• 2024-02-21
 • 225
 • 8 minut czytania

20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? – czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? – czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

A ta to, co…, 20 lat doświadczenia przed 40-stką? JASNE!

A właśnie, że tak! Dobrze czytasz 🙂 Gdy promowałam raport “Jesteś ekspertką. Uwierz w to” wspomniałam o tym, że mam ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW.

I wtedy się zaczęło…

“Co Ty wymyślasz?” 

“Coś tutaj matematyka się nie zgadza!”

“To jak z tymi ogłoszeniami o pracę, gdzie szukają studentów z kilkunastoletnim doświadczeniem…”

“Ściema!”

Tylko żadna z tych osób, nie wiedziała, że ja w dzieciństwie wyglądałam praktycznie jak ten maluch ze zdjęcia…

html baby - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

ŻARCIK! 

I to z dwóch powodów:

 1. po pierwsze, by zrobić stronę na WordPressie, wcale nie potrzebujesz znać się na programowaniu,
 2. po drugie swoją pierwszą stronę WWW zrobiłam już w podstawówce (czyli trochę później niż by to wynikało z tego zdjęcia podglądowego)  i od tamtego czasu wkręciłam się w to! I to jak!

Ola Gościniak (panieńskie Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

Chodziłam na kółko informatyczne, robiłam stronę szkoły, klasy, specjalną stronę dla mamy nauczycielki do konkursu i wiele, wiele innych. Najpierw w notatniku, potem poznałam program Pajączek oraz Frontpage i z nim także się zaprzyjaźniłam. Wybór studiów stał się dla mnie oczywisty. Także, myślę, że śmiało mogę napisać, że mam ponad 20 lat doświadczenia 😉 

Bakcyla złapałam już jako 6-latka, gdy na urodziny otrzymałam pierwszy komputer Atari. Na poniższym zdjęciu jest imprezka urodzinowa, gdy komputer został podłączony, a ja z coraz większą fascynacją wchodziłam w ten świat. Jakoś rok później miałam już w swoim pokoju dostępny komputer z Windowsem 95. W kolejnych latach z dostępem do Internetu, od około 5-6 klasy miałam już SDI, czyli stały dostęp do Internetu i mogłam bez ograniczeń serfować po Internecie i eksplorować go.

ola jastrzebska gosciniak pierwszy komputer atari - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

Poniższe zdjęcie jest z 2 klasy gimnazjum z 2002 roku z powiatowego konkursu informatycznego w Gnieźnie, w którym zajęłam 3 miejsce i wygrałam myszkę komputerową. Miałam wtedy 14 lat.

ola gosciniak jastrzebska - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

Poniższe zdjęcia są z 3 klasy gimnazjum z 2003 z dnia samorządności. W mojej szkole w tym dniu uczniowie ostatnich klas wcielali się w rolę nauczycieli i prowadzili lekcja z młodszymi klasami. Ja oczywiście uczyłam wtedy informatyki. To wydarzenie było 21 lat temu i miałam wtedy 15 lat… A same strony zaczęłam robić już kilka lat wcześniej.

ola gosciniak jastrzebska doswiadczenie 3 - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie? ola gosciniak jastrzebska doswiadczenie 1 - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie? ola gosciniak jastrzebska doswiadczenie - 20 lat doświadczenia w tworzeniu stron WWW przed 40-stką? - czyli Ola Gościniak (Jastrzębska), jakie ma doświadczenie?

Od 2008 roku na drugim roku studiów Informatyki na Politechnice Poznańskiej zaczęłam pracować w zawodzie i pisać oprogramowanie dla Polskich szpitali. Moja praca inżynierska z zakresu badań klinicznych działała w Wielkopolskim Centrum Onkologicznych (być może działa nadal – tego nie wiem). W 2012 roku ukończyłam studia z notą A+ (najwyższa odpowiadająca 5,5) i uzyskałam tytuł Magister Inżynier, studiowałam na specjalizacji Gospodarka Elektroniczna. W 2012 roku założyłam działalność gospodarczą i zaczęłam pracować jako freelancerka i tworzyć strony WWW oparte na WordPressie. Od tamtej pory stworzyłam ich grubo ponad 500.

I to ponad 20 lat doświadczenia znajdziesz w Akademii WordPressa, do której zapisy ruszyły już  WCZORAJ i trwają jeszcze do 5 marca (chyba że wcześniej skończą się miejsca. A istnieje takie prawdopodobieństwo, bo jest ich ograniczona liczba).

Całe moje doświadczenie spakowałam w kurs, który poprowadzi Cię krok po kroku od ZERA do własnego biznesu online.

Do pomocy będziesz miała:

 • kursy online (Kurs WordPress i Kurs WooCommerce SPRZEDAM),
 • workbooki (materiały PDF, gdzie zapiszesz ważne informacje),
 • quizy (podsumowujące i utrwalające wiedzę z modułów),
 • dedykowane forum (z codziennymi 1h dyżurami specjalistek),
 • i grywalizację (by dobrze się bawić przy realizacji kursów)

I uwierz mi, że to w zupełności wystarczy, byś mogła niedługo pochwalić się swoją stroną WWW (i nie tylko). 

A wracając do tego, co pisałam na początku tego maila. To tylko spójrz, jakie komentarze pojawiły się prócz tych negatywnych pod moim postem, w którym wspomniałam o 20-letnim doświadczeniu w robieniu stron WWW:

Dzięki Tobie, Ola, nauczyłam się robić strony internetowe i otworzyłam swoją działalność jako wirtualna asystentka, co poprowadziło mnie dalej i dziś pomagam kobietom, wykorzystując moje naturalne talenty 😍 Dobrze, że jesteś 🙌

A ja dzięki Oli mam swoją piękną stronę, zrobioną od zera w 4 dni! Bo jej kursy mają wartość 💜

Olu jestem z Tobą od wielu lat 💙 Dzięki Tobie umiem zrobić swoją stronę 😍 Jestem Ci szalenie wdzięczna i mam do Ciebie ogrom szacunku i sympatii. Jak dla mnie nie ma tu miejsca na nic innego jak słowa radości wobec Ciebie. A jeśli zdarzy się złe słowo… może być jedynie wynikiem niewiedzy. Kto Cię zna wie ile dobrego zrobiłaś 👏🔥👏

Co Ty na to? Też chcesz niedługo tak napisać?

Tylko zobacz, że jedna z dziewczyn zrobiła swoją stronę WWW od ZERA w 4 dni! A to by oznaczało, że w takim tempie miałabyś ją do końca tygodnia 😉

Ale możesz też działać wolniej i to jak najbardziej jest okej. O to w tym chodzi, by było dla Ciebie komfortowo.

Interaktywna Akademia WordPressa Ci to umożliwia, a do tego wraz z nią:

 • spełnisz swoje marzenie o własnym biznesie online,
 • pokażesz, że jesteś ekspertką w swojej dziedzinie dzięki wyklikanemu, samodzielnie blogowi,
 • sprzedaż swojego pierwszego e-booka lub kurs online,
 • postawisz pierwsze kroki do zarabiania „w sieci”,
 • zdobędziesz nowe umiejętności techniczne,
 • podwyższysz swoje kwalifikacje zawodowe,
 • udowodnisz sobie, że możesz wszystko, a technologia Ci w tym nie przeszkodzi.

Nie ma co czekać na kolejny nabór (dopiero za pół roku), skoro realne efekty swojej pracy możesz mieć w kilka dni! Wyobraź sobie, że już masz stronę WWW, że nie musisz ciągle się sama przed sobą tłumaczyć i usprawiedliwiać, dlaczego jeszcze tego nie zrobiłaś.

Nie musisz, bo usiadłaś i podjęłaś najlepszą dla siebie decyzję. To jest ten czas, kiedy robię to dla siebie.  Będę miała swoją stronę WWW, wierzę w siebie, mam plan i go realizuję.

Powiedz to sobie i zobacz, jak to dobrze brzmi.

Gotowa?

To teraz wskakuj do Interaktywnej Akademii WordPressa.

Przeczytaj także

Kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach – Rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023!

Kobiety zarabiają pieniądze na swoich biznesach – Rozdanie medali na Gali Interaktywnych 2023!

Uwielbiam doceniać swoją społeczność. Kilka lat temu zastanawiałam się, w jaki sposób mogę docenić moich kursantów…
Wyzwanie WordPress – Zapisz się i rozpocznij pracę nad stroną WWW! Termin: 13-15.02.2024

Wyzwanie WordPress – Zapisz się i rozpocznij pracę nad stroną WWW! Termin: 13-15.02.2024

Czy kiedykolwiek marzyłeś o stworzeniu własnej strony internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć? Czy chciałbyś…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *