• 2024-03-06
  • 456
  • 14 minut czytania

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie!

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie!

GrilBosskie tworzą wiele cudownych produktów i oferują wspaniałe usługi. Co miesiąc na naszym portalu odbywa się sonda, w której wybieramy TOP3 produkty miesiąca, które są nagradzane specjalnymi wpisami i/lub wywiadami. W tym wpisie możesz poznać TOP12 Produktów Lutego 2024!

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

1. Joanna Kadej

Nazywam się Joanna Kadej z wykształcenia mgr matematyki z dyplomem pracy z astrofizyki. Zawód wykonywany od 1999r. to sprzedawca zwany dziś,,specjalistą ds sprzedaży usług,, Moja firma to jednoosobowa działalność gospodarcza zajmująca się tworzeniem SkrzAsi® SkrzAsie ® to marka rękodzieła artystycznego obejmująca skrzaty, anioły, zwierzątka oraz lalki personalizowane uszyte na podstawie nadesłanych zdjęć jako PREZENTY dla WYJĄTKOWYCH osób o OGROMNYM dystansie i poczuciu humoru. SkrzAsie® spełniają marzenia po głaskaniu i nadaniu imienia. Jak powiedziała o mnie Agnieszka Gaczkowska,,Oplotki.pl,, Joanna ma w sobie magię. Moje hasło to: ,,Usiądź w ciszy, zamknij oczy i pozwól by świat skrzAsiowej wyobraźni Ciebie również zauroczyl,, Posiadam certyfikaty Diamentowego Artysty, animatora czasu wolnego, Partnera Ministerstwa Rodziny I Polityki Społecznej, certyfikat rękodzieła artystycznego, znak i nazwę zastrzeżone w Urzędzie Patentowym, Dyplom zajęcia 1-go miejsca w województwie mazowieckim w konkursie POKAŻ TALENT oraz jestem finalistką konkursu KURSORY ROKU 2023.

Lalka PERSONALIZOWANA uszyta na podstawie zdjęcia

SkrzAsie ® – oryginalne, opatentowane LALKI PERSONALIZOWANE uszyte na podstawie nadesłanych zdjęć jako PREZENTY WYJĄTKOWE, SENTYMENTALNE I WZRUSZAJĄCE dla osób z dystansem i niezwykłym poczuciem humoru. UWAGA: nie są to portrety, podobieństwo jest znikome. Składając zamówienie wyrażasz zgodę i akceptujesz ten fakt oczywisty, że: TAK SIĘ SkrzAsiek WYSKRZASIUJE, JAK go RĘKA ma POCZUJE. Produkt zobaczysz produkt.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

2. Iza Kłodzińska

Coachka i mama. Coach dla mam – MamCoach. Pomagam mamom w powrocie do pracy na ich warunkach, dzięki czemu odzyskują poczucie sprawczości i spokój. Jako coach pracuję z kobietami, które są gotowe na budowanie swojego życia zawodowego stojąc stabilnie na nogach.

Coaching dla mam wracających do pracy

Coaching online dla kobiet, które chcą wrócić do pracy na swoich warunkach. Dzięki wsparciu coacha będziesz wiedzieć na czym stoisz i co przed Tobą, poczujesz się wzmocniona, zainspirowana i z większą wiarą spojrzysz na to, co Cię czeka. Utwierdzisz się w swoim postanowieniu, opracujesz konkretny plan działania i wesprę Cię w jego realizacji. Usługę sprawdzisz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

3. Elżbieta Mroczek

Mam na imię Ela i jestem pasjonatką rękodzieła. Posiadam Certyfikat Rękodzieła nadany przez Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów. Projektuję i tworzę rękodzieło pod marką Bajery Eli. Uczę, jak je robić na kanale YouTube. Jestem również współautorką książki „Chcę WWWięcej Jak zarabiać online na swojej wiedzy”, gdzie opisałam swoje doświadczenia i strategie zarabiania na moim hobby.

Serwetki do koszyczka wielkanocnego

Wykonane ręcznie na szydełku, moje autorskie serwetki są idealne do ozdobienia wielkanocnego koszyczka. Mają boczne rozcięcia, które pozwalają na eleganckie umieszczenie ich na koszyczku. Dzięki temu doskonale przylegają i minimalizują ryzyko zwiania przez wiatr, zapewniając komfort podczas uroczystości. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

4. Kasia Zubrzycka-Sarna

Serwus! Tu Kasia Zubrzycka-Sarna, w internecie znana jako Pisarenka. Jestem copywriterką. Piszę teksty dla kobiecych biznesów, a na blogu i na Instagramie podpowiadam, jak pisać po ludzku i bez zadęcia. Jestem autorką e-booków o blogowaniu oraz współautorką książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy”.

Blog Box. Pisz jak ekspertka!

Pakiet 3 e-booków, który zmienia „Nie potrafię pisać…” w „Nareszcie wiem, jak to robić!”. Szablony to 12 schematów artykułów, które pomogą Ci tworzyć wpisy szybciej (bo nie wiem jak Ty, ale ja mam multum innych obowiązków, poza prowadzeniem bloga. A jednocześnie chciałabym, żeby ludzie przychodzili na moją stronę prosto z wyszukiwarki). Podręcznik, który nauczy Cię, jak prowadzić blog mądrze i skutecznie, żeby nie tracić czasu na błędy początkujących blogerów. A Dodatek ChatGPT podpowie, jak wykorzystać sztuczną inteligencję, żeby praca nad blogiem szła jeszcze sprawniej. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

5. Jolanta Klima

Twórczyni marki Uczę Testowania, inżynierka jakości oprogramowania, specjalistka ds. rozwoju systemów w Alior Bank S.A., wykładowczyni akademicka, współautorka książki “Chcę WWWięcej”, mentorka testowania oprogramowania

Wirtualny Uni Testerów

Wirtualny Uni Testerski to unikatowy program grupowy dla początkujących testerów oprogramowania oraz osób, które na testera chcą się przebranżowić. Przez 3 miesiące wspólnej pracy (8 spotkań na żywo po 120 min, platforma kursowa z materiałami do samodzielnej pracy i nagraniami spotkań, wspierająca społeczność na Discordzie) przygotujesz się do zdania swojego pierwszego testerskiego certyfikatu! Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

6. Ewa K. Kamińska

Cześć, jestem Ewa K. Kamińska – coach & mentorka biznesowa kobiet, Praktyczka Soul Coaching® w trakcie certyfikacji, z łącznie 15-letnim doświadczeniem zawodowym, z czego 1/3 w PR i marketingu, a ostatnie 10 lat w doradztwie podatkowym w jednych z najlepszych firm konsultingowych. Moją misją jest by Polki rozkwitały w każdej sferze swojego życia. Zaczynamy od Twojej sfery zawodowej. Lubię mówić, że pomagam ustawiać i usprawniać kobiece biznesy z sercem i głową tak, by służyły komfortowemu życiu w dobrostanie całych rodzin.

BIZNESOWY HOTLINE – 7, 14 LUB 28 DNI

Trudno jest wykombinować i zorganizować wszystko samej, ale… Ty nie musisz być sama! Wejdźmy w dialog – wynajmij mój mózg, doświadczenie i intuicję na cały tydzień, dwa lub miesiąc. Komunikujemy się w formie wiadomości głosowych lub zwykłych w czacie na WhatsApp, a Ty przez wykupiony czas z moim wsparciem rozwiązujesz problemy, usprawniasz – lub tworzysz – strategię, ofertę procesy, standardy… czegokolwiek potrzebujesz, by zarabiać więcej z lekkością. Usługę zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

7. Dorota Żuchowska

Jestem emerytowanym geodetą i zajmuję się rękodziełem artystycznym

Torba ogólnoużytkowa uszyta z tkaniny gobelinowej

Polskie maki ,umieszczone na przedniej stronie,są dodatkowym ,atrakcyjnym akcentem .Usztywnione ,bawełnianą taśmą uszy,o dł.65 cm umożliwiają noszenie torby również na ramieniu.Torba zapinana jest na całej długości zamkiem w kolorze czerwonym.Wewnątrz podszewka koloru ecrii i 2 kieszenie,jedna na telefon z tasiemka w kolorze czerwonym i karabińczykiem na klucze,druga zapinana na zamek w kolorze czerwonym na dokumenty i drobne rzeczy.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

8. Asia Grzywacz

Nazywam się Joanna Grzywacz. Jestem trenerką mocnych stron i coachem kariery, a moją ogromną pasją jest wspieranie innych w odkrywaniu i rozwijaniu ich potencjału zawodowego. Spełnienie w życiu prywatnym i zawodowym to dla mnie nie tylko cel, ale także codzienna wartość. Uważam, że życie jest zbyt krótkie by marnować je na byle jaką pracę.

Pakiet 8 sesji Formuły Geniuszu

Poznanie, zrozumienie i przytulenie swoich talentów sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie, swoje zachowania – zrozumiesz dlaczego działasz w określony sposób w różnych sytuacjach, co pozwoli Ci lepiej sobą zarządzać. Odkryjesz obszary, w których masz naturalną przewagę – pozwoli Ci to wykorzystać swoje talenty do zwiększenia swoich zarobków i radości w życiu oraz pokaże obszary, które warto delegować. Usługę zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

9. Monika Zarębska

Jestem nauczycielką biologii w szkole podstawowej oraz terapeutką SI w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Pięciokrotnie byłam współorganizatorką Poznańskiego Pikniku Przyrodniczego. Zajmuję się również edukacją przyrodniczą i chcę pokazać, że poznając przyrodę, zwłaszcza w terenie, można zadbać także o rozwój sensomotoryczny swoich dzieci.

Checklista – 15 oznak nadchodzącej wiosny

Marzysz o tym, żeby dzieci więcej się ruszały i wychodziły na zewnątrz? A może chcesz, żeby poznawały otaczającą ją przyrodę i uczyły się szacunku do niej? Checklista będzie świetną okazją do wyruszenia w teren i poszukania oznak przyrody, poznania jej bardziej, a przy okazji rozwinięcia i pobudzenie wszystkich swoich zmysłów. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

10. Martina Zawadzka-Gawrońska

Mentorka marzycieli, coach kariery. Pomaga osobom zmęczonym swoją pracą odkryć co tak naprawdę chcą robić w życiu, aby mogli poczuć sens i radość z tego co robią. Wspiera w podróży poznania siebie – swojej pasji, talentów, swoich SUPERmocy! Zrezygnowała z pracy w korporacji, aby szukać własnej drogi. Wyruszyła w podróż dookoła świata w pojedynkę, która zmieniła jej podejście do pracy i życia. To doświadczenie oraz studia coachingu akredytowane przez ICF zaprowadziły ją do szukania poczucia sensu i większej radości w tym co robimy. Swoją historię opowiedziała m.in. na konferencji TEDx. Jest autorką książki „Dziewięć marzeń” oraz bloga lovelajf.pl. Prowadzi autorskie warsztaty rozwojowe „Podróż do siebie” oraz sesje indywidualne online. Stworzyła skuteczną Autorską Metodę Dream BIG! odkrywania pomysłu na siebie, swojego powołania!

Książka Dziewięć marzeń

Książka Dziewięć marzeń pomoże Ci uwierzyć w swoje możliwości i zacząć żyć swoimi marzeniami. To historia porzucenia stabilnej pracy, sprzedania wszystkiego i wyruszenia podróży dookoła świata w pojedynkę. Zainspiruj się do spełniania własnych marzeń i przekonaj się jak może zmienić się Twoje życie, gdy pójdziesz za głosem serca! Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

11. Magdalena Bromber

Techniczna Wirtualna Asystentka, copywriterka, z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami w branży szkoleniowej. Współtwórczyni marki Getting Things Digital, w której z pasją realizuje swoją misję wspierania innych biznesów poprzez tworzenie stron www w WordPress, wsparcie techniczne i projekt managerskie oraz edukację z zakresu efektywności i produktywności.

5-dniowy, bezpłatny mini-kurs mailowy: „Zacznij w końcu działać skutecznie i bez presji! Wdróż podstawy work-life blendingu w 5 dni.”

W naszym 5-dniowym darmowym, mailowym mini kursie work-life blendingu z elementami zarządzania projektami nauczymy Cię podstaw skutecznego działania — z lekkością i w zgodzie ze sobą. Przejdziemy z Tobą całą drogę, prowadząc Cię krok po kroku. Produkt zobaczysz tutaj.

TOP12 Produktów Lutego GirlBosskie

12. Mariola Nowak-Jäger

Nazywam się Mariola Nowak-Jäger, jestem założycielką bloga handlettering.pl oraz rysujenatbalecie.pl. Jestem autorką pięciu kursów online o tematyce brush letteringu, Procreate oraz rysowania wizualnego. Współpracowałam do tej pory z Rowińska Business Coaching oraz edding Polska. Jestem autorką plakatów letteringowych w publikacji „Dziennik uczuć” oraz współautorką książki „Chcę wwwięcej”.

Kurs online „Myślenie wizualne, czyli notatki z radością”

Notowanie wizualne pozwoli Ci lepiej zapamiętać przerabiany materiał, wizualizować dane projektowe, sprzedażowe, tworzyć mapy myśli, rozwiązać wizualnie skomplikowane procesy oraz pobudzi Twoją kreatywność. “Sketchnotes, czyli notatki z radością” to kurs online dla osób początkujących, pragnących nauczyć się notować wizualnie. Aby przystąpić do kursu nie są wymagane żadne umiejętności! Pokażę Ci jak z podstawowych kształtów wyczarujesz każdy rysunek. Produkt zobaczysz tutaj.

Przeczytaj także

Konferencja dla Wirtualnych Asystentek – Warszawa 2024 – Relacja i Opinie

Konferencja dla Wirtualnych Asystentek – Warszawa 2024 – Relacja i Opinie

Jako redakcja portalu Girlbosskie, miałyśmy przyjemność uczestniczyć w pionierskim wydarzeniu w Polsce – pierwszej stacjonarnej konferencji…
Od Algorytmów do Empatii, czyli AI i człowiek. Relacja z Konferencji „I Love AI”

Od Algorytmów do Empatii, czyli AI i człowiek. Relacja z Konferencji „I Love AI”

Zrozumienie mechanizmów działania AI oraz eksploracja natury człowieka w kontekście interakcji z tą zaawansowaną technologią –…
Jak budować biznes zgodny ze swoimi wartościami?

Jak budować biznes zgodny ze swoimi wartościami?

W dzisiejszym świecie, gdzie konkurencja jest coraz większa, a presja na sukces i zyski może przyćmić…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *