• 2024-05-26
  • 203
  • 3 minut czytania

Talenty Gallupa – jak pracować z lekkością, satysfakcją i poczuciem sensu

Talenty Gallupa – jak pracować z lekkością, satysfakcją i poczuciem sensu

Joanna Grzywacz – Paczka Girlbosskie

Talenty Gallupa – jak pracować z lekkością, satysfakcją i poczuciem sensu.

Dołącz do szkolenia, podczas którego Joanna Grzywacz ze Strefy Odkryć opowie, jak możesz wykorzystać talenty Gallupa w swoim biznesie. Dzięki temu odkryjesz, jak pracować z lekkością, satysfakcją i poczuciem sensu. Zacznij skutecznie zarządzać sobą i swoimi zasobami, a dokonasz tego jedynie kiedy to nazwiesz i zrozumiesz.

Jeśli jedno z tych wyzwań dotyczy także Ciebie:

➡️ Nie wiesz, jak Twój biznes powinien się rozwijać.
➡️ Masz zbyt wiele ważnych rzeczy do zrobienia i za mało czasu na nie.
➡️ Czujesz, że to, co robisz, jest niewystarczająco dobre.
➡️ Wszystko robisz sama.
➡️ Trudno Ci trzymać się obranego kierunku.

Zapraszamy Cię na warsztat pełen praktycznych rozwiązań, na którym odkryjesz, że Twoje TOP5 talentów to unikalny zasób. To tak, jakbyś miała w sobie pięcioosobowy zespół do zadań specjalnych!

Dzięki znajomości swoich talentów i odpowiedniemu zarządzaniu nimi:
👉 Osiągniesz więcej w krótszym czasie – Skupiając się na zadaniach, które wykorzystują Twoje talenty, pracujesz szybciej i wydajniej, osiągając lepsze rezultaty.
👉 Poczujesz większą satysfakcję – Wykorzystując swoje naturalne predyspozycje, czerpiesz więcej radości z pracy i doświadczasz większego spełnienia.
👉 Zminimalizujesz stres i wypalenie – Działając zgodnie ze swoimi talentami, unikasz frustracji i zmęczenia, co pozwala Ci na dłużej zachować energię i motywację.
👉 Zbudujesz silną markę osobistą – Twoje talenty stają się Twoimi wyróżnikami, przyciągając klientów i partnerów biznesowych, którzy cenią Twoje unikalne wartości.
👉 Odkryjesz nowe możliwości – Poznanie swoich talentów może otworzyć przed Tobą nowe ścieżki rozwoju zawodowego i biznesowego, o których wcześniej nie myślałaś.
👉 Zwiększysz pewność siebie – Kiedy wiesz, co jest dla Ciebie ważne i w czym jesteś dobra, łatwiej Ci stawiać granice, mówić „nie” i bronić swoich wartości. Nie musisz już udowadniać swojej wartości innym, ponieważ wiesz, kim jesteś i co masz do zaoferowania światu.

 

Joanna Grzywacz – coach kariery; wspiera kobiety w budowaniu satysfakcjonującej kariery, żeby zarabiały na tym, co przychodzi im z łatwością i co robią najlepiej, a jednocześnie, żeby zarabiały dobre pieniądze

 

 

icon/Bell UWAGA! To szkolenie tylko dla Paczki GIRLBOSSKICH

To szkolenie obejrzysz tylko będąc aktywną członkinią programu Paczka GIRLBOSSKICH.

  • Co tygodniowe szkolenia branżowe, mentoringi i warsztaty,
  • Publikuj własne artykuły i wywiady na portalu GIRLBOSSKIE,
  • Znajdź klientki i nawiązuj relacje w społeczności GIRLBOSSKICH!

paczka poziom - Talenty Gallupa - jak pracować z lekkością, satysfakcją i poczuciem sensu


Dołączam do Paczki! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Talenty Gallupa jako wyróżnik Twojej marki

Talenty Gallupa jako wyróżnik Twojej marki

Karolina Jarosz – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24 Wykorzystaj swoje talenty Gallupa jako wyróżnik Twojej marki Czy kiedykolwiek…

1 Komentarze

  • Szkolenie Asi to dobrze spędzony czas. Dała się poznać jako ekspertka nie tylko od talentów Gallupa, ale po prostu od rozwoju osobistego. Z ciepłem i humorem podpowiedziała, na co zwrócić uwagę w pracy nad sobą, jak zatrudnić swoje talenty do pracy, a także co warto odpuścić i oddelegować.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *