• 2024-03-04
 • 186
 • 5 minut czytania

Planner Językowy dla Twojego językowego sukcesu

Planner Językowy dla Twojego językowego sukcesu

W dzisiejszym świecie kluczem do sukcesu jest nie tylko sama nauka, ale i jej szybkość, a co najważniejsze efektywność. W natłoku codziennych obowiązków potrzebujesz odpowiedniego narzędzia, które przyśpieszy Twój językowy rozwój, jednocześnie zapewniając Ci komfort oraz swobodę działania.  Koniec z monotonnym i mechanicznym powtarzaniem słówek, które pamiętasz tylko w momencie ich nauki. Podejdź do nauki angielskiego ze sprytnym planem i skutecznymi metodami. Poznaj Planner Językowy – produkt stycznia 2024.

Planner Językowy to narzędzie, które stworzyłam z pasji do nauczania i bogatego doświadczenia w dziedzinie anglistyki, amerykanistyki oraz lingwistyki. Obiecuję, że z nim nauka stanie się nie tylko efektywna, ale i satysfakcjonująca.

Metody nauki języka angielskiego

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego jednym nauka języka obcego przychodzi z łatwością, a innym mimo długich lat, swobodna rozmowa lub rozumienie języka pozostaje ciągle w sferze marzeń? Predyspozycje językowe to mit. Od tego, czy nauczysz się biegle nowego języka, zależy mnóstwo czynników zewnętrznych np. systematyczna, dobrze zaplanowana nauka, otaczanie się językiem obcym na co dzień, a także uczenie się wielu obszarów językowych.

Najważniejszym czynnikiem są jednak odpowiednie metody nauki. A te, umówmy się, w przeciętnej szkole publicznej lub szkole językowej często nie są odpowiednio dobrane do potrzeb ucznia i stąd nie przynoszą efektów w nauce.

Na szczęście Planner Językowy jest tak skonstruowany, że dostosuje się pod Ciebie, Twój styl nauki i Twoje potrzeby. Jego struktura przemyślana jest dwuetapowo.

Pierwsza część Plannera to dział, w którym:

 • określisz swoje cele długoterminowe,
 • rozbijesz je na pomniejsze (miesięczne, tygodniowe),
 • zaplanujesz konkretny czas na naukę.

Wszystko to w niedatowanym, w pełni modułowym układzie, który ustawisz tak, jak lubisz.

Druga część Plannera pomoże Ci ogarnąć angielski od strony językowej poprzez:

 • szablony i metody nauki języka,
 • porady dotyczące skutecznej nauki,
 • trackery postępów,
 • plannery słownictwa (English Vocabulary Planner, Vocabulary Booster, Masters of Words),
 • mapy myśli do nauki kolejnych słówek (Vocabulary Mind Map),
 • naklejki do oznaczenia aktywności językowej itd.

Dlaczego Planner Językowy jest skuteczny?

Planner Językowy, kiedy jeszcze nie był Plannerem w takiej formie, jaką widzisz teraz, był zbiorem moich autorskich metod nauki, które zebrałam podczas studiowania filologii angielskiej, amerykanistyki oraz lingwistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dzięki tym metodom, lata studiowania były dla mnie fantastyczną przygodą, a język angielski stał się pasją, na której z czasem zaczęłam zarabiać.

Przez kolejne 10 lat pracy zawodowej wdrażałam moje metody w styl nauczania, który z czasem stał się moim wyróżnikiem. Dopracowywałam je latami, testując na swoich kursantach, dlatego wiem, że każdy element Plannera Językowego przynosi świetne efekty, ponieważ jest przygotowany tak, żeby ułatwić Tobie naukę języka.

Nieskromnie powiem, że wcale się nie dziwię efektom, jakie przynosi korzystanie z Plannera Językowego. Sama używam go do rozwijania własnych umiejętności (Tak! Nauka języka to ciągła przygoda). Wiem i widzę, ile korzyści daje mi planowanie i wdrażanie zawartych w nim rozwiązań.

Jeśli chcesz:

 • rozwinąć biegłość językową,
 • poczuć się pewnie w swobodnej rozmowie po angielsku,
 • mieć pewność, że poświęcony czas przyniesie spodziewane efekty,

sięgnij po Planner Językowy! Korzyści, które da Ci Planner Językowy wraz z moim autorskim kursem online „Skuteczna Nauka Angielskiego”, są porównywalne z 1 rokiem intensywnej nauki słownictwa w szkole językowej!

Planner Językowy

Moją misją jest zaszczepienie w Tobie pasji do języka angielskiego, poprzez pokazanie Ci wypracowanych przeze mnie metod oraz technik nauki, dzięki którym systematycznie będziesz sięgać po SUKCES w nauce angielskiego! Wiem, że nauka powinna kojarzyć się z przyjemnością i stylem życia dlatego stworzyłam dwie wersje okładki, których kolor odzwierciedla Twoje marzenia oraz cele.

Polecam wersję Pinkida (różowa okładka) szczególnie Paniom, uwielbiającym podróże np. w dalekie, rajskie zakątki naszego globu, które chcą wynieść swój angielski na wyższy poziom, aby swobodnie komunikować się za granicą. Różowy kolor okładki pobudza do działania, inspiruje do tworzenia nowych fantastycznych pomysłów, dzięki którym dodatkowo zdobędziesz nowe pokłady motywacji.

Blue York (niebieska okładka) to świetna propozycja dla osób kochających miejski styl życia. Elegancki niebieski kolor świetnie pasować będzie zarówno dla Pań jak i Panów, dodatkowo sprawdzi się w biurze czy podczas firmowego wyjazdu. Planner Językowy będzie towarzyszyć Ci zawsze tam, gdzie będziesz go potrzebować, jest kompaktowy i można go zabrać do pracy na wyjazd zagraniczny czy po prostu korzystać z niego w domu.

Przeczytaj także

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektóre teksty przyciągają uwagę, podczas gdy inne pozostają niezauważone? Czy to…
Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Ewelina Salwuk-Marko, uznana specjalistka od public relations, dziennikarka i przedsiębiorczyni, wydała pierwszy i wartościowy  eBook „Zbuduj…
Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Wyobraź sobie taki obrazek: leżysz w wannie pełnej piany, na twarzy maseczka, w ręce zdrowy koktajl…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *