• 2024-04-11
  • 623
  • 17 minut czytania

TOP12 Produktów Marca Portalu GirlBosskie!

TOP12 Produktów Marca Portalu GirlBosskie!

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się sonda, w której wybieramy TOP3 produkty miesiąca, które są nagradzane specjalnymi wpisami i/lub wywiadami. W tym wpisie możesz poznać TOP12 Produktów Marca 2024!

TOP12 Produktów Marca

1. Ilona Gębczyk

Z zawodu i pasji jestem hotelarzem. Prywatnie mama trójki dzieci. Lubię podejmować wyzwania, próbować nowych rzeczy i pogłębiać swoje doświadczenia na każdej płaszczyźnie. „Najcenniejszymi rzeczami, które zyskujemy w życiu, są doświadczenie i wspomnienia”.

Secret Game Box

„Secret Game Box” to intrygująca i ekscytująca erotyczna gra planszowa, która zapewnia intensywne i namiętne doświadczenia dla par, które pragną eksplorować swoją intymność w nowy sposób. Gra została stworzona z myślą o pobudzeniu zmysłów, budowaniu więzi emocjonalnej oraz zapewnieniu niezapomnianych chwil pełnych przyjemności i zabawy. Główne cechy gry: różnorodność i innowacyjność, zmysłowa oprawa wizualna, promuje otwartą komunikację i bliskość między partnerami. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

2. Angelika Skweres

Angelika Skweres prowadzę wywiady i warsztaty “Kobiety z pasją” Jestem mentorka, life coachem, motywuje wspieram i dmucham w skrzydła. Mówię o wysokiej wrażliwości, akceptacji siebie i budowaniu ze sobą zdrowej relacji Jestem autorką książek Z pasji do motywacji Leć po marzenia- świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiety, gdzie opisuje macierzyństwo, emigrację i samorozwój

Leć po marzenia – świat widziany okiem wysoko wrażliwej kobiet

Inspirująca historia kobiety, która po zaakceptowaniu wysokiej wrażliwości zmieniła swoje życie i leci po marzenia. Jak radzić sobie w macierzyństwie będąc wwo ? Wskazówki i porady jak poradzić sobie w świecie, w którym czujesz się obco Karty pracy w których nauczysz się wyznaczać cel i go realizować. Produkt sprawdzisz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

3. Edyta Płaskonka-Pruszak

Z zamiłowania i zainteresowań poszukuję więzi i powiązań między ciałem a emocjami i ich wzajemnym wpływem na jakość życia. Stąd też testowanie mojego potencjału psychofizycznego od ruchu w tańcu ludowym i współczesnym, hatha jogi, ćwiczeń TRE® po jogę (gimnastykę) słowiańską kobiet i pisanie bajek (terapeutycznych) dla dzieci i dorosłych. Zajęcia z wymienionej jogi słowiańskiej prowadzę z wykorzystaniem swojego doświadczenia w rozwoju osobistym, wiedzy instruktora tańca oraz wskazówek wyniesionych z warsztatów z instruktorkami Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet wg tradycji białoruskiej. Natomiast ćwiczenia TRE® (jestem Providerem TRE® – nr Certyfikatu: 015/2019/JW) praktykuję dla swojego dobrostanu wewnętrznego i harmonii systemu nerwowego z ciałem. Po tych ćwiczeniach zauważyłam również u siebie większą swobodę wykonywania ćwiczeń z jogi słowiańskiej kobiet. Z głównego wykształcenia jestem ekonomistą kultury, ponadto nauczycielem, instruktorem tańca o specjalności taniec ludowy, ale to nie jedyne moje kwalifikacje.

Karty do ćwiczeń jogi (gimnastyki) słowiańskiej i medytacji

Karty są inspirowane ćwiczeniami z jogi (gimnastyki) słowiańskiej kobiet. Nowatorskie w nich jest m.in. dodanie obrazu i przekazu kwiatu do każdego ćwiczenia w miejsce tradycyjnego symbolu. Ćwicząc wg wskazówek i pracując z kartami można znaleźć przyjemność z oddychania w pełni (do brzucha) oraz pogłębić aktywację oraz rozluźnienie mięśni dna miednicy i odczuwania tego obszaru ciała (zadbać o zdrowie intymne i swoją se(n/k)sualność. Talia 27 kart wraz z Przewodnikiem po kartach otulona jest sensualnym pudełkiem. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

4. Katarzyna Paczkowska

Lektorka języka niemieckiego z pasją i mama dwóch maluchów Fryderyka i Anastazji. Ukończyłam studia na Europejskim Uniwersytecie Viadrina i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na codzień prowadzę własną szkołę językową, a także przygotowuję przyszłych rodziców językowo do porodu w Niemczech, a także pomagam im we wszelkiego rodzaju formalnościach.

Ciąża i poród po niemiecku- krok po kroku od zakupu testu ciążowego do formalności po urodzeniu dziecka

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która chciałaby: – opanować słownictwo związane z ciążą i porodem, aby być przygotowaną na każdą sytuację, -dowiedzieć się co czeka Cię podczas prowadzenia ciąży w Niemczech, -uporać się ze strachem, że nie poradzisz sobie językowo podczas tego wyjątkowego czasu to ten e-book jest dla Ciebie! Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

5. Agnieszka Grzymała

Przedsiębiorca, wirtualna asystentka i twórczyni marki Agnieszka Grzymała – Kobiecy biznes online krok po kroku. W wieku 40 lat całkowicie zmieniła swoje życie, porzucając etat i realizując marzenia o pracy na własny rachunek. Dziś z powodzeniem wspiera przedsiębiorcze kobiety w rozwoju ich biznesów, a jej misją jest edukowanie kobiet marzących o własnym biznesie, jak te marzenia krok po kroku zrealizować i pokazanie im, że nigdy nie jest na to za późno.

Nierejestrowana Działalność Gospodarcza, jak zarejestrować i prowadzić biznes bez rejestracji

To doskonały przewodnik dla tych, którzy chcą legalnie dorobić do domowego budżetu lub rozpocząć swoją drogę biznesową. Wyjaśnia wszelkie zagadnienia, o których musi wiedzieć osoba prowadząca NDG podparte praktycznymi przykładami. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

6. Maja Strzałkowska

Tu mama Julki i Szpulki oraz dwóch realnych dzieciaków. Jestem matką nieidealną. Odkryłam, że macierzyństwo to nieustanne poszukiwanie kreatywnych sposobów na rozwiązywanie codziennych i niecodziennych problemów. Odkryłam przy tym, że nie trzeba bać się popełniania błędów, bo są one naturalnym etapem w procesie tych poszukiwań. Odkryłam też, że macierzyństwo przypomina pracę detektywa. Tymi odkryciami dzielę się z Tobą prowadząc bloga #RodzicePoGodzinach oraz #DzieńBezSpinki (co środę w social mediach). Lubię w swych tekstach przypominać, że dystans do siebie i świata oraz poczucie humoru to jedyna droga do zachowania równowagi w życiu. Jestem pisarką. Tworzę książki dla dzieci, inspirując się własnymi doświadczeniami, przygodami moich dzieci, a także swoim dzieciństwem. Pomaga mi w tym zbyt wybujała wyobraźnia. Jestem self-publisherką – sama wydaję swoje książki, bo lubię mieć dużo na głowie! I nie da się ukryć, że czerpię z tego ogromną satysfakcję. Jestem żoną wspierającego mnie we wszystkim męża i po prostu Mają, która lubi ludzi – tych dużych, jak i małych. Lubię rozśmieszać, czasem też się powymądrzać (ale bez przesady!), a nade wszystko pomagać.

Julka i Szpulka. Wróbel, który ćwierkał za dużo

Książka dla dzieci, która uczy krytycznego myślenia, empatii i prowokuje do poszukiwań prawdy. Krytykuje zaś szufladkowanie innych i tworzenie założeń i stereotypów. To książka, który uczy dzieci samodzielnego myślenia i rozplątywania problemów. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

7. Gabriela Kurowska

Gaba – osoba, która stoi za marką infoblogerka.pl. Projektantka stron WWW, które są nie tylko estetyczne wizualnie, ale przede wszystkim jest skuteczne. Dla każdej strony, która wychodzi spod jej ręki projektuje strukturę treści i hierarchię całej strony WWW. Skupia się też na systemie nawigacji i etykietowania, który prowadzi klienta za rękę do celu. Redaktorka działu Technologie na portalu GIRLBOSSKIE.pl; autorka e-booka „Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach” o tym jak robić kopie zapasowe i aktualizować WordPressa bezpiecznie; współautorka kompendium wiedzy o biznesie online „Chce WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. Kocha uczyć i dzielić się wiedzą.

Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach

Rozwiązanie Problemów: Niezależnie od tego, czy napotkasz problem podczas aktualizacji, czy po niej, ten ebook zawiera wskazówki dotyczące rozwiązywania najczęstszych problemów związanych z aktualizacjami WordPressa. Znajdziesz tu także informacje na temat automatycznych aktualizacji oraz najlepszych praktyk w zarządzaniu aktualizacjami. Otrzymasz szczegółowe instrukcje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez proces aktualizacji WordPressa. Od zabezpieczenia kopii zapasowej po przetestowanie aktualizacji, mój ebook pokazuje Ci, jak uniknąć pułapek i błędów podczas tego krytycznego procesu. Dowiesz się: Czy w ogóle trzeba robić aktualizacje WordPressa? Jak często robić aktualizacje WordPressa? Jak się przygotować do robienia aktualizacji? Jak zrobić backup strony na 3 sposoby? Jak zrobić aktualizacje wtyczek, motywów i samego WordPressa krok po kroku, Co robić w przypadku problemów? Produkt można zobaczyć tutaj.

TOP12 Produktów Marca

8. Anna Gitszel

Wspieram kobiety w przełomowych zmianach w życiu. Pomagam odnaleźć prawdziwą siebie i zaufać swojej intuicji. Autorka książki Czarna Owca. Sesje 1:1

Odkryj miłość do siebie

Pomogę ci z poznaniem lepiej siebie samej, radykalnym przyjęciu samej siebie, rozwijaniu pewności siebie, umiejętności radzenia sobie z trudnościami i budowaniu zdrowych relacji. Zainwestuj w siebie, abyś mogła kroczyć przez życie z pełną pewnością i miłością do samej siebie. Czekam na możliwość wspólnego odkrywania Twojego potencjału!. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

9. Monika Zarębska

Jestem nauczycielką biologii w szkole podstawowej oraz terapeutką SI w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Pięciokrotnie byłam współorganizatorką Poznańskiego Pikniku Przyrodniczego. Zajmuję się również edukacją przyrodniczą i chcę pokazać, że poznając przyrodę, zwłaszcza w terenie, można zadbać także o rozwój sensomotoryczny swoich dzieci.

Checklista – 15 oznak nadchodzącej wiosny

Marzysz o tym, żeby dzieci więcej się ruszały i wychodziły na zewnątrz? A może chcesz, żeby poznawały otaczającą ją przyrodę i uczyły się szacunku do niej? Checklista będzie świetną okazją do wyruszenia w teren i poszukania oznak przyrody, poznania jej bardziej, a przy okazji rozwinięcia i pobudzenie wszystkich swoich zmysłów. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

10. Bogna Zielińska

Jestem certyfikowaną trenerką 3 języków: angielskiego, francuskiego oraz polskiego jako obcego z kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Swój warsztat szlifowałam, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie mieszkałam przez 8 lat. Na co dzień pomagam osobom dorosłym płynnie, swobodnie i z odwagą mówić po angielsku. Pokazuję, że nie trzeba lat, aby czuć się pewnie siebie w rozmowie. Jestem autorką programów skoncentrowanych na rozwoju umiejętności mówienia: B.O.M.B.A. (Buduj Odwagę, Mów Bezwysiłkowo po Angielsku!), Rozgadaj się po angielsku!, SPEAKawka, Co-learning English Club.

Co-learning English Club

Co-learning English Club to przestrzeń, w której systematycznie ćwiczymy mówienie po angielsku, nagrywamy się, motywujemy, wspieramy, a także spotykamy na regularnych konwersacjach. Dzięki Co-learning English Club krok po kroku przełamiesz barierę językową i strach przed odezwaniem się po angielsku, zaczniesz mówić swobodnie i z pewnością siebie, uwierzysz, że potrafisz więcej, niż Ci się wydaje i już teraz jesteś wystarczająca. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

11. Joanna Kadej

Jestem twórcą marki SkrzAsie. Na co dzień szyję SkrzAsie spełniające marzenia po głaskaniu i nadaniu imienia z sentencjami. SkrzAsie to marka rękodzieła artystycznego. Tworzone są na stelażu i obszywane przeze mnie. Wśród nich są skrzaty, zające, anioły, jeże i inne zwierzęta ale też SkrzAsie jako LALKI PERSONALIZOWANE uszyte na podstawie zdjęć. Każdy projekt szyty jest bez szablonu na indywidualne zamówienie. Posiadam certyfikaty: Diamentowego Artysty, Animatora czasu wolnego, certyfikat 3/2021 rękodzieła artystycznego , jestem Partnerem Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Związku Dużych Rodzin ,,Trzy Plus,, w programie wsparcia Karta Dużej Rodziny oraz Posiadam świadectwo ochronne na znak towarowy czyli zastrzeżenie patentu w Urzędzie Patentowym nr 343237 . Organizuję warsztaty, biorę udział w aukcjach charytatywnych, wspieram projekt, za który dostałam odznaczenie Klubu Orłów Ósemki z Siedlec. W sierpniu bieżącego roku zdobyłam pierwsze miejsce w plebiscycie POKAŻ TALENT RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO w województwie mazowieckim. 16 września odbył się wernisaż oraz wystawa moich prac w muzeum w Siemiatyczach. Wystawa była częścią tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa #edd Żyję swoją pasją, a każdy SkrzAś wyjeżdża mocą natchniony, by wspierać swoich domowników. Zachęcam wszystkich: ,,Usiądź w ciszy, zamknij oczy, pozwól, by świat skrzAsiowej wyobraźni Ciebie również zauroczyl.

Zające SkrzAsiowe

NIE UWIERZYSZ, JAK ZAJĄC SkrzAsiowy ZMIENI TWOJE ŻYCIE! Czy wiesz, że zając SkrzAsiowy to nie tylko urocza dekoracja wielkanocna, ale również symbol nowych początków i twórczej energii? Dziś chcę się z tobą podzielić inspirującą historią, która może przynieść niespodziewane zmiany w Twoim życiu. Zajączki szyte ręcznie wracają do łask jako element dekoracyjny, który wnosi do naszych domów ciepło i osobisty charakter. Każdy z nich jest unikatowy, co sprawia, że posiadanie takiego zającza to prawdziwa przyjemność. Nie tylko dekoracja – zając szyty to także świetny prezent dla bliskich. Przekazując go komuś, dajemy nie tylko przedmiot, ale przede wszystkim życzymy szczęścia i radości, które z nim się kojarzą. Zając szyty może być też symbolem twojej kreatywności i pasji do rękodzieła. Dzieląc się własnoręcznie wykonanymi pracami, inspirujesz innych i rozwijasz swoje umiejętności. Pamiętaj, że każdy z nas potrzebuje odrobiny magii. Zając SkrzAsiowy to doskonały sposób, aby wprowadzić ją do swojego życia i domu. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Marca

12. Martina Zawadzka-Gawrońska

Mentorka marzycieli, coach kariery. Pomaga osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią. Wspiera w podróży poznania siebie – swojej pasji, talentów, swoich SUPERmocy! Zrezygnowała z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyła w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła jej podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły ją do szukania poczucia sensu i większej radości w tym co robimy. Swoją historię opowiedziała m.in. na konferencji TEDx. Jest autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyła skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojego powołania!

Książka Dziewięć marzeń

Książka Dziewięć marzeń pomoże Ci uwierzyć w swoje możliwości i zacząć żyć swoimi marzeniami. To historia porzucenia stabilnej pracy, sprzedania wszystkiego i wyruszenia podróży dookoła świata w pojedynkę. Zainspiruj się do spełniania własnych marzeń i przekonaj się jak może zmienić się Twoje życie, gdy pójdziesz za głosem serca! Produkt zobaczysz tutaj.

Przeczytaj także

TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

TOP12 Produktów Kwietnia Portalu GIRLBOSSKIE

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *