• 2024-03-10
  • 228
  • 4 minut czytania

10 pomysłów na kaszę jaglaną – autorstwa Karoliny Hyjek

10 pomysłów na kaszę jaglaną – autorstwa Karoliny Hyjek

Cookbook „10 pomysłów na kasze jaglaną, palce lizać” autorstwa Karoliny Hyjek – medalistki Gali Interaktywnych 2023, zwyciężczyni Kursora Roku, to produkt, który pomoże Ci urozmaicić posiłki Twoje i Twojego dziecka. Kasza jaglana na biznesowym portalu dla kobiet? A tak! Każda kobieta biznesu, która chce działać na co dzień z energią, czuć się zdrowo i wyglądać młodo, warto aby uwzględniła właśnie kaszę jaglaną w swoim jadłospisie.

Dlaczego akurat kasza jaglana?

Jeśli szukasz superproduktu spożywczego, który będzie odpowiedzią na potrzeby Twojego organizmu, a jednocześnie rozwiązaniem na częste bolączki, to jestem przekonana, że właśnie kasza jaglana okazać się dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Karolina swój cookbook rozpoczyna mocnym przytupem, który (ośmielę się zaryzykować tą tezę) jest w stanie przekonać do tej kaszy nawet przeciwników jaglanej goryczki. Poznasz właściwości kaszy jaglanej i dowiesz jak ją gotować, aby jej smak był idealny.

Dla kogo jest cookbook?

Karolina swój produkt kieruje głównie do mam rozszerzających dietę malucha – przedstawia w nim sposoby na wprowadzenie kaszy jaglanej do diety. E-book zawiera jednak wiele treści uniwersalnych – skorzysta z nich nie tylko każda mama, która chce dbać o zdrowe żywienie rodziny, ale i każda kobieta, która chce dbać o swoją urodę i zdrowie. Dlaczego? Ze względu na wartościowe składniki kaszy jaglanej, którą można przygotować na wiele różnych sposobów. W cookbooku Karolina opisała 10 prostych przepisów z przygotowaniem krok po kroku. Nawet jeśli nie jesteś wytrawną kucharką, z pewnością poradzisz sobie z przygotowaniem każdego z nich.

Co z kaszy jaglanej?

Zastanawiasz się do jakiego posiłku najlepiej użyć kaszy jaglanej? Karolina Hyjek pokaże Ci, że jest to kasza o bardzo wszechstronnym zastosowaniu. Masz ochotę na słodkie śniadanie? Wytrawny obiad? A może lekką kolację na dobry sen? W cookbooku znajdziesz przepisy na każde z nich. Moim hitem stały się gofry z kaszy jaglanej, które są świetną alternatywą dla mniej wartościowych gofrów pszennych. Dzięki takim przepisom możesz zjeść coś naprawdę pysznego, mając jednocześnie satysfakcję z dostarczania swojemu organizmowi wartościowych składników. Kasza jaglana sprawdzi się również do zdrowych przekąsek na spacer lub deser – również na takie okoliczności Karolina przygotowała opis czegoś naprawdę szczególnego.

10 pomysłów na kaszę jaglaną 2

Chcesz zadbać o siebie?

Przyjrzyj się temu, jak dbasz o swoje ciało. Dzisiejsze tempo życia, intensywna praca i ciągły pośpiech często powodują spychanie dbałości o jakość naszego jedzenia na margines. To pułapka. Źle odżywiany organizm traci dużo mocy – energia do realizacji codziennych wyzwań maleje. Tak Twoja, jak i Twojego dziecka.

Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty kulinarne, zadbać o wartościowe posiłki, a jednocześnie nie masz ochoty/czasu na spędzanie wielu godzin w kuchni, to ten cookbook jest dla Ciebie. „10 pomysłów na kaszę jaglaną, palce lizać” to praktyczny przewodnik pomagający wykorzystać prozdrowotny potencjał tej wartościowej kaszy. Z nim nie tylko rozszerzysz dietę swojego maluszka, ale wprowadzisz do menu swojego i całej Twojej rodziny, dania smaczne i naprawdę zdrowe. Celuj zdrowo – warto!

Przeczytaj także

E-book w 12 tygodni

E-book w 12 tygodni

Ola Gościniak – Konferencja GIRLBOSSKIE 2022 E-book w 12 tygodni Dołącz do Oli Gościniak, gdzie nauczysz…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *