• 2024-01-02
  • 193
  • 11 minut czytania

Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

To jedyny taki event w Polsce, który łączy w sobie edukację, biznes, networking i uznanie dla przedsiębiorczych osób. Gala Interaktywnych odbyła się 11 grudnia, w Digital Knowledge Village w Warszawie. Wydarzenie podzielone było na dwie części: edukacyjno-biznesową i oficjalno-wieczorową.  Gala trwała od 10.00 do 20:30.

Część 1 – konferencja merytoryczna

Topowi eksperci!

Do współpracy zaprosiłam wybitnych, sprawdzonych i najlepszych ekspertów i znane osobistości. W trakcie wydarzenia, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych prelekcjach, panelach dyskusyjnych i warsztatach.  Zalezało mi na tym, aby wydarzenie trwało cały dzień i było czymś wartościowym.

Wywiad z Martą Klepką na temat “Roli życiowego partnera w biznesie” poprowadziła Ewelina Salwuk-Marko. Marta opowiedziała o tym, jak ważna w rozwoju zawodowym jest rola partnera, ale też rozmowa i umiejętność słuchania. Wybór życiowego partnera jest niezwykle ważny, szczególnie jeśli prowadzimy biznes.

gala interaktywnych 06 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Panele dyskusyjne

Merytoryczne, ciekawe panele dyskusyjne z zaproszonymi ekspertami.

“Hejt w biznesie” to niezwykle ważny temat. Z roku na rok, tego zjawiska jest coraz więcej. To ważne, aby umieć o tym rozmawiać i temu przeciwdziałać.

Prowadząca: Ilona Adamska

Uczestniczki: Magdalena Murat , Anna Makowska (Doktor Ania), Joanna Krukowska

“Polki są przedsiębiorcze, a czy są też pewne siebie?” panel pod patronatem Sukces Pisany Szminką  

Świetny i bardzo merytoryczny panel z wybitnymi ekspertkami, które poruszyły bardzo ważne tematy. Kobiety często chcą czegoś więcej, ale ograniczają nas różne stereotypy.

Prowadząca: Patrycja Sawicka – Sikora

Uczestniczki:  Alina Adamowicz, Katarzyna Nejman, Ola Gościniak

“Jak być biznesmamą?”

Połączenie roli mamy i przedsiębiorczej kobiety nie jest łatwe. Czy zawsze trzeba coś poświęcić? Czy uda się połączyć te dwie role?

Prowadząca: Emilia Bartosiewicz – Brożyna

Uczestniczki:  Katarzyna Masztaller, Dorota Gromada, Agnieszka Pala

“Siła społeczności” w dzisiejszych czasach, budowanie społeczności jest niezwykle ważne. Buduje to nie tylko markę ale i autentyczność.

Prowadząca: Joanna Gacek-Sroka

Uczestniczki: Nina Wojtyra, Agnieszka Gaczkowska, Anna Czarnota, Ewa Popielarz

Jak zarobić pierwsze 100 000 zł online?

Idealny panel, który poprowadziłam z wielką radością. Opowiedzieliśmy o różnych możliwościach i przeciwnościach losu.

Prowadząca: Ola Gościniak

Uczestnicy: Anna Uchyła, Dawid Łasiński, Joanna Rułkowska

gala interaktywnych 07 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 08 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 09 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 11 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Prelekcje

Grażyna Ferra -Kopocińska – “Moja bezpieczna droga do domu”.

Świetne i bardzo wartościowe przemówienie, dotyczące tego, jak ważne w naszym życiu jest dziś bezpieczeństwo.

Magdalena Pydych, Biznes od podstaw –  „Jak budować biznes na długie lata, a nie jedno lato”. Bardzo ważny temat, którego nie mogło zabraknąć. Wiele osób, tworzy biznesy i nie myśli o przyszłości, nie opiera działań o strategie.

Michał Pabiasz, Etykietomat.pl  – „Ekologiczne etykietowanie produktów rzemieślniczych”

Bardzo ciekawy wykład na temat ekologii i możliwości jakie nam daje zmiana, czy wybór innych podstawowych elementów, na te bardziej eko.

Anna Uchyła – „Myśl jak milionerka”

Wszystko zaczyna się w naszej głowie. Nierzadko same siebie ograniczamy.

gala interaktywnych 05 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 04 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 02 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!gala interaktywnych 15 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 03 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Warsztaty

Agnieszka Malińska, LH.pl  “Zarabiaj więcej! Poznaj przepis na zbudowanie pasywnego dochodu”. To must have. Można miec dochód pasywny, który nie jest MLM czy piramidą? Można!

Anna Stępień – Kraska, Asanka  „Współpraca pomiędzy Tobą i Twoimi talentami” Czy wiesz jakie masz naturalne talenty i jak możesz je wykorzystać do rozwoju swojego biznesu?

Edyta Kwiatkowska,  Leadit- szkolenia „Być Liderką” świetny warsztat o budowaniu pewności siebie, o poczuciu bycia liderką, przewodniczką.

Krzysztof Bartnik, Imker.pl „Potęga preorderu, czyli jak zweryfikować swój pomysł na produkt”. Dużo osób ma różne pomysły, ale nie zawsze wie, jak je wdrożyć w życie, warsztat pomoże to zweryfikować.

Tutaj możesz zakupić powtórki części merytorycznej Gali: http://olag.pl/gala2023

Część 2 – Uroczysta Gala z rozdaniem nagród Kursory Roku

Galę poprowadził duet Magdalena Zamaro oraz Magdalena Kucia-Ochal.

Pomysł i idea

Pomysłodawczynią Gali jest Ola Gościniak – Pomysłodawczyni marki Jestem Interaktywna, ekspertka WordPress, mentorka biznesów online w Interaktywnej Paczce, blogerka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicka, autorka e-booków, książek.

gala interaktywnych 19 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Główną ideą tego wydarzenia, było hasło przewodnie “Chcę Więcej” nawiązujący do książki “Chce WWWiecej” oraz “Jesteś ekspertką. Uwierz w to!” – idea z raportu na temat eksperckości kobiet. Ponadto  networking, budowanie relacji, edukacja i rozwój.  Gala jest kontynuacją idei wyniesionych z Raportu “Jesteś ekspertką. Uwierz w to!”.

Organizacyjnie Olę Gościniak wspierały: Ewelina Salwuk Marko, Katarzyna Masztaller, Natalia Nietupska oraz Patrycja Kot. 

gala interaktywnych 21 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Specjalne na to wydarzenie została stworzona piosenka stworzona przez Katarzynę Kłosowską, hymn : https://takpowstajemuza.com/chce-wiecej/

Pokaz mody

Podczas Gali odbędzie się wyjątkowy pokaz mody Nancy Accessories. Specjalnie zaprojektowana odzież: t shirty, bluzy, planery i inne akcesoria z haftem “Chcę WWWięcej” przygotowanym przez Annę Teodorczyk.

W pokazie mody w roli modelek wystąpiły: Agnieszka Kulczyk, Agnieszka Zakrzewska-Gratys, Joanna Krukowska, Ewelina Młkińska, Kamila Miłkowska, Karolina Hyjek, Katarzyna Zubrzycka-Sarna, Klaudia Michalska, Milena Zabielska, Urszula Nec.

O makijaż modelek zadbał wyjątkowy duet modelek z SKRZYDŁA SUKCESU Katarzyna Naporowska oraz Paulina Derdoń. 

Oprawę graficzną oraz audio przygotowała Ola Gościniak.

gala interaktywnych 13 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Kursory Roku – zwyciężczynie

Kategoria: Strona WWW Roku, patronat kategorii  LH.pl  – Karolina Bartoszek-Dourado

Kategoria: Girlboss Roku – Joanna Gacek-Sroka

Kategoria: Debiut Roku – Grażyna Ferra-Kopocińska

Kategoria:  Nagroda Społeczności – Ewa Popielarz:

Kategoria: Książka Roku, patronat kategorii  IMKER  – Ewa Wojtan

Kategoria: Kurs Roku,  patronat kategorii IMKER : Karolina Hyjek

Nagrody dla zwycięzców ufundowali: Leśny Zakątek, Skrzydła Sukcesu, Okee, Anna Diamonds. 

Nagroda specjalna, za osiągnięcia: Ewelina Salwuk-Marko

Zostały wręczone także medale za wyniki finansowe wśród kursantek Oli Gościniak i jej Akademii WordPressa.

gala interaktywnych 16 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 18 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Top prelekcje

Krzysztof Bartnik, IMKER “Aktywuj swoje” – Najważniejszy pierwszy krok, aby zarabiać na swojej marce. Poruszył temat dotyczący fuckupów, porażek i błędów. Zobrazował drogę do sukcesu.

Iwona Guzowska,trener biznesowy i mentor rozwoju, Mistrzyni Świata i Europy w boksie i kick-Boxingupoprowadzi power speech  “OBUDŹ SWOJĄ WOJOWNICZKĘ”

Wśród gości specjalnych pojawiła się Olga Kozierowska – prezeska Sukcesu Pisanego Szminką, dziennikarka, działaczka społeczna i mentorka, jako prelegentka w wystąpieniu “NIEZALEŻNOŚĆ I SELF-CONCEPT”

gala interaktywnych 12 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 14 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było! gala interaktywnych 20 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Świetnym podsumowaniem całego eventu był koncert znanej wokalistki Kasi Wilk. 

gala interaktywnych 01 - Relacja z Gali Interaktywnych 2023! Zobacz jak było!

Tu można obejrzeć część oficjalną: https://olagosciniak.pl/gala-interaktywnych-2023-na-zywo/

Sponsorzy i partnerzy:  Imker, LH.pl, Etykietomat, Jestem Interaktywna, Asanka,  Accessories, Biznes od podstaw, Leadit -szkolenia, GirlBosskie, Hotel Moxy, Magdalena Murat Make Up, Leśny Zakątek, Skrzydła Sukcesu, Crypto4Freedom, #ByćKobitą on Tour, Okee, Anna Diamonds.

Patroni medialni: Sukces Pisany Szminką, Warto Znać, Lady Business lub, Business Hub, Kobiety przy Kawie, Feszyn.com, Imperium Kobiet, I love marketing, Kampania Nie Hejtuje -Motywuje.

Zobacz powtórkę Gali Interaktywnej – wieczorna Gala!

Fotografie: Monika Adamczyk, Jowita Niemczyk, Piotr Wroniewicz

Przeczytaj także

Konferencja dla Wirtualnych Asystentek – Warszawa 2024 – Relacja i Opinie

Konferencja dla Wirtualnych Asystentek – Warszawa 2024 – Relacja i Opinie

Jako redakcja portalu Girlbosskie, miałyśmy przyjemność uczestniczyć w pionierskim wydarzeniu w Polsce – pierwszej stacjonarnej konferencji…
Od Algorytmów do Empatii, czyli AI i człowiek. Relacja z Konferencji „I Love AI”

Od Algorytmów do Empatii, czyli AI i człowiek. Relacja z Konferencji „I Love AI”

Zrozumienie mechanizmów działania AI oraz eksploracja natury człowieka w kontekście interakcji z tą zaawansowaną technologią –…
Jak budować biznes zgodny ze swoimi wartościami?

Jak budować biznes zgodny ze swoimi wartościami?

W dzisiejszym świecie, gdzie konkurencja jest coraz większa, a presja na sukces i zyski może przyćmić…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *