• 2024-06-13
  • 83
  • 3 minut czytania

Sprzedaż w 2024

Sprzedaż w 2024

Dagmara Mańka, Dominika Trawka, Aleksandra Połetek-Pszonak, Kinga Nowak, Monika Klekotko – [Panel dyskusyjny] – Konferencja GIRLBOSSKIE ’24

Sprzedaż w 2024

Zapraszamy serdecznie do panelu dyskusyjnego pt. „Sprzedaż w 2024”, który poprowadziła Monika Klekotko. W panelu wzięły udział cztery niezwykłe ekspertki: Dagmara Mańka, Dominika Trawka, Aleksandra Połetek-Pszonak oraz Kinga Nowak. Każda z nich podzieliła się swoimi unikalnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat skutecznych strategii sprzedażowych na 2024 rok.

Na początku Monika Klekotko zwróciła uwagę na znaczenie umiejętności sprzedażowych w biznesie, które mogą być kluczem do osiągnięcia sukcesu. „Sprzedaż to jest drugi człowiek, to jest zbadanie najpierw jego potrzeb, a później dostarczenie wysoko jakościowej usługi czy produktu” – podkreśliła.

Kinga Nowak, która prowadzi biznes od 7 miesięcy, opowiedziała o swojej strategii sprzedażowej opartej na Instagramie. „Dzięki automatyzacji na Instagramie mam tak dużo klientów, że czasami nie jestem w stanie podjąć współpracy z każdym” – mówiła. Kluczowe dla niej jest codzienne publikowanie edukacyjnego i informacyjnego contentu oraz używanie narzędzi takich jak ManyChat, które pomagają w sprzedaży i komunikacji z klientami.

Aleksandra Połetek-Pszonak z agencji marketingowej, podkreśliła znaczenie personalizacji oferty dla klientów. „Klienci oczekują, że oferty będą dostosowane do ich potrzeb, odpowiadały na ich intencje i były dostosowane pod ich budżet”. Taka strategia, zwana hiperpersonalizacją, pozwala na lepsze zrozumienie i zaopiekowanie się klientem na każdym etapie procesu zakupowego.

Dagmara Mańka, która aktywnie korzysta z LinkedIna, podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat łączenia różnych kanałów sprzedaży. „Połączenie Instagrama i TikToka z mocną personalizacją i edukacją klienta to model, który nadal się rozwija i w którym warto się rozwijać”.

Dominika Trawka, pracująca z klientami premium, zwróciła uwagę na znaczenie budowania wizerunku i relacji. „Klienci przychodzą do mnie konkretne do mnie, bo mi powierzają część swojego biznesu, a ja muszę rozwiać ich wątpliwości i budować zaufanie”. Dla niej kluczowe jest dostosowanie strategii sprzedażowej do specyfiki branży i rodzaju produktu.

Podczas dyskusji poruszono także temat roli sztucznej inteligencji i automatyzacji w sprzedaży. Ekspertki zgodziły się, że „Automatyzacja wspiera nas w prostych, pierwszych działaniach, ale relacje i emocje są kluczowe dla skutecznej sprzedaży”. Warto korzystać z nowoczesnych narzędzi, ale nie można zapominać o bezpośrednim kontakcie z klientem.

 

Sprzedaż w 2024 roku będzie wymagała elastyczności, umiejętności dostosowania się do potrzeb klientów i wykorzystania nowoczesnych narzędzi, ale przede wszystkim, jak podkreśliły nasze ekspertki, „Sprzedaż to jest relacja z drugim człowiekiem, empatia, zaangażowanie i słuchanie”.

Dziękujemy naszym panelistkom za wartościowe wnioski i inspirujące rozmowy. Niech te wskazówki będą dla Ciebie motywacją do dalszego rozwoju i osiągania sukcesów w biznesie!

 

icon/Bell UWAGA! To prelekcja z Konferencji GIRLBOSSKIE

Wykup dostęp do wszystkich nagrań ze wszystkich konferencji GIRLBOSSKIE.

  • Nagrania prelekcji, paneli dyskusyjnych z konferencji od 2021 roku,
  • 5 edycji konferencji GIRLBOSSKIE w jednym miejscu (140 nagrań / 95 h),
  • Wiedza z dziedziny prowadzenia biznesu, marketingu i online!

setki prelekcji konferencja girlbosskie - Sprzedaż w 2024


Wykupuję dostęp! Loguję się na swoje konto!

Przeczytaj także

Gdzie szukać wsparcia na starcie w onlajnie

Gdzie szukać wsparcia na starcie w onlajnie

[Panel dyskusyjny] Anna Dyl, Ola Gościniak, Kamil Sokołowski, Agnieszka Gaczkowska, Monika Klekotko – Konferencja GIRLBOSSKIE 2022…

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *