• 2024-02-27
  • 347
  • 20 minut czytania

Strony www roku 2023 – poznaj TOP 12 najlepszych propozycji – finalistki KURSORY ROKU!

Strony www roku 2023 – poznaj TOP 12 najlepszych propozycji – finalistki KURSORY ROKU!

Własne miejsce w sieci wiele w życiu zmienia. Poznaj historie 12 kobiet, które dzięki swoim stronom internetowym osiągnęły sukces i prowadzą biznesy online. Zobacz przy okazji najlepsze strony www roku 2023, które zostały nominowane w konkursie Kursory Roku, a nagrody zostały rozdane 11 grudnia 2023 roku w Warszawie na Gali Interaktywnych! A jeśli sama marzysz o takim miejscu dla siebie, to pamiętaj, że możesz ją sama wyklikać z Akademią WordPressa!

Strony www roku 2023 – TOP 12

strony www roku 2023

1. Karolina Bartoszek-Dourado

Nałogowa rozkochiwaczka odbiorców w markach, produktach i usługach, działająca w sieci jako Biznesowa Skrzydłowa. Lekko strategiczna głowa, mocno kreatywne, copywriterskie serduszko, dużo celnych pytań w rękawie. W końcu z wykształcenia psycholożka… nawet jeśli ze specjalizacją z reklamy. W branży reklamowej – przynajmniej jedną nogą – od 2008 roku. Po latach spędzonych w agencjach na współtworzeniu kampanii dla marek takich, jak: Tymbark, Santander Consumer Bank, Bahlsen czy Factory Outlet, zamieniła etatowe biurko na pracę na swoim. Aktualnie skupia się na doradztwie i copywritingu przede wszystkim dla marek zajmujących się edukacją online.

Wreszcie między pracą dla klientów i życiem rodzinnym udało mi się wygospodarować kawałek czasu na stworzenie strony firmowej, której adres podaję przyszłym klientom z dumą i dreszczem ekscytacji! Dobrze opisane usługi pozwalają zmniejszyć już na wstępie ilość potencjalnych obiekcji i wątpliwości – wszystkie teksty są mojego autorstwa (poza opiniami klientek, oczywiście 😉 ). I wreszcie(!) można zobaczyć przykłady moich prac – napisanych stron i landingów, a także wymyślonych dla marek nazw.

Stroną graficzną genialnie zajęła się Kasia Przybyła z Yello Studio, a wtyczkę do łatwego umawiania konsultacji (i wiele innych technicznych spraw bieżących) ogarnęła po mistrzowsku Klaudia Łapa, czyli Pani Od Klikania.

Nowa strona dodała mi +100 punktów do biznesowej pewności siebie i pozwoliła na nowo zakochać się w tym, co robię.

Strony www roku 2023

2. Anna Król-Żelazna

Zajmuję się m.in. tworzeniem stron internetowych, sklepów online, blogów i platform kursowych. Od ponad 20 lat jestem rzeczoznawcą majątkowym, a obecnie wspieram osoby, które mogą wnieść coś wartościowego do świata, ale blokuje je brak swojej strony WWW.

Zaczęłam swoją przygodę z onlinem od stworzenia strony WWW dla biżuterii handmade, którą hobbystycznie robię dla relaksu. To ją właśnie pozwalam sobie zgłosić w niniejszym konkursie 🙂

Strony www roku 2023

3. Anna Gorczyca

Anna Gorczyca – utalentowana wizażystka, ekspertka w dziedzinie makijaży upiększających, która może pochwalić się pięcioletnim doświadczeniem w świecie wizażu.
Jej niesamowitą pasją i misją jest wydobywanie i podkreślanie niezwykłego piękna kobiet.
Jako profesjonalistka zawsze kładzie nacisk na jakość i perfekcyjnie dopasuje makijaż do Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i urody. Twój komfort i zadowolenie są dla niej najwyższym priorytetem.
Jej pasja i zamiłowanie do makijażu jest zdecydowanie widoczne w jej pracy, gdzie łączy to, co kocha – miłość do ludzi, artystyczne wyczucie piękna, pasję do fotografii oraz niezwykłą empatię i wrażliwość.
Jej misja to pomoc kobietom takim jak Ty w odkryciu swojej najpiękniejszej wersji. Chce, abyś nabyła umiejętności wykonywania makijażu łatwymi do odtworzenia technikami i uzyskała pewność siebie. Szczególny nacisk kładzie na wykończenie cery, gdyż uważa, że na dobrze przygotowanym płótnie, każdy makijaż będzie piękny i trwały, i tego też pragnie Cię nauczyć. Byś sama mogla podkreślić swoje piękno.

Anna ma na koncie kilkadziesiąt odbytych kursów branżowych i specjalistycznych, setki pomalowanych pięknych twarzy kobiet oraz niezliczone ilości przetestowanych kosmetyków. Chętnie pokaże Ci, które z nich się sprawdzają i do czego.

Prywatnie Anna jest mamą trójki wesołych aktywnych dzieci i ma wspaniałego wspierającego męża u swojego boku oraz mamę, która wspiera i kibicuje jej w rozwoju.
Z wykształcenia jest magistrem finansów i rachunkowości. Poza pracą Anna to zapalona miłośniczka muzyki i tańców latynoamerykańskich. I to wszystko razem zdecydowanie nadaje rytm jej życiu.

Anna zawsze z satysfakcją spogląda na pomalowane przez nią kobiety, naładowane dobrą energią i gotowe na podbój świata po jej makijażu. Dlatego postanowiła nie chować swojej wiedzy do szuflady i bardziej zbliżyć się do Ciebie zakładając stronę internetową.

Po intensywnej walce z czasem, z dumą i ekscytacją prezentuję Ci moją, jeszcze cieplutką, stronę internetową- zobaczysz na niej efekt mojej kilkuletniej pracy w zawodzie wizażysty – moje portfolio. Pochodzę z niewielkiej urokliwej miejscowości Pyrzyce, a moje usługi dostępne są na chwilę obecną na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na mojej stronie przedstawiam Ci moją ofertę dotyczącą pakietów ślubnych, makijaży okolicznościowych, lekcji makijażu oraz szkoleń dla wizażystów. Ta strona powstała jednak w większym celu! Moją wielką pasją i misją jest podkreślanie naturalnego piękna kobiet bez efektu przerysowania. Uważam, że każda z nas jest piękna, trzeba tylko wiedzieć, jak to podkreślić! I ja Cię tego nauczę! Już niebawem na mojej stronie znajdziesz wiele przydatnych wskazówek i tipów makijażowych, a to wszystko po to, by pomóc Ci spełnić Twoje marzenia o pięknym i trwałym makijażu. Zaufaj mojemu doświadczeniu – jestem tu dla Ciebie! Będzie mi miło Cię poznać, więc rozgość się i zostań na dłużej! Twoja makijażystka.

PS. W tym miejscu pragnę także podziękować przekochanym Beacie i Pawłowi, którzy po tym jak w zeszłym tygodniu wysypała mi się samodzielnie stawiana od 4 miesięcy strona, w kilka dni od zera postawili mi ją na nowo 🙂 Szacunek! Dziękuję! Jesteście Wielcy:) Dziękuję Mojemu Mężowi i Mamie, że wytrzymali to tempo i nieprzespane noce, by zdążyć 🙂 I moim kochanym Klientkom za to, że jesteście i dzięki Wam i dla Was się rozwijam. To wszystko dla Was! Jestem Wam wdzięczna i Tobie Olu za cudowną społeczność, jaką dla nas tworzysz. Bez Was nie było by mnie takiej, jaką jestem dziś 😉 dziękuję! To zaszczyt być w gronie Interaktywnych 😀 niech ten wpis zachęci więcej Kobiet do działania.

strony www roku 2023

4. Angelika Walkowiak

Copywriterka i przedsiębiorczyni. Z wykształcenia inżynier automatyki i robotyki, ale z pasji od wielu lat rozwija się w zakresie copywritingu i marketingu online. Twórczyni marki Biznes Rozhulany. Uczy małe firmy online tego, jak uporządkować marketing i sprzedaż tak, by brak klientów i regularnego przychodu już nigdy nie był problemem – nawet przy niewielkiej ilości
czasu na pracę. Autorka wielu kursów i szkoleń online, m.in. Kursu na Sprzedaż, czyli programu, w którym uczy, jak pisać porywające i autentyczne treści sprzedażowe. Współpracowała m.in. z Jakubem B. Bączkiem przy kampanii jego kursu „7 i pół kroku do skutecznej marki osobistej” i Piotrem „Szmexy” Tomaszewskim. Finalistka konkursu Międzynarodowego Festiwalu Opowiadania. Jej główną misją jest pomoc kobietom w zbudowaniu biznesu, który nie tylko będzie na siebie zarabiał, ale też codziennie będzie przynosił radość i satysfakcję. Prywatnie miłośniczka książek (szczególnie literatury pięknej), żona i matka.

Strony www roku 2023

5. Anita Lipko

Poprzez wprowadzanie nowych sieci neuronowych do mojego mózgu za pomocą procesu tworzenia, malowania, rysowania, rozwoju, jestem w stanie generować unikalne Dźwięki Mózgu, które harmonijnie współbrzmią z moją osobowością. To niezwykłe doświadczenie, które może zmienić również Twoje życie. Zapraszam Cię do odkrycia razem ze mną tej niezwykłej podróży ku samopoznaniu i odkryciu własnej drogi życiowej. Moja praca opiera się na zachęcaniu Cię do zadawania sobie właściwych pytań oraz stawianiu małych kroków, które pomagają Ci przekształcić strach w odwagę, byś mogła być sobą i kreować życie zgodne z Twoim prawdziwym ja, wykorzystując intuicję. Mój bagaż doświadczeń obejmuje 55 lat życia, które przekształciły mnie w mentora gotowego dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Moja praktyka opiera się na osobistej uważności, gotowości oraz głębokim doświadczeniu.

Od 2003 roku zajmuję się pracą z energią, co stanowi moją ogromną pasję. Dzięki różnorodnym technikom twórczym, w tym sztuce i rękodziele, inspiruję kobiety do budowania wewnętrznej siły i świadomego podążania za intuicją i duszą. Moim celem jest pomóc Ci lepiej zrozumieć swój potencjał, znaleźć swoją życiową drogę i znaleźć odpowiedzi na Twoje nurtujące pytania. Wspólnie możemy wykorzystać twórczość wizualną jako potężne narzędzie do eksploracji Twoich wewnętrznych emocji i doświadczeń. Tworzenie obrazów może rozbudzić Twoją wyobraźnię i pomóc w budowaniu lepszej rzeczywistości. Przekonasz się, jak ważne jest odkrywanie samej siebie, aby skuteczniej radzić sobie z życiowymi wyzwaniami.

Mam bogate wykształcenie, które obejmujeUniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, ale to moje doświadczenia życiowe, moja otwartość na wiedzę i świat oraz zdobywane umiejętności na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Studium Teatralno-Aktorskim, certyfikacja w metodzie Naturalnego Uzdrawiania REIKI USUI, użytkowanie neurografiki, praca z wahadełkiem oraz wiele odbytych szkoleń i warsztatów, uczyniły mnie ekspertem w dziedzinie rozwoju osobistego

Zapraszam Cię do połączenia kropek w Twoim życiu i razem budowania harmonii oraz odkrywania piękna, które tkwi w pełni życia. Jeśli jesteś gotowa na tę niezwykłą podróż, jestem tu, aby Cię wesprzeć.

Moja strona anitalipko.com jest spełnieniem moich marzeń. Nie ukrywam, że jest w trakcie powstawania i pewnie jeszcze trochę się będzie rozwijać, tak jak ja. Dzięki niej odkrywam swoje potencjały, uświadomiłam sobie, że jestem ekspertką w swojej niszy, daje mi kopa w tyłek do działania dla innych. Moim mottem życia jest pozostawić świat lepszym niż go zastałam i tak właśnie chce aby wyglądała moja strona również. Chciałabym bardzo aby stała się miejscem, gdzie będziemy się spotykać w różnych potrzebach, choć zrozumiałam, że stałam się ekspertką w rozwoju życia po 50. Tak, jestem nie do zatrzymania i zarażam tym inne kobiety. Kocham ten moment, kiedy widzę, że to się dzieje naprawdę. Świat może być lepszy jeśli tylko tego chcemy.

strony www roku 2023

6. Kasia Turzańska-Pietras

Nazywam się Kasia Turzańska-Pietras i specjalizuję się w copywritingu sprzedażowym. Przez ostatnie 4 lata napisałam ponad 100 tekstów ofertowych dla biznesów z różnych branż, od edukacji przedszkolnej, poprzez szkolenia dla przedsiębiorców, branżę fitness, hotelarstwo, social media, grafikę komputerową, psychologię, podologię, fotografię i suplementy diety. Oprócz typowych stron ofertowych piszę też teksty na landingi prowadzące do zapisu na webinary, dołączenia do newslettera, pobrania lead magnetu itp.

Mam doświadczenie nie tylko w pisaniu. Przez 3 lata prowadziłam własny sklep internetowy. Jako eks-przedsiębiorca wiem, jak bolesne może być przepalenie budżetu na marketing i jak wiele kosztuje każda godzina szefa firmy, zmarnowana na bieżączce i pracy w firmie, a nie nad nią. Dlatego teraz uwalniam czas właścicieli biznesów. Współpracując ze mną, możesz nareszcie przestać myśleć o tym, jak napisać kolejne zdania oferty i skupić się na tym co teraz jest najważniejsze w Twojej firmie. Kocham pisać sprzedażowo i jestem w tym dobra.👌 Wciąż idę naprzód, pracując z twórcami produktów cyfrowych na co dzień i doszkalając się ze skutecznego pisania ofert na landingi.

Uruchomienie strony www.tekstnalanding.pl, dzięki której daję przedsiębiorczyniom możliwość zlecenia mi napisania profesjonalnej oferty i wyjścia do świata z niesamowitą energią!

strony www roku 2023

7. Kasia Chojnacka

Kolorowy ptak księgowości. Jeśli ktoś mówi prostym językiem, w sposób, który każdy rozumie to właśnie Kasia. W sieci znana jako PITU CITU, założycielka marki i twórczyni nazwy. Prowadzi kanał na Instagramie, Biuro Rachunkowe i stworzyła platformę edukacyjną. Doświadczenie 10-ciu lat w prowadzeniu swojego biznesu przekłada na edukację ludzi, w szczególności kobiety. Jej cel to dzielenie się wiedzą po swojemu, prosto, z nutką poczucia humoru, ale również z zachowaniem autentyczności.

Platforma edukacyjna z produktami cyfrowymi dla Przedsiębiorczyń i Przedsiębiorców miała swoją premierę we wrześniu 2023 r. Wszystkie dostępne narzędzia do założenia i prowadzenia firmy w jednym miejscu. Od dotacji, pomocy w założeniu firmy, przez legalną sprzedaż w internecie po przejście na spółkę. Dzięki platformie i produktach, które stworzyli najlepsi specjaliści, jesteś na bieżąco z przepisami, nowościami i ze spokojem rozwijasz swoją firmę. Nieważne czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już w biznesie od jakiegoś czasu. Chcesz mieć świadomość, że działasz w zgodzie i nie chcesz tracić czasu na samodzielne wyszukiwanie informacji – ta platforma jest właśnie dla Ciebie.

strony www roku 2023

8. Beata Biernat

Mam na imię Beata. Udowodniłam sobie i innym, że w „pewnym wieku” można całkowicie zmienić swoje tory biznesowe. Finansistka, bankierka z wykształcenia, wiele lat pracująca z klientami korporacyjnymi. Dziś pomagam kobietom prowadzącym swoje biznesy oswoić nowoczesne technologie i wejść z przytupem w świat online. Sprawiam, że technikalia nie są już przeszkodą, ale skutecznym wsparciem i siłą napędową. Przedsiębiorcze kobiety zyskują dzięki mnie swoje miejsce w sieci i robią kolejny krok w kierunku niezależności finansowej.

Wesprę Cię zdalnie w prowadzeniu Twojego biznesu, zaopiekuję się techniczną i graficzną jego stroną. WORDPRESS? WOOCOMMERCE? MAILERLITE? Będą jadły Ci z ręki:) I będą krwioobiegiem Twojej firmy! Strona WWW? Landing page? Strona wizytówkowa? Platforma kursowa? Sklep? Automatyzacje? A może newsletter? Grafiki? E-booki? PDFy? Check listy? Książki drukowane? Moodboardy i brand boardy? O czym marzysz? Czego potrzebujesz? Pomogę i wesprę Cię w tym wszystkim! Dostarczę wysokiej jakości usług związanych z prowadzeniem działań online i widocznością Twojej marki w internecie.

Mam za sobą szereg specjalistycznych kursów technicznych, szkoleń, mentoringów, jednak wciąż intensywnie uczę się i pogłębiam wiedzę. Z mojego wsparcia skorzystała już całkiem spora grupa wymagających klientów. W pracy pomagają mi moje talenty Gallupa. Pierwsza piątka to: osiąganie, uczenie się, ukierunkowanie, indywidualizacja i poważanie.

Stworzyłam swoją stronę WWW oraz strony moich klientek i klientów. Spełniłam marzenie jednej z nich, która cieszy się swoim sklepem online oraz platformą kursową. Powstają kolejne, a ja doceniam siebie za to, czego dokonałam!

strony www roku 2023

9. Magdalena Grzymkowska-Mutlu

Cześć, mam na imię Magda i jestem dziewczyną od Amazona. Odkąd Amazon KDP umożliwił publikację książek w języku polskim i ich sprzedaż na samym Amazonie, zaznajamiam obserwujące mnie osoby z tą platformą. Pokazuję, dlaczego warto. Że nie jest to skomplikowane i można robić to totalnie samodzielnie itd. Odkrywam techniczne detale i oferuję swoją pomoc autorom i twórcom w publikacji międzynarodowej na Amazonie KDP. Na co dzień działam jako WA i copywriterka.

Moja strona ma dłuuuugą historię. Pierwotnie tworzona była pod usługi copywriterskie, aby w międzyczasie totalnie przekształcić się pod usługi wsparcia autorów i twórców w publikacji na Amazonie KDP. Zajęło mi to 1,5 roku, aby wreszcie usiąść i dopracować ją do stanu, aby mnie zadowolił i żebym mogła wypuścić ją w świat :))) Stworzyłam ją samodzielnie od podstaw (teksty, grafiki, technikalia). Oparta jest na WordPressie, na motywie Kadence z dedykowanymi do niego dodatkami.

strony www roku 2023

10. Kaja Rzeczkowska

Nazywam się Kaja Rzeczkowska i jestem kobietą wielu talentów i zainteresowań. To chyba moje ADHD, ale nie mogłabym poprzestać na robieniu jednej rzeczy w jednym czasie.

Opiekuję się profesjonalnie kotami na terenie Warszawy, w onlajnach pomagam początkującym twórczyniom stron na WordPressie w ramach Interaktywnej Akademii, wspieram osoby z zaburzeniami psychicznymi i robię kurs life coachingu oraz piszę książkę. W przeszłości prowadziłam grupę wsparcia, pracowałam w telefonie zaufania, działałam w e-commerce, pisałam poczytne blogi oraz artykuły eksperckie na zamówienie, moderowałam forum literackie, działałam w wolontariacie, zarządzałam zespołem odpowiedzialnym za media społecznościowe… a ostatni niech drzwi zamknie.

Do konkursu zgłaszam się ze stroną, na której promuję usługi catsittingu. Z kotami jestem związana całe życie. Obecnie opiekuję się trzecim pokoleniem tych wspaniałych, słodkich i puchatych drapieżników – wrażliwą księżniczką Sabinką i zdystansowaną, lojalną Kirunią. Uwielbiam kocią naturę, potrafię zrozumieć kota lękowego, neurotycznego lub po przejściach, szybko nawiązuję kontakt z nieznajomymi kotami i wzbudzam ich zaciekawienie i zaufanie. Praca catsitterki to jak spełnienie marzeń, bo każdy kot jest wspaniały i chciałabym z nim spędzić czas i zapewnić mu świetną opiekę i dużo uwagi, a właśnie tego najczęściej potrzebuje kot, którego opiekunowie wyjechali na wakacje.

Jestem biegła w WordPressie i stworzyłam w życiu wiele stron internetowych, ale nieskromnie powiem, że z tej jestem naprawdę dumna! Catsitterka powstała na nieznanym mi wcześniej, bardzo nowoczesnym motywie (Breakdance). Wygląda pięknie – nowocześnie i profesjonalnie. Szczególnie podobają mi się kocie akcenty i kolorystyka. Zdaniem użytkowników strona ma bardzo dobry układ informacji, który odpowiada na ich kolejne pytania i budzi ich zaufanie nawet jeśli wcześniej nie słyszeli o catsttingu. Oraz nie mogę uwierzyć, że samodzielnie upolowałam tak dobrą domenę!

Za radą jednego z testerów strony wprowadziłam techniczne udogodnienia w formularzu kontaktowym: można wyklikać daty opieki oraz liczbę kotów zamiast wprowadzać te informacje ręcznie. Podoba mi się także rozwiązanie kwestii polityki prywatności: na stronie znajduje się krótki kod, a sam dokument jest generowany (i aktualizowany w miarę potrzeb) w innej aplikacji.

strony www roku 2023

11. Monika Bąk

Jestem praktykiem sprzedaży, od ponad 16 lat współpracuję zarówno z małymi przedsiębiorcami, jak i dużymi korporacjami. Pomagam online kobietom z całej Polski w wypracowaniu własnej drogi dotarcia do nowych klientów oraz pokazuję, jak na własnych zasadach budować z obecnymi klientami trwałe relacje, dzięki czemu mogą w pełni rozwinąć potencjał swój i swojego biznesu. Zaufało mi już ponad 600 klientów z różnych branż.

W roku 2023 powstała moja strona www.posukceszklientem.pl przygotowana przez Annę Król-Żelazny z Webowe Studio. Wchodząc na stronę można zapisać się na konsultacje online o tematyce sprzedażowej, budowania relacji z klientem i czerpania z tego korzyści dla swojego biznesu. Konsultacje są indywidualne, dopasowane do potrzeb klienta, wspólnie wypracowujemy rozwiązanie problemu.

strony www roku 2023

12. Anna Stręk i Aleksandra Wieja

Jesteśmy siostrami bliźniaczkami, które łączy nie tylko wygląd ale i wspólna pasja, którą jest projektowanie graficzne. Od najmłodszych lat sztuka była ważnym elementem w naszym życiu. Już w przedszkolu malowanie/rysowanie sprawiało nam ogromną radość i robiłyśmy to na okrągło. Nasza przygoda z grafiką rozpoczęła się w Liceum Plastycznym i tak trwa do dziś. Po ukończeniu studiów na kierunku Grafika komputerowa musiałyśmy znowu robić coś razem, a myśl o wspólnym biznesie była strzałem w dziesiątkę. Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, wiadomo kłótnie też się zdarzają ale fajnie jest móc pracować z kimś komu się ufa w 100% i kto Cię zna lepiej niż inni (czasami nawet myślimy i mówimy to samo). I tak powstała nasza marka TWINI DESIGN STUDIO. Razem pomagamy małym biznesom rozkwitać oraz spełniać marzenia o spójnym i unikatowym wizerunku marki.

Po wielu miesiącach pracy, poprawkach i wiecznym niezdecydowaniu udało nam się stworzyć naszą własną stronę internetową. Jesteśmy ogromnie z niej dumne. Jeszcze niedawno to było nasze marzenie, które udało nam się w tym roku spełnić. Strona została postawiona na WordPress. Jest to zdecydowanie nasz faworyt jeśli chodzi o strony internetowe.

Przeczytaj także

Mindset w biznesie. Kiedy jest ci potrzebny?

Mindset w biznesie. Kiedy jest ci potrzebny?

Sukces nie zależy wyłącznie od umiejętności technicznych czy doświadczenia zawodowego. Coraz częściej kluczowym czynnikiem determinującym rozwój…
Od zera do ponad 2 milionów złotych z biznesu online

Od zera do ponad 2 milionów złotych z biznesu online

Ola Gościniak – Konferencja GIRLBOSSKIE 2024 Od zera do ponad 2 milionów złotych z biznesu online…
Power to Women – relacja z panelu i konferencji „Pulsu Biznesu” dla świadomych kobiet

Power to Women – relacja z panelu i konferencji „Pulsu Biznesu” dla świadomych kobiet

Co może się wydarzyć, gdy spotkają się kobiety, które mają wiele do powiedzenia i reprezentują różne…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *