• 2024-02-29
  • 123
  • 3 minut czytania

Spotkanie Otwarte Interaktywnej Akademii WordPressa! – Podcast #GIRLBOSS108

Spotkanie Otwarte Interaktywnej Akademii WordPressa! – Podcast #GIRLBOSS108

Zastanawiasz się czy samodzielne zrobienie strony na WordPressie jest dla Ciebie? A może masz wątpliwości czy dasz sobie radę z kursami w Interaktywnej Akademii WordPressa? A być może zastanawiasz się czy potrzebujesz swojego miejsca w sieci?

Spotkania Otwarte Akademii WordPressa!

Na te i inne pytania może Ci odpowiedzieć Ola Gościniak oraz ekipa Interaktywnej Akademii WordPressa! Tutaj powtórka pierwszego spotkania – poznaj nas i dowiedz się więcej o kursach WordPressa oraz samym WordPressie!

 

Mamy przewidziane też drugie spotkanie, koniecznie zapisz dane: 5 marca o 9:30 :

Dlaczego warto nauczyć się WordPressa?

Popularność i powszechność: WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) na świecie. Dzięki swojej popularności istnieje ogromna społeczność użytkowników i deweloperów, co oznacza dostęp do wielu zasobów edukacyjnych, wsparcia technicznego oraz rozwiązań rozszerzeń.

Łatwość obsługi: WordPress został zaprojektowany z myślą o użytkownikach bez zaawansowanej wiedzy technicznej. Interfejs administracyjny jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, co umożliwia zarządzanie treścią na stronie internetowej bez potrzeby nauki programowania.

Elastyczność i skalowalność: WordPress oferuje ogromną elastyczność dzięki tysiącom dostępnych motywów i wtyczek. Można dostosować wygląd i funkcjonalność strony internetowej do indywidualnych potrzeb oraz rozbudować ją w miarę rozwoju projektu.

Łatwość w tworzeniu różnorodnych stron internetowych: WordPress jest wykorzystywany do tworzenia różnorodnych stron internetowych, począwszy od blogów, stron korporacyjnych, sklepów internetowych, aż po portfolio artystyczne czy serwisy informacyjne.

Rozwój umiejętności technicznych: Nauczenie się WordPressa może być świetnym punktem wyjścia dla osób chcących zgłębić wiedzę z zakresu tworzenia stron internetowych i marketingu online. Pozwala zrozumieć podstawowe koncepcje web designu, SEO oraz analizy ruchu na stronie.

Zawodowe możliwości: Posiadanie umiejętności w zakresie obsługi WordPressa może otworzyć drzwi do wielu zawodowych możliwości, takich jak praca jako web developer, designer, copywriter czy specjalista ds. marketingu internetowego.

Chcesz WWWięcej?

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to koniecznie przyjdź na spotkania otwarte! Zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości z tworzeniem stron internetowych i sklepów internetowych. Na spotkaniach znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię zagadnienia! Serdecznie zapraszamy!

Wskakuj na pokład Interaktywnej Akademii WordPressa!

Przeczytaj także

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Jak wygląda korekta dla mediów? Live 23 lipca 11.00

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektóre teksty przyciągają uwagę, podczas gdy inne pozostają niezauważone? Czy to…
Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Recenzja eBooka „Zbuduj wizerunek eksperta za pomocą PR” autorstwa Eweliny Salwuk-Marko

Ewelina Salwuk-Marko, uznana specjalistka od public relations, dziennikarka i przedsiębiorczyni, wydała pierwszy i wartościowy  eBook „Zbuduj…
Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Self-care dla Mamy w biznesie – czyli o tym, jak dbanie o siebie może pomóc rozwinąć się Twojej firmie

Wyobraź sobie taki obrazek: leżysz w wannie pełnej piany, na twarzy maseczka, w ręce zdrowy koktajl…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *