• 2022-09-27
  • 20
  • 2 minut czytania

Wegański biznes od kuchni

Wegański biznes od kuchni

Aśka Rzeźnik – Konferencja GIRLBOSSKIE 2022

Wegański biznes od kuchni

Dołącz do wykładu, gdzie Aśka Rzeźnik, założycielka marki Smart Wegan, opowiedziała o swojej fascynującej podróży w świecie wegańskiego biznesu. Aśka zaczynała swoją karierę od copywritingu, przechodząc przez gotowanie wegańskich potraw na zamówienie, aż po prowadzenie popularnego bloga lifestylowego. Jej marka, Smart Wegan, zyskała rozpoznawalność dzięki pierwszej papierowej książce kucharskiej, która otworzyła drogę do serii ebooków kulinarnych.

Podczas wykładu Aśka szczegółowo omówiła swoje początki w budowaniu online’owej obecności marki oraz jakie wyzwania napotkała w poszukiwaniu swojej unikalnej ścieżki. Opowiedziała o swoim procesie eksploracji różnych dziedzin, od copywritingu po gotowanie, które pozwoliły jej na odkrycie pasji, która jest nie tylko źródłem radości, ale także w pełni zgodna z jej wartościami.

Aśka podkreśliła również, jak ważne jest traktowanie każdej przeszkody na drodze do sukcesu jako cenną lekcję, a nie porażkę. Wyjaśniła, jak radzić sobie z typowymi trudnościami, takimi jak brak wiedzy o sprzedaży, zdobywaniu klientów, czy efektywnym promowaniu siebie i swojej marki.

Ten wykład to nie tylko szansa na poznanie inspirującej historii Aśki Rzeźnik, ale również okazja, by nauczyć się, jak można przekształcić pasję do weganizmu w prosperujący biznes.

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Wegański biznes od kuchni


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Pierwszy produkt online – Checklista działań.

Pierwszy produkt online – Checklista działań.

Ola Gościniak – Konferencja GIRLBOSSKIE 2022 Pierwszy produkt online. Checklista działań. Chcesz wprowadzić na rynek swój…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *