• 2024-06-13
  • 49
  • 3 minut czytania

Konwersja strony sprzedażowej

Konwersja strony sprzedażowej

Agnieszka Skupieńska – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Konwersja strony sprzedażowej – policz i popraw!

Czy Twoja strona sprzedażowa działa tak efektywnie, jak mogłaby? Jeśli sprzedajesz produkty cyfrowe, usługi czy prowadzisz sklep internetowy, to szkolenie Agnieszki Skupieńskiej „Konwersja strony sprzedażowej – policz i popraw!” jest właśnie dla Ciebie. Agnieszka to ekspertka w dziedzinie e-commerce, która krok po kroku pokaże, jak poprawić współczynnik konwersji Twojej strony sprzedażowej i zwiększyć zyski.

W trakcie szkolenia Agnieszka dzieli się swoimi sprawdzonymi metodami, które pozwolą Ci optymalizować stronę sprzedażową. Dowiesz się, dlaczego jest ona kluczowym elementem Twojego biznesu i jak proste zmiany mogą przynieść ogromne korzyści. „Twoja strona sprzedażowa to jest twój sprzedawca. Musi być dopracowana na maksa, bo jeżeli tego nie będzie robić, to będziesz przepalać budżet na reklamy” – podkreśla Agnieszka.

Szkolenie zawiera m.in.:

  • Objaśnienie współczynnika konwersji i sposób jego obliczania.
  • Przeciętny współczynnik konwersji w różnych typach sklepów.
  • 8 kluczowych elementów do poprawy, aby zwiększyć konwersję.

Agnieszka podkreśla znaczenie każdego z tych elementów, mówiąc „Opis produktu to jest pierwsza rzecz, którą możemy poprawić, żeby sobie poprawić konwersję na stronie sprzedażowej”. To szkolenie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyczne porady, które możesz wdrożyć od razu, by zobaczyć rzeczywiste rezultaty.

Na koniec Agnieszka przypomina, że praca nad stroną sprzedażową to ciągły proces. „Każda kolejna złotówka wydana na reklamę obróci ci się w większą liczbę złotówek na swoim koncie, bo po prostu konwersja strony sprzedażowej będzie wyższa” – zaznacza.

 

Agnieszka Skupieńska – doświadczona przedsiębiorczyni i autorka bloga ToSieOpłaca.pl, gdzie dzieli się swoją wiedzą z zakresu e-commerce i przedsiębiorczości. Jej misją jest wspieranie kobiet w biznesie, pomagając im osiągać sukcesy w sprzedaży online dzięki skutecznym strategiom marketingowym i optymalizacji stron internetowych.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Konwersja strony sprzedażowej


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *