• 2024-06-11
  • 25
  • 3 minut czytania

Jak zacząć i wytrwać w social mediach

Jak zacząć i wytrwać w social mediach

Michał Wichowski  – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Jak zacząć i wytrwać w social mediach. Czyli o budowaniu silnej i autentycznej marki osobistej

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak skutecznie zbudować swoją markę osobistą w mediach społecznościowych? Jak wyróżnić się na tle milionów innych treści i dotrzeć do swoich idealnych odbiorców?

Michał Wichowski, ekspert w dziedzinie social mediów i budowania marki osobistej, przygotował dla Ciebie wyjątkowe szkolenie, które odpowie na te i wiele innych pytań.

Michał zaczyna od podstaw, tłumacząc, jak zacząć i wytrwać w social mediach, jednocześnie dbając o autentyczność i spójność przekazu. Jak sam mówi: „Social media, tak jak i życie, działają w oparciu o algorytmy. Algorytm działa w taki sposób, że on Ci więcej podpowiada na czym się skupiasz”​. W swoim szkoleniu Michał pokazuje, jak wykorzystać te mechanizmy na swoją korzyść, tworząc treści, które przyciągają i angażują widzów.

Michał dzieli się swoimi doświadczeniami i sukcesami, a także historiami swoich podopiecznych, którzy dzięki jego wskazówkom zdołali osiągnąć znakomite wyniki. Jego podejście jest oparte na praktycznych wskazówkach i konkretnych przykładach, co czyni szkolenie niezwykle wartościowym dla każdej kobiety, która chce rozwijać swoją obecność w mediach społecznościowych.

“Jeżeli działa się autentycznie, działa się w spójności ze sobą, to znajdą się osoby, które chcą Cię słuchać” – to jedna z kluczowych rad Michała​. Autentyczność i konsekwencja to fundamenty, na których buduje się silną markę osobistą. Michał pokazuje, jak ważne jest, aby być sobą i nie bać się pokazywać swojej prawdziwej osobowości w mediach społecznościowych.

Szkolenie Michała to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne wskazówki, jak efektywnie zarządzać swoim czasem i treściami. Dowiesz się:

  • jak przygotować materiały na cały miesiąc w zaledwie jeden dzień,
  • jak recyklingować treści,
  • jak tworzyć wartościowy i angażujący content, który przyciągnie uwagę Waszych odbiorców.

 

Michał Wichowski – doświadczony ekspert w dziedzinie social mediów i budowania marki osobistej. Jego kariera zawodowa obejmuje współpracę z czołowymi sportowcami i markami. Michał jest założycielem agencji, która łączy świat freelancerów z biznesem, pomagając w tworzeniu skutecznych strategii marketingowych. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla każdego, kto chce rozwijać swoją obecność w mediach społecznościowych.

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Jak zacząć i wytrwać w social mediach


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Marka osobista odporna psychicznie

Marka osobista odporna psychicznie

Justyna Krajewska – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24 Marka osobista odporna psychicznie Poniższe szkolenie z Justyną Krajewską, pomoże…
Human Design jako narzędzie do samorozwoju

Human Design jako narzędzie do samorozwoju

Karolina Kręgiel – Paczka GIRLBOSSKIE Human Design jako narzędzie do samorozwoju i jego wpływ na Twój…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *