• 2023-04-24
  • 111
  • 2 minut czytania

Jak sobie radzić z syndromem oszusta?

Jak sobie radzić z syndromem oszusta?

Jak sobie radzić z syndromem oszusta? – Ela Umierska

Sprawdź warsztaty Pokaż Ludziom Swoje Dzieło. Skup się na swoim Wewnętrznym Dziecku, jako źródle Twojej odwagi i wsparcia. W trakcie tych warsztatów:

  • Będziesz miała okazję połączyć się ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem i odkryć jego moc oraz potencjał.
  • Wspólnie popracujemy nad uwolnieniem Wewnętrznego Dziecka z ograniczenia i lęku, które utrudniają Ci pokazanie światu Twojego Dzieła i realizacji zamierzeń.

Te warsztaty to nie tylko okazja do rozwijania wewnętrznego kontaktu ze sobą, ale również do budowania wspólnoty i wsparcia ze strony innych kobiet, które także dążą do pokazania Swojego Dzieła światu w zgodzie ze sobą. Jeśli marzysz o tym, aby pokazać światu Swoje Dzieło i odkryć moc swojego Wewnętrznego Dziecka koniecznie obejrzyj ten materiał. Będzie to niezapomniana podróż pełna odkryć, wsparcia i ciepła.

Ela – od 15 lat pomaga podopiecznym wyjść z cierpienia oraz wrócić do siebie i życia. Jeste ekspertem uwalniania i transformacji duchowej, pomaga ludziom przejść z położenia pełnego negatywnych emocji i blokad, do życia pełnego radości, szczęścia i spełnienia. Dzięki jej metodom, takim jak praca z wewnętrznym dzieckiem, uwalnianie pamięci serca i transformacyjne sesje komunikacji z ciałem, jej klienci są w stanie odkryć swoje prawdziwe ja, uwolnić się od negatywnych emocji i wspomnień, zwiększyć swoją pewność siebie i wartość, a także osiągnąć swoje cele i realizować marzenia.

 

icon/Bell UWAGA! To szkolenie tylko dla Paczki GIRLBOSSKICH

To szkolenie obejrzysz tylko będąc aktywną członkinią programu Paczka GIRLBOSSKICH.

  • Co tygodniowe szkolenia branżowe, mentoringi i warsztaty,
  • Publikuj własne artykuły i wywiady na portalu GIRLBOSSKIE,
  • Znajdź klientki i nawiązuj relacje w społeczności GIRLBOSSKICH!

paczka poziom - Jak sobie radzić z syndromem oszusta?


Dołączam do Paczki! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *