Bosskie miesiąca

Bosska kwietnia 2024 – Ilona Adamska (Nie Hejtuję – Motywuję)

bosska ilona adamska - Bosskie miesiąca

Magister filozofii (specjalizacja etyka) i dziennikarstwa, absolwentka 3-letniego kursu doktoranckiego na UKSW w Warszawie. Ukończyła studium pedagogiczne na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Wydawca i redaktor naczelna magazynów Imperium Kobiet i Law Business Quality oraz 6 portali lifestylowych.

Autorka i redaktorka 16 książek oraz e-booków. Organizatorka ogólnopolskich plebiscytów dla kobiet biznesu: Lwice Biznesu i Diamenty Kobiecego Biznesu. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Motywatorka, mentorka, inspiratorka, prelegentka kobiecych konferencji. Zdobywczyni wielu nagród i statuetek za wspieranie i promowanie przedsiębiorczości kobiet.

Organizatorka wielu akcji charytatywnych i społecznych. Pomysłodawczyni kampanii NIE HEJTUJĘ-MOTYWUJĘ pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. Od maja 2022 roku prowadzi wraz z psychologami i coachami warsztaty z młodzieżą w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Rozmawia o hejcie i poczuciu własnej wartości. Występuje z prelekcjami na temat hejtu na konferencjach dla kobiet i ważnych wydarzeniach biznesowych.
Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej książki i włoskiej kuchni.

Bosska marca 2024 – Agnieszka Gaczkowska (OPLOTKI)

bosska agnieszka gaczkowska - Bosskie miesiąca

Architekt, rękodzielnik, przedsiębiorca i mentor biznesowy. Założycielka marki OPLOTKI – przestrzeni stworzonej z myślą o rękodzielnikach i pasjonatach rękodzieła.

Szczęśliwa żona i mama trójki dzieci. Jej misją jest pokazanie, że rękodzieło to nie tylko drogie hobby. Wierzy w moc współpracy i dzielenia się swoją wiedzą. Zaraża entuzjazmem, miłością do pasji i pozytywnym nastawieniem, zrzeszając imponującą społeczność pasjonatów, rękodzielników i rzemieślników.

Bosska lutego 2024 – Joanna Gacek-Sroka (PROPS)

joanna gacek sroka bosska lutego - Bosskie miesiąca

Właścicielka marki PROPS, której torebki i produkty nosi już tysiące kobiet w Polsce i nie tylko. Rozpoczęła tworzenie marki od 400 zł w kieszeni, a dzisiaj zatrudnia już kilkunastoosobowy zespół, współpracuje z kilkoma szwalniami oraz krojowniami.

Oprócz produkcji pięknych ‘ torebek mocy ‘ tworzy również kampanie społeczne, które mają edukować, wspierać i motywować kobiety w ich życiu codziennym. Laureatka wielu plebiscytów takich jak m.in Osobowość Roku w kategorii biznes czy Kobieta Inspiracja wg Woman in The World. Członkini Lady Business Club. Finalistka XIII Konkursu Sukces Pisany Szminką, nominowana w plebiscycie Kobieta E-Commerce. Prelegentka konferencji o autentyczności marki czy marketingu i sprzedaży. Głęboko wierzy w to, że podanie ręki drugiemu człowiekowi może przemienić jego życie już na zawsze. Zakochana w pięknych dźwiękach fortepianu oraz książkach. Prywatnie mama Tymoteusza.

Bosska stycznia 2024 – Ewa Bartnik (Imker)

girlboss podcast 10 - Bosskie miesiąca

Z branżą e-commerce jestem związana od 15 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywałam jeszcze na studiach, prowadząc sklepy internetowe 4play.pl i GameClub.pl oraz współtworząc blog eKomercyjnie.pl.

Od 2018 roku cały swój czas zawodowy poświęcam firmie Imker, gdzie odpowiadam za zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, procesy biznesowe, politykę HR i rozwój organizacji. Od maja 2022 roku jestem jej głównym udziałowcem, pełnię funkcję wiceprezeski i dyrektorki finansowej.

Poza aktywnością we własnym biznesie, pasjonuję się wyceną przedsiębiorstw, zwłaszcza innowacyjnych. Mój żywioł to liczby i konkrety. Świetnie czuję się tam, gdzie mogę szybko działać i posuwać sprawy do przodu. Stale szukam możliwości optymalizacji i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Moje TOP5 Talentów Gallupa to:

  1. Uczenie się
  2. Indywidualizacja
  3. Osiąganie
  4. Analityk
  5. Dowodzenie

Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, ukończyłam UMFC w Warszawie w klasie fortepianu. Jestem także absolwentką studiów podyplomowych z rachunkowości w WSZiA w Zamościu, MBA na Politechnice Lubelskiej oraz Akademii GPW Growth organizowanej przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Prywatnie jestem matką 4 dzieci, które sprawiają, że mój świat jest bardzo dynamiczny. Uwielbiam dobre książki i dobre jedzenie, górskie wędrówki i pływanie w jeziorze.

W wolnym czasie studiuję przy fortepianie dzieła Chopina i Bacha, które pomagają mi rozwiązywać najtrudniejsze wyzwania biznesowe. Moim ulubionym kompozytorem jest Witold Lutosławski.

Chcesz zostać kolejną BOSSKĄ Miesiąca? Napisz do Eweliny: ewelina@girlbosskie.pl