close

Planer Przedsiębiorczyni

(7 opinii klienta)

29.00

Żeby biznes online się kręcił, trzeba się nieźle nagimnastykować. Codziennie musisz ogarnąć wiele sfer w ograniczonym czasie. Doba ma tylko 24 godziny, więc przebierasz szybko łapkami jak chomik w kołowrotku, żeby nadążyć i nie wypaść z obiegu. Problem w tym, że kręcisz się w kółko…

PLANER GIRLBOSSKI jest idealny dla Ciebie, jeśli:

 • trudno Ci się zmobilizować się do systematycznej pracy,
 • od dłuższego czasu kręcisz się w kółko i nie widzisz żadnego progresu,
 • potrzebujesz poręcznego notatnika, który będzie przy Tobie!

Znajdziesz w Kołozeszycie:

 • Liczba stron: 100
 • Okładka: miękka
 • Oprawa: kołozeszyt

1991 w magazynie

Kategoria:

Opis

Ola Gosciniak paczka 768x1062 1 - Planer Przedsiębiorczyni

DLACZEGO STWORZYŁAM KOŁOZESZYT?

Tu Ola Gościniak!

Jedyne wyjście to wyznaczenie sobie jasnych celów i umiejętne rozplanowanie ich w czasie. Odkąd założyłam własną firmę, planuję na okrągło. Początki były trudne. Nie wiedziałam, jak planować zadania, miałam problem z produktywnością i z zachowaniem work-life balance. Długo szukałam narzędzia, które ułatwi mi to zadanie. Próbowałam wszystkiego, ale zawsze coś było nie tak.

np.

 • Bullet journal – Za pusty!
 • Planery do wypełnienia – Zbyt sztywne!
 • Zwykły zeszyt w kratkę – Zbyt nudny!

NO NIE DOGODZISZ!

Kończyło się zazwyczaj na tym, że gdy potrzebowałam coś zaplanować, wyciągałam pustą, białą kartkę A4 z drukarki i tworzyłam swoje tabelki od zera. Przy kolejnej okazji brałam drugą kartkę i rysowałam wszystko jeszcze raz – i tak w kółko. Potem te luźne kartki walały się po całym pokoju, zalegały na moim biurku, a tej właściwej, potrzebnej „na już” oczywiście nigdzie nie mogłam znaleźć! Znasz to? Totalnie bez sensu, prawda?

W końcu mnie olśniło i powiedziałam sobie: chcesz mieć idealny planer, to musisz go sama stworzyć! Marzyłam o narzędziu, które da mi konkretne ramy, ale zostawi przestrzeń na dostosowanie ich do moich obecnych potrzeb. Mam nadzieję, że to, co wymyśliłam, spodoba się także Tobie!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

Zawartość Planeru

Odkryłam, że za pomocą jednej tabelki mogę zaplanować wszystko, co tylko przyjdzie mi do głowy! Wystarczy, że odpowiednio ją podzielisz i uzupełnisz wiersze według własnego pomysłu. Ta prosta tabela z 7 kolumnami to baza, która pozwoli Ci stworzyć:

 • Plan roczny
 • Plan półroczny
 • Plany stałe
 • Plan miesięczny
 • Plan tygodniowy
 • Plan dzienny.

To tylko kilka przykładów zastosowania Planera Przedsiębiorczyni. Daje Ci niemal nieskończone możliwości i na pewno za Tobą nadąży, a niewykorzystane kartki i puste pola nie będą Cię frustrować! 

planer przedsiebiorczyni 1 - Planer Przedsiębiorczyni
planer przedsiebiorczyni - Planer Przedsiębiorczyni

Informacje dodatkowe

Format

Druk

Wymiary

A5

Oprawa

Miękka

7 opinii dla Planer Przedsiębiorczyni

 1. Angelika

  Tak mi się podobają, że ostatnio kupiłam dodatkowe 3 zapasu! Polecam do planowania, to mój HIT!

 2. Weronika

  Kołozeszyt jest świetny. Bardzo podoba mi się pomysł samodzielnego rysowania tabelek, a kropki pomocnicze bardzo się do tego przydają. A naklejki mają swój fajny niepowtarzalny urok.

 3. Gosia

  Fajny kołozeszyt – bardzo praktyczny czyli tak jak lubię. Można łatwo zaplanować tydzień, miesiąc czy też rok. Nie ma tam żadnych dat więc można dopasować go pod siebie. Dodatek naklejek, które są w środku miło umilają planowanie 🙂

 4. Ula K

  Estetyczny i podręczny format, dobry do ważnych notatek i planowania celów, polecam

 5. Kasia Masztaller

  Jestem papierniczym freakiem i ten planner to jeden z moich NAJULUBIEŃSZYCH plannerów – TOP1 na mojej prywatnej liście. Polecam!

 6. Aneta Jaworska

  Kołozeszyt przez oryginalny i jednocześnie prosty podział jest dla mnie przydatnym narzędziem. Jego niewielki rozmiar jest dla osoby takiej jak ja – często przemieszczającej się – dodatkowym atutem. Ja jestem z niego bardzo zadowolona.

 7. Iwona Wieczorek-Bartkowiak

  Uwielbiam! Genialnie prosty i w tym jest MOC!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0