĘKUJĘ! TEGO POTRZEBOWAŁAM!

Ten rok będzie kolejnym wyjątkowym i przełomowym rokiem

Zdecydowałam się na Paczkę, żeby nie stać w miejscu, tworzyć naprawdę wartościowe dla odbiorców usługi i produkty online, ale nie szukać rozwiązań po omacku. Znam Oli produkty, mam ich wiele, z nimi stawiałam pierwsze kroki w online – jakość, którą Ola prezentuje jest wyjątkowa. Natomiast Paczka coś czuję, że przebije wszystko dotychczasowe! To dopiero początek, a tyle się już dzieje i tyle już otrzymałam (zarówno od Oli jak i od dziewczyn z Paczki). Czuję, że ten rok będzie kolejnym wyjątkowym i przełomowym rokiem. Przebieram nogami jak dziecko, czekając na kolejne króliki z kapelusza, wyciągane tu przez Olę.

Byłam w tym samotna

Brakowało mi kontaktu z osobami, które tak jak ja, są na etapie rozwoju swojego biznesu, byłam w tym samotna, brakowało mi wsparcia i motywacji. Paczka daje mi motywację do działania. Patrząc na to jak działają inne girlboss, wiem, że codzienne działanie przyniesie w końcu efekty. Co więcej daje ona mi wsparcie na wielu płaszczyznach, od zagadnień biznesowych, po problemy macierzyńskie. Osiągnięcie sukcesu w biznesie jest uzależnione od wielu czynników. Jednym z nich jest support, czyli wsparcie. Paczka girlbossek to właśnie Twój support, który pomoże Ci ruszyć z miejsca i rozwinąć swój biznes.

Agnieszka Grzymała – Wirtualna Aga

Nie muszę bać się hejtu

Przed przystąpieniem do paczki borykałam się z brakiem wsparcia w swoim biznesie. Mam wsparcie którego do tej pory nie miałam mogę zapytać o wszystko i nie muszę bać się hejtu. Wszyscy są bardzo pomocni. Zapraszam serdecznie wszystkie kobiety i mężczyzn, którzy borykają się z brakiem wsparcia w swoim biznesie. Którzy mają takie wrażeniem, że tych treści w internecie jest bardzo dużo i nie wiedzą co z czym się je i co mają śledzić. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy chcieliby skorzystać z wiedzy innych oraz z wsparcia.

Joanna Pomes – Wirtualna asystentka

Zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do naszej niezwykłej Paczki GirlBossek! To miejsce, w którym każda kobieta może odnaleźć swoją siłę, wsparcie i inspirację. Pragniemy tworzyć społeczność pełną pasji, energii i wspólnego rozwoju.

Jeśli czujesz, że pragniesz otoczyć się ludźmi pełnymi pozytywnej energii, jeśli szukasz wsparcia w realizowaniu swoich celów zawodowych, jeśli marzysz o miejscu, gdzie możesz dzielić się swoimi sukcesami i uczyć się od innych, to właśnie tu jest Twoje miejsce!

Dołącz do Paczki GirlBossek →

W naszej Paczce nie ma granic – łączymy kobiety z różnych części świata, każda z unikalnymi doświadczeniami i pomysłami. Razem tworzymy inspirujące środowisko sprzyjające rozwojowi, wymianie pomysłów i budowaniu relacji, które przekraczają granice online.

Dołączając do nas, nie tylko zyskujesz dostęp do wiedzy, wsparcia i motywacji, ale także dołączasz do społeczności, która wspólnie zmienia świat, stawiając na kobiece przedsiębiorczość, siłę i determinację.

Nie zwlekaj, dołącz już dziś do Paczki GirlBossek i pozwól swojej przedsiębiorczej duszy zakwitnąć w otoczeniu wsparcia i pozytywnej energii! Kliknij i dołącz →

Przeczytaj także

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektóre teksty przyciągają uwagę, podczas gdy inne pozostają niezauważone? Czy to…
Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Ewelina Salwuk-Marko, uznana specjalistka od public relations, dziennikarka i przedsiębiorczyni, wydała pierwszy i wartościowy  eBook „Zbuduj…
Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Wyobraź sobie taki obrazek: leżysz w wannie pełnej piany, na twarzy maseczka, w ręce zdrowy koktajl…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *