• 2024-06-12
  • 41
  • 2 minut czytania

Budowanie marki osobistej poprzez autorytet śmieszka

Budowanie marki osobistej poprzez autorytet śmieszka

Paulina Żywica – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Budowanie marki osobistej poprzez autorytet śmieszka

Odkryj, jak za pomocą humoru i autentyczności stworzyć silną, przyciągającą markę osobistą. Paulina, znana również jako English Teachera, to nie tylko ekspertka od Business English, ale również mistrzyni w przełamywaniu barier poprzez zabawę i dystans do samej siebie.

Podczas szkolenia Paulina podzieli się swoimi sprawdzonymi metodami na budowanie relacji z klientami oraz pokazywanie swojej prawdziwej, ludzkiej strony w mediach społecznościowych. Jak sama mówi: „Ludzie oczekują po tej drugiej stronie również człowieka, a nie robota.” Dowiedz się, jak używać humoru, aby przyciągać właściwych klientów i jednocześnie nie tracić swojego profesjonalizmu.

Paulina zwraca uwagę na istotę autentyczności: „Żeby budować świetne zasięgi, świetną społeczność online, żeby mieć stabilne źródło dochodu, musimy być autentyczni i transparentni.” To szkolenie pokaże Ci, jak łączyć profesjonalizm z luzem i jak korzystać z własnych unikalnych cech, aby wyróżnić się w tłumie.

 

Paulina Żywica – absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją w Business English and German. Od ponad 10 lat uczy języka angielskiego online, prowadząc własną szkołę Polish Your English. Znana z unikalnego podejścia do nauczania, łączy edukację z humorem, co czyni jej lekcje niezapomnianymi. Prywatnie jest miłośniczką Harry’ego Pottera, sitcomów oraz gotowania. Prowadzi również aktywnie profile w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i inspiruje innych do działania.

 

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Budowanie marki osobistej poprzez autorytet śmieszka


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *