• 2024-05-08
  • 68
  • 3 minut czytania

Do czego jest nam potrzebne komunikowanie się?

Do czego jest nam potrzebne komunikowanie się?

Ekspertka Miesiąca – Karolina Spałek – Paczka Girlbossek

Zapraszamy na szkolenie z niezrównaną Ekspertką Miesiąca, Karoliną Spałek, która zabierze nas w podróż do świata publicznych wystąpień pod hasłem „Do czego jest nam potrzebne komunikowanie się?”.

Czy wiesz, że każde twoje słowo, nawet to wypowiedziane do kota, jest mini-wystąpieniem publicznym? Karolina, z energią, którą można by zasilić małe miasto, pokazuje, jak każde spotkanie zamienić w ovację na stojąco!

Podczas szkolenia zgłębimy tajniki przemawiania. Dowiesz się, jak ważna jest emisja głosu – od tempa, przez ton, aż po magiczne pauzy, które potrafią więcej powiedzieć niż słowa. Nie zapomnimy o dykcji – czyli jak mówić, żeby słuchacz nie musiał zgadywać co drugiego słowa.

Karolina nie tylko opowie, ale i pokaże, jak przygotować się do każdego wystąpienia: od ustalenia, co chcesz przekazać, po techniki relaksacyjne, które rozpraszają tremę niczym mgłę na koncercie rockowym. Będzie też o mowie ciała – czyli jak nie stać jak słup soli, ale wyrażać siebie każdym gestem!

Wysłuchaj szkolenia i zmień strach przed publicznym mówieniem w siłę, z którą będziesz mogła zdobywać serca i umysły swojej publiczności. To szkolenie to Twoja przepustka do świata, gdzie każde słowo liczy i każde wystąpienie może być małym dziełem sztuki!

 

Karolina Spałek – Logopeda, neurologopeda, Instruktor Metody Butejki, trener emisji głosu. Od 2014 roku prowadzi w Tarnowskich Górach gabinety terapeutyczne, gdzie wspólnie z zespołem specjalistów osiąga sukcesy w terapii niemowląt,
dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajmuje się również szkoleniem logopedów, terapeutów i nauczycieli na terenie całej Polski.

Jest autorką publikacji o charakterze logopedycznym, a także redaktorem portalu www.Logotorpeda.com, gdzie logopedia jest dostępna i zrozumiała dla rodzica.

 

icon/Bell UWAGA! To szkolenie tylko dla Paczki GIRLBOSSKICH

To szkolenie obejrzysz tylko będąc aktywną członkinią programu Paczka GIRLBOSSKICH.

  • Co tygodniowe szkolenia branżowe, mentoringi i warsztaty,
  • Publikuj własne artykuły i wywiady na portalu GIRLBOSSKIE,
  • Znajdź klientki i nawiązuj relacje w społeczności GIRLBOSSKICH!

paczka poziom - Do czego jest nam potrzebne komunikowanie się?


Dołączam do Paczki! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *