Wizytówki GIRLBOSSKICH

Znaleziono 195 rezultatów
Promowany
Ola Gościniak
Jestem Interaktywna
O mnie
Założycielka instytucji szkoleniowej Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, redaktorka naczelna portalu internetowego oraz magazynu GIRLBOSSKIE, organizatorka konferencji GIRLBOSSKIE, mentorka biznesów online w Paczce GIRLBOSSKICH, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek m.in. bestsellerowej Bądź Online oraz kursów online w Interaktywnej Akademii WordPressa, inicjatorka raportu "Jesteś ekspertką! Uwierz w to!" i autorka cenionego podcastu #GIRLBOSSKIE wyróżnionego przez Forbes Woman.
Aleksandra Jaśkowiak
Ważna Odważna
O mnie
Właścicielka marki Ważna Odważna, prokurentka w firmie DOGMA Sp. z o.o. Doradczyni biznesowa, specjalizująca się w pomocy uzyskiwania dotacji na start działalności i pełnym przygotowaniu do prowadzenia własnej firmy. Mentorka małych, kobiecych biznesów i ambasadorka kobiecej niezależności finansowej. Blogerka, przedsiębiorczyni. Autorka podcastu Ważna Odważna w Biznesie i kursów online dla mikro, małych i przyszłych przedsiębiorczyń. Prelegentka konferencji GIRLBOSS. Współautorka książki "Chcę WWWięcej".
Adriana Wojtuszek
O mnie
Od 2009 roku specjalista sprzedaży, handlowiec, specjalista marketingu i social media. Od 14 lat w branży wnętrzarskiej i współpracy z architektami i markami premium.
Adrianna Czukowicz
Studio "Marzy mi się"
O mnie
Architektka z zamiłowaniem do wnętrz, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, założycielka Studia projektowego "Marzy mi się". Pasjonatka dobrego designu i poznawania świata.
Agnieszka Pojda
worqAssist
O mnie
Doradczyni biznesowa w cyfrowym świecie, Profesjonalna Wirtualna Asystentka ze zmysłami wizjonera, stratega i aktywatora. Założycielka worqAssist, zespołu Specjalistek biznesu online i Profesjonalnych Wirtualnych Asystentek. Twórczyni „Content Planu – Harmonogramu treści” dla biznesów online, pomysłodawczyni rozwojowej akcji dla Wirtualnych Asystentek i freelancerek „Kalendarz Adwentowy Wirtualnej Asystentki”, Autorka e-booków i kursów online dla Wirtualnych Asystentek, Specjalistka DIVI – motywu Premium do budowy stron WWW na silniku WordPressa. Od 2018 stworzyła spójną komunikację biznesów online dla ponad 70 swoich klientów i pomogła już ponad 2.000 Wirtualnych Asystentek, rozwijać się i działać skutecznie.
Agata Bogusławska
Babka od korekty
O mnie
Właścicielka firmy Babka od korekty. Językoznawczyni, oligofrenopedagożka, redaktorka, korektorka, korepetytorka języka polskiego i amatorska pisarka. Uczy, pisze, czyta i poprawia cudze teksty. Cień autora/autorki, który pomoże mu/jej przejść wyboistą drogę procesu wydawniczego i cierpliwie wytłumaczy wszystkie językowe zawiłości.
Agata Jankowiak
WA Agata Jankowiak
O mnie
Wirtualna Managerka/Wirtualna Asystentka/Pomagam w prowadzeniu działalności przedsiębiorcom i freelancerom.
Agata Przemęcka
Agata Przemęcka The New Concept
O mnie
Przedsiębiorczyni z bogatym doświadczeniem korporacyjnym (Nestle, Unilever, Mars). Właścicielka marki Mumka Shoes Polska Specjalista od płatnych Reklam w Social Media
Agnieszka Anulewicz-Wypych
Korektorka w domu
O mnie
Korektorka tekstów, mówiąca o sobie, że działa na baterie słoneczne. Słońce bowiem sprawia, że od razu ma więcej pomysłów i energii do działania. Uwielbia podróże, nawet te niedalekie. Zawsze pamięta, że kij ma dwa końce, a nie jeden. Ciekawa świata i ludzi, miłośniczka psów i kotów, z lekką przewagą tych drugich. Po 45 roku życia postanowiła przewrócić swój świat do góry nogami i porzucić etat po to, aby skupić się w końcu na tym, co lubi robić. I choć czytanie to jej sposób na zarabianie, nie może zasnąć bez pochłonięcia przynajmniej kilku stron dobrej książki. A kiedy już nie ma siły czytać, słucha muzyki i podcastów kryminalnych. Ostatnio zainteresowana AI.
Agnieszka Boryna
Kobieta Niemożliwa
O mnie
Agnieszka Boryna inspiratorka i motywatorka kobiety do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu. Uczy kobiety jak żyć na własnych warunkach, jak pokonywać trudności i przezwyciężać słabości, jak obudzić w sobie ukryty potencjał i mieć odwagę by spełniać marzenia. Autorka bestsellerowego kursu „Kobieta Niemożliwa” - stworzonego właśnie z myślą o kobietach. Podcastu o tej samej nazwie. Współautorka książki „Chcę Wwwięcej”, autorka podcastu Kobieta Niemożliwa, w którym dzieli się z innymi jak zmienić swój sposób myślenia i jak zmienić swoje życie na lepsze. Dzieli się swoimi osobistymi doświadczeniami wynikającymi z trudnych przejść jakimi była walka z trudną chorobą. Autorka mini ebooka o wyznaczaniu życiowych wartości. Współpracuje z portalami: girlbosskie.pl, wartoznac.pl, ikobiece.pl, rebiznes.pl
Agnieszka Ciesielska-Quesada
Quesada sp. z o.o
O mnie
Pedagożka, trenerka mentalna w życiu i w biznesie, inspiratorka, mentorka kobiet do odważnego wkraczania w zmiany, poprzez działanie z tym, co dzisiaj masz, ucząc się tego co potrzeba w dalszej drodze już nią idąc, a nie dorabiać jeszcze ten jeden kurs, szkolenie, spotkanie, networking, dzięki któremu JUŻ na pewno zaczniesz, a… dalej stoisz w miejscu. Uczy kobiety jak odblokowywać przekonania, które nie pozwalają iść na przód, jak budować swoją odporność psychiczną, jak poukładać swój biznes, żeby go mieć, a nie żeby on miał nas, jak wzmacniać swoje kompetencje i umiejętność, utrzymać koncentrację i wyciągać lekcje z niepowodzeń, żeby spełniać swoje marzenia, które są celami z datą realizacji. Z nią weźmiesz swoje życia w swoje ręce i będziesz żyć na pełnej petardzie. Współtwórczyni przestrzeni dla Kobiet „Kobieca Liga Mistrzyń”, w której poprzez motywujące spotkania każda kobieta może się zainspirować, podzielić swoim doświadczeniem, zdobyć nowe kontakty i ruszyć po swoje. Twórczyni warsztatu oraz ćwiczeń na temat kreatywnego rozwiązywania problemów, pasjonatka pisania i górskich wędrówek oraz tańca.
Agnieszka Dzięgielewska
Przyjazna Księgowa
O mnie
Agnieszka Dzięgielewska. Właścicielka marek Przyjazna Księgowa i Sercodzieło, przedsiębiorczyni, soloprenerka. Mentorka kobiecych biznesów, księgowa, autorka e-booków i kursów. Współautorka książki „Chcę WWWięcej”. Kocha pracować z ludźmi, którzy mają swoją pasję. Pomaga rozwijać biznesy, zdejmuje z głowy kwestie księgowe i formalności, które nierzadko przerażają i paraliżują. Ekspertka zakładania i prowadzenia małych biznesów i organizacji pozarządowych. Multipotencjalistka, kobieta Renesansu.
Agnieszka Falborska
zywieniebiegacza.pl | medwriter.pl
O mnie
Dietetyczka, copywriterka medyczna, wykładowczyni akademicka, edukatorka żywieniowa. 10 lat doświadczenia w branży dietetycznej oraz ponad 8 lat w tworzeniu treści. Na co dzień działa na styku branż, wykorzystując w nich swoje mocne strony oraz talenty. Prowadzi wykłady, warsztaty, konsultacje dla pracowników firm, a także tworzy treści dla szeroko pojętej branży dietetycznej oraz medycznej. W pracy kieruje się zasadą dawania wędki zamiast ryby. Prywatnie wielbicielka biegania długodystansowego, górskich wędrówek oraz kuchni roślinnej.
Agnieszka Grzymała
Agnieszka Grzymała - Kobiecy biznes online Krok po kroku
O mnie
Przedsiębiorca, wirtualna asystentka i twórczyni marki Agnieszka Grzymała - Kobiecy biznes online krok po kroku. W wieku 40 lat całkowicie zmieniła swoje życie, porzucając etat i realizując marzenia o pracy na własny rachunek. Dziś z powodzeniem wspiera przedsiębiorcze kobiety w rozwoju ich biznesów, a jej misją jest edukowanie kobiet marzących o własnym biznesie, jak te marzenia krok po kroku zrealizować i pokazanie im, że nigdy nie jest na to za późno.
Agnieszka Herman
Ninja Wirtualnej Asysty
O mnie
Właścicielka marki Ninja Wirtualnej Asysty to entuzjastka i kreatywna specjalistka w zakresie marketingu internetowego. To Wirtualna asystentka, która z pasją wspiera firmy i przedsiębiorców w budowaniu ich cyfrowej obecności. Agnieszka ciągle poszukuje nowych rozwiązań i narzędzi, aby dostarczać swoim klientom nowoczesne i efektywne metody promocji oraz automatyzacji. Agnieszka jest mistrzynią w projektowaniu interaktywnych stron internetowych i zarządzaniu kampaniami reklamowymi, co czyni ją cenionym doradcą. Jej zaangażowanie i doświadczenie czynią ją cennym partnerem w rozwijaniu każdej działalności internetowej.
Agnieszka Knapik
TWORZYMY E-BOOKI
O mnie
Projektantka graficzna i przedsiębiorczyni. Projektuje od ponad 15 lat, a obecnie rozwija „Tworzymy e-booki” – markę, która wspiera kobiece biznesy w projektowaniu, składzie i promocji e-booków PDF. Swoją wiedzę i doświadczenie w branży, wykorzystuje projektując, ale też pokazując jak stworzyć wyjątkowe publikacje, które zachwycają i trafiają w serca odbiorców. Jest absolwentką Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. To tam zdobyła wiedzę m.in. z zakresu projektowania, kompozycji czy koloru. Dobrze wie, co trzeba zrobić, żeby projekt był przyjemny dla oka, ale zarazem czytelny, użyteczny i dostosowany do potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Projektuje od 2009 roku, a od 2012 roku prowadzi własne studio projektowe. Specjalizuje się w tworzeniu publikacji cyfrowych i drukowanych oraz w projektowaniu komunikacji wizualnej i opraw graficznych dla festiwali i eventów
Agnieszka Kowalska
AGNIESZKA KOWALSKA Usługi biurowo-marketingowe "Pracownik z pasją"
O mnie
Agnieszka Kowalska to ekspert w dziedzinie marketingu internetowego i dyplomowany Social Media Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiada międzynarodowy certyfikat wydawany przez VCC Planning, Creating and Distributing of Content Marketing, który potwierdza jej umiejętności w tworzeniu i dystrybucji treści marketingowych. Przez wiele lat Agnieszka pracowała jako wirtualna asystentka i zdalny menedżer, a następnie założyła swoją agencję marketingową, Agnieszka Kowalska Usługi biurowo-marketingowe Pracownik z pasją, która pomaga klientom w różnych dziedzinach związanych z biznesem internetowym. W ciągu swojej kariery Agnieszka obsłużyła ponad 200 firm z całej Polski, świadcząc dla nich różnego rodzaju usługi związane z marketingiem internetowym. Pracowała nad wieloma projektami z zakresu wirtualnej asysty, pomagając klientom w organizacji ich czasu i zadań, a także w tworzeniu strategii marketingowych, budowaniu wizerunku marki oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Agnieszka jest również specjalistką w dziedzinie szkoleń indywidualnych. Przeprowadzała wielogodzinne szkolenia dla swoich klientów, dzięki którym ci zyskiwali wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego prowadzenia biznesu internetowego. Agnieszka prowadziła też kilka osób, które zaczynały swoją przygodę z pracą wirtualną od podstaw, i pomagała im osiągnąć sukces w tej dziedzinie. Od roku Agnieszka jest także trenerem w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W swojej agencji Agnieszka i jej zespół oferują kompleksową obsługę klientów w różnych dziedzinach marketingu internetowego. Pomagają klientom w tworzeniu stron internetowych, landing pages, kampanii reklamowych, a także w produkcji filmów promocyjnych, ebooków oraz kursów online. Ich wiedza i doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego pozwalają na skuteczną i profesjonalną obsługę klientów. Agnieszka Kowalska to osoba z pasją i zaangażowaniem w swoją pracę. Jej głównym celem jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwijaniu ich biznesów internetowych, a jej agencja oferuje klientom indywidualne podejście i wsparcie w każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu Agnieszka i jej zespół pomogli wielu klientom osiągnąć sukces w biznesie online.
Agnieszka Kucz
Kucza Dietetyka
O mnie
Dyplomowana dietetyczka, wspierająca kobiety z zaburzeniami hormonalnymi m. in. insulinooporność, PCOS, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, endometrioza. Pomaga kobietom przygotować się do ciąży. W swojej pracy stawia przede wszystkim na znalezienie przyczyn danych zaburzeń i ich rozwiązanie.
Agnieszka Kulczyk
Kurs na Rozwój
O mnie
Cześć! Nazywam się Agnieszka Kulczyk. Moim rozwojem osobistym zajmuję się od ponad 15 lat. Podcast „Kurs na Rozwój” i blog powstały, ponieważ postanowiłam pomóc innym osobom w ich drodze. Podzielić się tym co wiem i zaoszczędzić im czasu. Dzielę się w nich swoimi przemyśleniami i refleksjami oraz sposobami na polepszenie życia, które u mnie zdały egzamin. Jestem współautorką książki „Chcę WWWięcej”.
Agnieszka Makara - Czerwonka
Agnieszka Makara - Czerwonka Wirtualna Asystentka
O mnie
Twórczyni marki Agnieszka Makara Wirtualna Asystentka. Od 6 lat w powodzeniem wspiera biznesy głównie w branży OZE, ale nie tylko. Zajmuje się administracją oraz obsługą newslettera. Działa również jako project manager. Każdą firmę swojego klienta traktuje jak swoją, a współpracę którą zaczyna, trwa lata. Od dwóch lat wspiera inne dziewczyny na drodze do zostania Wirtualną Asystentką. Autorka licznych kursów i e-booków dla Wirtualnych Asystentek.